Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Buty
Autor Wiadomość
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-07-14, 08:38   

Potrzebuję polecajki!

Szukam butów, letnich sandałków na koturnie (lub ewentualnie stabilnym obcasie). Tylko cały myk w tym, że potrzebuję rozmiaru 35 i na dodatek buty nie mogą być zapinane powyżej kostki.

Może znacie jakieś sklepy z typowo małymi kobiecymi rozmiarami? Najlepiej stacjonarnie w Warszawie, ale nie pogardzę też online, jeżeli mają dobrze wymierzone długości wkładek.

Bo już się załamałam z tym szukaniem...




:myszka:
 
 
Buty
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2022-07-14, 11:30   

aga_myszka, jeżeli masz możliwość zrobienia sobie skanu stopy, tu wyszukiwarka punktu: KLIK to masz możliwość szukania na eobuwie i ccc.
Jak wspomniałam w innym temacie - dla mnie to wybawienie i dużo większy wybór modeli.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Buty
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1076
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-14, 14:12   

aga_myszka, ze strony Eobuwie i Modivo możesz zamawiać produkty do przymierzenia do wybranego sklepu stacjonarnego i po przymierzeniu zdecydować czy kupujesz czy nie.
:

Ukryta Wiadomość:
Zaloguj się, aby zobaczyć tą wiadomość
--- Log in to see the message ---





 
 
Buty
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-07-15, 12:31   

Euphoriall napisał/a:
aga_myszka, jeżeli masz możliwość zrobienia sobie skanu stopy, tu wyszukiwarka punktu: KLIK to masz możliwość szukania na eobuwie i ccc.

Mam zrobiony skan i w butach krytych z tego korzystam. W letnich to u mnie nie działa.

Sweden napisał/a:
aga_myszka, ze strony Eobuwie i Modivo możesz zamawiać produkty do przymierzenia do wybranego sklepu stacjonarnego i po przymierzeniu zdecydować czy kupujesz czy nie.

O tym zamawianiu na sklep nie wiedziałam, dzięki za informację. I za to pod spodem też dzięki, jak faktycznie coś mi się spodoba, to się odezwę.




:myszka:
 
 
Buty
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1076
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-15, 17:45   

aga_myszka, chyba max 4 produkty da się dodać przy wyborze dostawy z odbiorem w sklepie, ale nic nie stoi na przeszkodzie by zrobić kilka zamówień. :) Potem wszystkie informacje dostajesz smsem i emailem, jak będą już gotowe do przymierzenia i ile czasu zamówienie będzie czekało w sklepie.

Powodzenia w szukaniu butów. :)
I wrzuć później jakie i gdzie ostatecznie udało Ci się kupić.




 
 
Buty
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12