Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Matura
Autor Wiadomość
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-10-10, 11:34   

.Shadow., strasznie się boję ale dziękuję że ktoś mnie wspiera bo się nie wiem czy dam radę .
.Marianna, Idę na Akademie Muzyczną w Łodzi, zobaczymy ale nie boję się przesłuchania boje się samej Matury.




,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Matura
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-10, 13:48   

Konrad96, matura to bzdura. Zdać, zdasz (z polskiego na pstryknięcie palcem). A na Akademie Muzyczną nie musisz mieć wielkich wyników z matury.



 
 
Matura
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-10-11, 11:11   

Ever, akurat jestem bardziej ścisłowcem niż humanistą ale staram się zdać , a na akademię będę chciał iść bo kocham takie zajawki ;)



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Matura
Marianna
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-11, 18:31   

Konrad96, nie wiem jak jest w Łodzi. Mam znajomą w Warszawie. Ona zanim odebrała wyniki matur już wiedziała, że jest przyjęta na studia do UMFC, ponieważ i tak wszystko zależy od egzaminów wstępnych :) .



 
 
Matura
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-11, 18:42   

Konrad96 napisał/a:
akurat jestem bardziej ścisłowcem niż humanistą ale staram się zdać

No to masz szczęście, że nie musisz się martwić matmą. Matura z polskiego jest łatwa.




 
 
Matura
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-10-11, 18:51   

Cytat:
Matura z polskiego jest łatwa.

Dla niektórych akurat z polskiego może być trudna. ;)




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Matura
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-11, 18:55   

Fenoloftaleina, może się taka wydawać. Ale pozostanie łatwa. W moim liceum od kilku lat z polskiego jest stuprocentowa zdawalność.



 
 
Matura
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-10-11, 18:58   

Ever, gratuluję Twojemu liceum, w moim jest stuprocentowa zdawalnosci z wszystkich przedmiotów, a nie twierdzę, że są dla wszystkich łatwe. Uwierz, niektórym polski może sprawiać trudność i nie zdają. ;)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Matura
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-10-11, 19:12   

Marianna napisał/a:
Ona zanim odebrała wyniki matur już wiedziała, że jest przyjęta na studia do UMFC, ponieważ i tak wszystko zależy od egzaminów wstępnych
Potwierdzam. W Krakowie również tak jest. Z tym, że jeśli kandydaci mają zbliżone wyniki, to taka matura może kogoś trochę podciągnąć do góry i tak samo w drugą stronę - sprawić, że ktoś spadnie z tej listy przyjętych. Także matura też ma - aczkolwiek minimalne - znaczenie.



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Matura
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-11, 19:16   

Fenoloftaleina, twoje liceum widzisz jest dla ludzi, którzy się uczą i wiedz, że zazdroszczę ci tak zajebistej szkoły, wyniku matury też pewnie ci będę zazdrościć, uczelni i kierunku zapewne też. W Polsce zdawalność języka polskiego to ok. 98%. Nie uwzględniając poprawek. Z matematyką nie jest tak super, bo są to trudniejsze egzaminy. Taak, wierzę, że są osoby, które nie zdają, jakieś 2% zdających. Czy to powód, żeby sobie wmawiać, że to trudne i można nie zdać? Noo można, zdarza się, ale po co nastawiać się negatywnie?



 
 
Matura
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-10-11, 19:52   

szczerze trochę przeraża mnie retoryka tych wypowiedzi ponieważ bardzo mi zależy na zdaniu matury i pójścia na studia, może jestem lekko przewrażliwiony ale chce mieć zdaną maturę za numerem uno więc już się uczę, jestem zdeterminowany zdać za pierwszym razem :lol:

PS akurat jestem tępy z języka polskiego (mała wartość siebie i może wątpliwości też) i niestety boje się najbardziej polskiego niż innych przedmiotów,zarazem boje się ustnego jak i pisemnego a resztę to zdam na lajcie.




,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2016-10-11, 20:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Matura
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-10-16, 21:46   

CKE opublikowała Sprawozdanie z egzaminu maturalnego 2016 i w treści znalazłem fascynujące stwierdzenia:
Cytat:
Wybory przedmiotów dodatkowych były podyktowane najczęściej wymaganiami rekrutacyjnymi
wyższych uczelni.

Cytat:
Trudno jednoznacznie wskazać obszary, które zostały słabo opanowane przez maturzystów.


I jedno, które wcale mnie nie zdziwiło:
Cytat:
Biorąc pod uwagę zakres materiału z informatyki realizowany w szkole ponadgimnazjalnej,
można stwierdzić, iż zdający nadal mają najwięcej problemów z zadaniami dotyczącymi
algorytmiki i programowania, a przecież są to dla informatyka umiejętności kluczowe i dlatego
tym zagadnieniom należy poświęcić najwięcej czasu podczas przygotowań. W procesie
nauczania należy zwrócić szczególną uwagę na rozwijanie umiejętności myślenia
algorytmicznego oraz stosowania algorytmów w sytuacjach praktycznych. Należy dobrze
wyćwiczyć różnorodne struktury danych, tak aby korzystanie z nich nie stanowiło już
dla maturzystów problemu.





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Matura
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-10-24, 14:07   

I znów włącza się mi strach że nie zdam :cry: kurde jak zapanować nad tym i podejść do matury i zdać :/



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Matura
SonedSakura 



Dołączyła: 23 Paź 2016
Posty: 16
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2016-10-24, 22:09   

Konrad96, 58822920 jakbyś potrzebowal z polaka pomocy , jeszcze powinnam coś pamiętać ;)



,,Jakaż jest przeciw włóczni złego twoja tarcza, człowiecze z końca wieku?...Głowę zwiesił niemy."
 
 
Matura
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-11-09, 20:14   

Portal terazmatura.pl daje w listopadzie dostęp do swoich materiałów na kod: TM6
Może ktoś jest zainteresowany. ;)




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Matura
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12