Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
E-papierosy
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-13, 16:24   

nevermore napisał/a:
Ojjj, się czepiasz!

W jakim celu napisałaś to zdanie?




 
 
E-papierosy
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-13, 16:28   

Chochlik napisał/a:
W jakim celu napisałaś to zdanie?


Z tego, co pamiętam, lubiłaś być kłótliwa, czy coś z tych rzeczy. Na pewno nie po to, by się Ciebie czepiać, tylko najzwyklej w pozytywnym znaczeniu rozśmieszyła mnie Twoja zaczepka.




 
 
E-papierosy
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-13, 16:37   

nevermore, to ciekawe, bo ja cię nie zaczepiałam, więc nie wiem co cię rozbawiło. Za to mam podstawy przypuszczać, że zamiast podjąć się merytorycznej dyskusji wolisz mnie wyśmiać, zdyskredytować mój komentarz jakąś kpiną, niż się odnieść tylko do treści.

Skomentowałam twoją opinię o częstotliwości zakupów, a nie 'czepiałam się'. Z moich obserwacji wynika, że osoba, która pali jednocześnie obie wersje papierosów wielokrotnie rzadziej musi kupić buteleczkę liquidu, niż paczkę papierosów. Konkretnie mam na myśli przykład buteleczka raz na miesiąc, papierosy 2 razy na tydzień (to nie było jakieś wyjątkowo obfite palenie, ale częstotliwość obu wersji była zbliżona).




 
 
E-papierosy
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-13, 16:53   

Chochlik napisał/a:
Za to mam podstawy przypuszczać, że zamiast podjąć się merytorycznej dyskusji wolisz mnie wyśmiać, zdyskredytować mój komentarz jakąś kpiną, niż się odnieść tylko do treści.


Trochę wyluzować można, co? Skoro tak to odebrałaś, no to przepraszam. Nie każde "dopowiedzenie czegoś" w żartobliwej formie musi być od razu kpiną, czy wyśmiewaniem się. Chyba jesteś troszkę przewrażliwiona.

Chochlik napisał/a:
Z moich obserwacji wynika, że osoba, która pali jednocześnie obie wersje papierosów wielokrotnie rzadziej musi kupić buteleczkę liquidu, niż paczkę papierosów.


Każdemu według potrzeb. Ja, paląc i to i to, czasem mam fazy na samą e-fajkę i parę dni tylko to palę, od czasu do czasu sięgając po zwykłą. Później znów rzucam w kąt i zajmuję się zwykłymi papierosami. Jednak jak już powiedziałam, o wiele lepsze są dla mnie zwykłe fajki, a e-peta palę najzwyklej z czystej przyjemności, bo smakują mi niektóre smaki olejków.




 
 
E-papierosy
DociekliwyBaran
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-13, 17:44   

nevermore, właśnie dlatego boję się kupić e-papierosa, okaże się że mi nie wystarczy, przez co wywalę sto ileś złotych na coś, co tydzień później będzie tylko "dodatkową zabawką".

craving, zdążyłam złapać link, dziękuję.




 
 
E-papierosy
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-13, 18:25   

DociekliwyBaran, no ja to teraz palę, bo mam i szkoda mi tych 102 zł z dokładnością :D Ale niektóre olejki mają fajny smak, jest to coś innego, dlatego nawet z chęcią popalę. Ale nie zadowolę się nawet w najmniejszym stopniu. Jak już mam, to korzystam. Ale wiedząc, ile będzie z tym roboty (bateria i przede wszystkim te czyszczenie i rozkładnie na części, wymiana części) teraz bym już tego nie kupiła. Jeśli chodzi o finanse to wydaje mi się, że na e-fajkę wydaje się nieco mniej, ale korzyści z palenia też są znacznie mniejsze. Więc jeśli nie jesteś pewna, ja bym ci odradziła.



 
 
E-papierosy
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-13, 18:36   

nevermore, nie odradzaj komuś czegoś tylko dlatego, że Tobie się nie spodobało. Gusta są różne znam wiele osób które po przejściu na elektroniczne papierosy nie wyobrażają sobie już powrotu do analogów. I wolą e-fajkę pod każdym aspektem. Zdania są podzielone. Oszczędność kasy jest znaczna i nie ma co tutaj nawet dyskutować. Więc jak ma palić do końca życia zwykłe to niech się zastanowi nad elektronicznym chociażby ze względu kasę. Bo to się zwróci.

ps. czyszczenie zajmuje 5 minut. Nie wiem jaki Twór kupiłaś skoro czynność ta była dla Ciebie tak męcząca, mało tego przecież nie robi się tego przy każdej wymianie olejku.




 
 
E-papierosy
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-13, 19:19   

Akyrp Ratavuli, zacznijmy od tego, że nie jestem bogiem by moje zdanie było znaczące. Wyraziłam swoje zdanie i odradziłam kulturalnie na podstawie swojej opinii i doświadczenia. Chyba logiczne jest to, że każdy ma odmienne zdanie i jednemu coś pasuje, drugiemu nie. Ale to, że mi się nie podobało nie oznacza, że nie mogę po prostu swojego zdania wygłosić.



 
 
E-papierosy
Aleksandros 
Ten który się wspina



Wiek: 30
Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 194
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-04-15, 23:11   

Za to ja w pełni odradzam palenie tytoniu, nie ma rzeczy która by tak ograniczała wydolność jak analogi, o zdrowotnych skutkach nie wspominając.
E-papierosy mają tu wielką przewagę.




 
 
 
E-papierosy
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-22, 21:21   

Kupował ktoś z was tutaj liquidy?
http://magic-blow.pl/

Bo podejrzliwie tanio na dodatek podwajają zamówienie powyżej 30 złotych.




 
 
E-papierosy
bruklinek456
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-23, 18:37   

Akyrp Ratavuli, http://new7smoke.pl/e-liquidy.html tutaj masz stronę z liquidami. U mnie mieści się sklep stacjonarny więc ciągle je palę. Polecam ;)



Ostatnio zmieniony przez Axxie 2015-04-23, 22:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
E-papierosy
Aleksandros 
Ten który się wspina



Wiek: 30
Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 194
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-04-23, 21:53   

Akyrp Ratavuli I całkiem spore one są, większość tego co paliłem miała 10mil a tu 13. Jak wychaczę w sklepie to będę testował bo fakt że są coś za tanie, i ta promocja...



 
 
 
E-papierosy
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-24, 09:03   

SmutnaMalinka, wielkie dzięki, sklepów w zakładkach nigdy za wiele! Zawsze lepiej jak jest w czym przebierać.

Aleksandros, Skusiłem się na zamówienie za ponad 30 zł, dodatkowo pierwsza wysyłka jest darmowa jeśli założymy konto na stronie.

Dam znać czy paczka do mnie przyjdzie i czy będzie z gratisem. Dużo nie stracę. :)

ps. Wczoraj dostałem informację, że została już nadana.


<<< Dodano: 2015-04-27, 15:58 >>>


Dzisiaj wszystko przyszło włącznie z gratisami. :yahoo: Czyli moje zamówienie x2. :D

Na razie się nie wypowiem szerzej co do wszystkich liquidów bo popaliłem tylko trochę arbuza i jest spoko, za taką cenę polecam.




 
 
E-papierosy
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-27, 16:05   

Akyrp Ratavuli napisał/a:
Na razie się nie wypowiem szerzej co do wszystkich liquidów bo popaliłem tylko trochę arbuza i jest spoko, za taką cenę polecam.


Właśnie miałam Cię prosić o opinię... Bo jeśli będą dobrej jakości to chyba sama się pokuszę. :D




 
 
E-papierosy
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-27, 16:11   

nevermore, tak jak pisałem wcześniej :D jak dla mnie liquid nie odstaję od tych, które kupiłem jeszcze na stronie producenta mojej e-fajki. A nawet gdyby odstawał to za ~30zł mamy 10 paczuszek. Data ważności na moich jest prawie do końca 2016 roku, więc zbliżająca się data też nie jest powodem niskiej ceny. Brać póki mają. :D



Ostatnio zmieniony przez 2015-04-27, 16:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
E-papierosy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13