Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
1 III - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTOAGRESJI
Autor Wiadomość
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-25, 00:14   

EverPaiin, dziękuję!



 
 
1 III - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTOAGRESJI
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-01-25, 00:16   

Ever, drobiazg. Choć tyle mogę zrobić.



Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
1 III - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTOAGRESJI
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-01-30, 21:21   

Mogę napisać w parę miejsc, z prośbą o zamieszczenie krótkiego tekstu, ulotki. Uderzenie: internet, prasa.



 
 
1 III - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTOAGRESJI
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-31, 10:38   

Dostałam ofertę zrobienia pogadanki dla rodziców w szkole. Chodzi o jakąś klasę gdzie 'wykryto' problem. Nie wiem na razie jak by to dokładnie miało wyglądać, bo sprawą kluczową jest dla mnie przy przygotowaniu takiego czegoś ile będę miała czasu i jaki będzie sprzęt dostępny (inne materiały przygotuję, kiedy będę miała rzutnik, a inne bez niego itp.).

Tak tylko się chwalę. :P

Później się pochwalę wrażeniami.




 
 
1 III - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTOAGRESJI
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-01-31, 10:42   

Chochlik, wow, fajnie, że wyszła taka propozycja. Jestem ciekawa reakcji klasy.



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
1 III - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTOAGRESJI
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-31, 12:56   

Chochlik, super, że dostałaś taką propozycję. :)
Wiesz, tak mi się w głowie narodziło pytanie... Czy w związku z tą pogadanką, powiesz, że sama jesteś autoagresywna?




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
1 III - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTOAGRESJI
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-25, 19:22   

Hm... Ja dzisiaj sobie o tym myślałam i wiem, że np. chcę przypiąć sobie albo wstążki białą i pomarańczową, albo założyć na rękę dwa kolory. Ale może coś więcej na ten temat, hm... Kurcze, aż się jutro przejdę do dyrekcji, czy mogłabym plakaty na ten temat porobić. Może to dobry pomysł?


Chochlik, skąd Ty masz wtyki w szkole? Czy ja o czymś nie wiem, a to bardzo prawdopodobne. :drapanie:




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
1 III - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTOAGRESJI
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-26, 07:39   

Żurawek, biały i pomarańcz? Muszę coś skombinować. Akurat pierwszego mam wizytę u psycholog. Hahaha. :3



 
 
1 III - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTOAGRESJI
Smutasny 



Wiek: 23
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 126
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-02-29, 15:24   

Ej, a czy jutro nie ma dnia pamięci o żołnierzach wyklętych? Bo coś tam na historii się pytali jaki jutro dzień, to chciałem powiedzieć, że dzień wiedzy o autoagresji, ale kolega mnie wyprzedził i powiedział że żołnierzy wyklętych właśnie.



Tak bardzo chciałbym zasnąć...
 
 
 
1 III - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTOAGRESJI
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-02-29, 15:54   

Smutasny, owszem, jutro jest również Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Miałam kupić dzisiaj białą i pomarańczową mulinę, ale kompletnie zapomniałam. Może jeszcze zdążę pójść do sklepu i zrobić bransoletkę.




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
1 III - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTOAGRESJI
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-19, 16:11   

Mój pomysł na 1. marca.

Ostatnio nałogowo zaczęłam czytać "anonimowe wyznania". Wcześniej obijało mi się to o oczy jak ktoś ze znajomych polajkował na Fb... Teraz wciągnęło mnie to na tyle, ze zaczęłam pisać własne historie i komentować cudze. To popularny portal, a do publikacji historii nie trzeba się nijak ujawniać ani rejestrować konta. Dlatego... Co myślicie o tym, żeby istoty forumowe opisały swoje mniejsze lub większe historie z tym związane? Zacząć by każdy mógł od czegoś w stylu "Dzisiaj jest 1. marca - Światowy dzień świadomości autoagresji, więc korzystając z okazji pragnę wyznać, że..."

W sumie i inne popularne portale można podobnie "zaspamować", tyle że na Demotach, czy Piekielnych już trzeba się zarejestrować

Hm, co myślicie?




 
 
1 III - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTOAGRESJI
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-01-19, 17:43   

Cytat:
Dlatego... Co myślicie o tym, żeby istoty forumowe opisały swoje mniejsze lub większe historie z tym związane? Zacząć by każdy mógł od czegoś w stylu "Dzisiaj jest 1. marca - Światowy dzień świadomości autoagresji, więc korzystając z okazji pragnę wyznać, że..."

Według mnie fajny pomysł, przyłączyłabym się.




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
1 III - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTOAGRESJI
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-19, 20:34   

Fenoloftaleina napisał/a:
przyłączyłabym się.

Ja też.




 
 
1 III - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTOAGRESJI
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-19, 22:27   

Można zacząć wysyłać im wyznania wcześniej, może przed 1. marca wrzuciliby jakieś wyznanie na stronę na facebooku. Wydaje mi się, że tam zagląda więcej osób ;) .



 
 
1 III - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTOAGRESJI
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-19, 23:02   

Tylko ze swojego doświadczenia już mogę powiedzieć, że bardzo ogólne stwierdzenie nie przejdzie. Jak jakiś typek napisał mniej więcej (streszczenie) "Zawsze chciałem iść do wojska, ale jak już miałem składać papiery, to się okazało, że mam raka" to wyląduje na głównej z milionem lajków i setką komentarzy typu "powodzenia" i "trzymaj się chłopie". Jak ja napisałam mniej więcej "tnę się i boję się, że kiedyś przez przypadek się zabiję", to mam zero komentarzy i same negatywne oceny.

Bo są choroby lepsze i gorsze i niestety w takich okolicznościach przyrody przychodzi nam próbować się "przebić". Dlatego proponuję wybrać jedno konkretne zdarzenie zamiast opisywać całą historię życia lub stwierdzać po prostu, że ma się taki problem.




 
 
1 III - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTOAGRESJI
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11