Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Kolęda
Autor Wiadomość
Duszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-18, 19:25   

hmmm... a mnie nie było jak u mnie w domu była kolęda bo byłam na powtórkowej chemii i bardzo się cieszę bo przynajmniej nie musiałam udawać że jest wszystko w najlepszym porządku...



 
 
Kolęda
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-18, 19:27   

Trudno wymagać, żeby robili to za darmo. Bez tego kościół by w ogóle nie istniał.



 
 
Kolęda
junior
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-19, 01:51   

oi! no to ładnie się cenią... ja akurat wpadłem na księdza wychodząc z domu :P



 
 
Kolęda
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-19, 17:47   

U mnie już po.

Cyrk xDD

Ja po szkole poszłam do chłopaka, bo stwierdziłam, że nie przeżyję tych kazań... Księdza przyjęła ciotka. Gdy zapytał ją, odpowiedziała: "Stara bida"... Za co dostała niesamowity opie**l. xDD Bo niby jak można tak narzekać... ;)

Potem, ciotka skłamała, że moja siostra jest w pracy (W rzeczywistości była w letniaku, schowana)
Gdy ksiądz wychodził, spotkał się z moją siostrą w drzwiach:) I tekst: A Pani nie zimno tak bez kurteczki w zimę? :D
Następnie zaprosił wszystkich do Kościoła, ze szczególnym naciskiem na: "konfesjonał"




 
 
Kolęda
sanderka1000
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-30, 22:46   

A ja tam z niecierpliwością czekałam na kolędę i miałam niezły ubaw :D Przyszedł mój znajomy (znaczy oni wszyscy mnie tam znają, ale ten jest taki najbardziej znajomy :D ), więc trochę pożartowaliśmy, poruszył temat związku mojej siostry z chłopakiem jednak aż tak bardzo nie naciskał i ogółem było spoko :D

Ale cieszę się, że należę do parafii franciszkańskiej, bo oni są zupełnie inni. A co do księży to nie chce uogólniać, bo znam takich, którzy są serio z powołania i wcale nie lecą na kasę.




 
 
Kolęda
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-31, 15:43   

sanderka1000 napisał/a:
A co do księży to nie chce uogólniać, bo znam takich, którzy są serio z powołania i wcale nie lecą na kasę.


Jasne, że są i tacy... Faktycznie, nie powinno się aż tak uogólniać... No, ale niestety tych "powołanych na kasę" jest coraz więcej...




 
 
Kolęda
inside
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-31, 16:14   

naamah666 napisał/a:
No, ale niestety tych "powołanych na kasę" jest coraz więcej...

To zależy o jakich więcej się słyszy, bądź jakich więcej się zna...
Tak generalnie, to wszędzie, w każdym 'zawodzie' są tacy powołani i tacy jedynie lecący na kasę, bądź totalnie bez powołania... Ale chyba wśród księży to najlepiej widać...




 
 
Kolęda
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-31, 16:45   

inside napisał/a:
Tak generalnie, to wszędzie, w każdym 'zawodzie' są tacy powołani i tacy jedynie lecący na kasę, bądź totalnie bez powołania... Ale chyba wśród księży to najlepiej widać...


Yhm, widać ponieważ od nich bardziej oczekuje się tej bezinteresowności... Tego nieprzywiązania do rzeczy materialnych...




 
 
Kolęda
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2011-04-04, 18:20   

Ja się cieszę na każdą kolędę, bo mamy bardzo fajnych księży w parafii :)
W tym roku ksiądz spędził u nas całe pół godziny, pytał o pracę, cieszył się, że moi rodzice nie mają z nią problemów. Potem trochę rozmawialiśmy o budującym się nowym kościele, o nowej parafii.
Kiedy ksiądz chciał wyjść, my go zatrzymaliśmy chcąc wręczyć mu kopertę. Schował ręce i powiedział, że w żadnym wypadku nie weźmie, że nie o pieniądze tu chodzi, że cieszy się, że mógł nas odwiedzić.
Istnieją jeszcze tacy księża ;)




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Kolęda
Niente 



Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 442
Skąd: śląskie

Wysłany: 2011-04-04, 21:00   

Zaq napisał/a:
rudno wymagać, żeby robili to za darmo. Bez tego kościół by w ogóle nie istniał.

A kasa państwowa i nasze podatki? :P




 
 
Kolęda
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-07, 11:34   

Niente napisał/a:
Zaq napisał/a:
rudno wymagać, żeby robili to za darmo. Bez tego kościół by w ogóle nie istniał.

A kasa państwowa i nasze podatki? :P
Temu jestem całkowicie przeciwny. Ani grosz z podatków nie powinien trafić na jakąkolwiek religię.



 
 
Kolęda
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2011-11-27, 12:05   

Nawiedza dzisiaj mój dom książę ciemności. Kurde, mam nadzieję, że nie w czasie GP Brazylii :P



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Kolęda
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-27, 12:25   

Mój nawiedzili wczoraj



 
 
Kolęda
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2011-11-27, 19:09   

Mercy, u nas tak zawsze.

Ale już po kolędzie, tzn. chyba, bo do nas książę ciemności nie zawitał xD
ministranci pewno jak zwykle nie wiedzieli że za zakrętem jest jeszcze jeden dom i nas pominęli :P




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Kolęda
Gość

Wysłany: 2011-11-27, 19:12   

Kolęda przed świętami? O lol :D ja myślałam, że zawsze po świętach jest. Mam nadzieję, że jak u mnie będzie ten idiota to a. mnie nie będzie, b. nie wpuścimy go. xD



 
 
Kolęda
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11