Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Buty
Autor Wiadomość
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-20, 14:02   

aga_myszka napisał/a:
I takie kalosze na grzyby.

Urocza kolorystyka. :)



***
Wzięłam się za szukanie butów do sukienki, i czarno widzę swoje poszukiwania. :roll:




 
 
Buty
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-20, 17:33   

Adenium, polecam Ryłko, mają bardzo wygodne buty i raczej większość pasuje do sukienek. ;)



 
 
Buty
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-08-20, 17:56   

Adenium napisał/a:
Urocza kolorystyka. :)

Jedyne, jakie były w moim rozmiarze. :D




:myszka:
 
 
Buty
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-08-20, 19:07   

Właśnie do mnie dotarło, że będę musiała kupić buty na ślub i wesele, które są za niecałe 3 tygodnie. Nie za bardzo wiem gdzie szukać, bo ja i obcasy się raczej nie lubimy, to raz. A dwa, że producenci rzadko przewidują, że stopa w rozmiarze 40 może być jednocześnie wąska i z wysokim podbiciem :roll: :facepalm: . Jak żyć?



 
 
Buty
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-20, 19:29   

Arya, dzięki, popatrzę. :)



 
 
Buty
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-21, 08:08   

agogika, nie musisz mieć obcasów, jeśli nie lubisz... Ja nawet na własny ślub biorę płaskie buty. :D



 
 
Buty
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-08-21, 08:28   

agogika, nie wiem czy internetowe wchodzę w grę ale na renee są często fajne, w niskich cenach i często są promocje.



 
 
Buty
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-08-21, 14:59   

Arya, u mnie jest ogólny problem z dobraniem butów. Balerinki też bardzo trudno mi kupić, bo są najczęściej za szerokie... :( .
Jednobarwna, boję się buty kopiować przez internet ze względu na niewymiarową nogę. Czasami kupię, ale to w przypadku, gdy znam już producenta i kupuję np. drugi raz ten sam model. Tym razem raczej się nie odważę. Czeka mnie bieganie po stacjonarnych obuwniczych...




 
 
Buty
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-09-10, 11:09   

Rozwaliły mi się buty sportowe marki nike po około roku użytkowania "na okrągło". Ruszyłam więc w sklepy w poszukiwaniu butów, niskich, z podeszwą trekingową, żeby na rower się nadawały, wyjście do sklepu i spacery z psem do lasu w każdą pogodę. Chciałam kupić wygodne, dopasowane, typowo sportowe a nie jakieś airmaxy z cekinkowymi wstawkami, no bo po co mi to do lasu. I wiecie co? Pół miasta przebiegłam, już łzy miałam w oczach, bo dlaczego, jako kobieta z przeciętną stopą (roz. 38) mam chodzić do lasu na spacery w butach z płaską podeszwą i różowymi paseczkami? Porządne buty z serii terrex marki adidas były tylko w ofercie "męskiej", czyli od rozmiaru 40. Na pytanie o damskie, wytrzymałe, wygodne buty odpowiedziano mi, że "mamy airmaxy". Ostatecznie, płacząc już, udało mi się w jednym ze sklepów znaleźć w miarę fajne reebooki, ostatnia para, akurat mój rozmiar. Rzutem na taśmę, od teraz już tylko kozaczki, botki, ewentualnie glany kupione przez internet - bo w stacjonarnych sklepach to glanów w moim rozmiarze nie ma.
Gdzie kupujecie buty do pieszych wędrówek, nordic walking itp.? Sklepy, które odwiedzałam to były tylko sklepy z obuwiem/odzieżą sportową.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Buty
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2018-09-10, 11:49   

Cytat:
Gdzie kupujecie buty do pieszych wędrówek, nordic walking itp

Ja kilka dni temu byłam w sklepie 4f i tam jest całkiem spoko wybór. Jakościowo też nie narzekam na rzeczy, które stamtąd mam.




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Buty
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-10, 12:58   

Delphi napisał/a:
Gdzie kupujecie buty do pieszych wędrówek, nordic walking itp.?

Decathlon, eobuwie.com.pl




 
 
Buty
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-09-10, 13:22   

Delphi, ja polecam Martes Sport, ostatnio tam kupuję buty. I są w moim ogromnym rozmiarze 35-36. :lol:



:myszka:
 
 
Buty
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-09-22, 23:18   

Czy ktoś wie, gdzie mogę kupić buty a'la martensy? Te takie za kostkę, w różnych kolorach. Bo oryginały są w tak kosmicznych cenach, że dramat. Dodatkowo miałam glany z dr. Martens i były bardzo nietrwałe.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Buty
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-09-23, 12:07   

Żurawek, a do jakiej ceny by Cię interesowały? Na vinted można często znaleźć już od 100 złotych tak do 400 pewnie.

No i czy chcesz "podróbki", czy po prostu taki typ butów?




 
 
Buty
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-09-23, 12:10   

Arche, no tak do 200 max. Chciałabym, żeby były podobne po prostu. Obczaję vinted.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Buty
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11