Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Bulimia
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-19, 10:03   

Mustela Nivalis napisał/a:
A teraz praca domowa: ile kalorii mają ziemniaki? Trochę to dla mnie niezrozumiałe no, chyba, że do obiadu jesz ich kilogram... :P

Jeśli ktoś pod pojęciem 'ziemniaki' rozumie 'smażone w głębokim oleju ziemniaki ze skwarkami i smalcem', to już sytuacja wygląda inaczej...




 
 
Bulimia
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-19, 12:37   

Ziemniaki ugotowane w lekko osolonej wodzie nie są kaloryczne. W dodatku wskazane.
Ziemniak działa odkwaszająco na organizm, więc jeśli ćwiczysz, to powinnaś jeść ziemniaki.


Ja aktualnie nie wymiotuję, nie przeczyszczam się, powoli wracam do panowania nad tym co jem. Jem często i mniej, waga przestała rosnąć... może powoli uda mi się chudnąć... chociaż nie powiem... ciągnie mnie do wymiotów, ale w końcu przestałam czuć się dwie tony cięższa po każdym posiłku.




 
 
Bulimia
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-07-19, 21:28   

Nie jem niby dużo ( tak mowią) nie jem obiadów typu ziemniaki surówka mięso, mój obiad to albo zupa albo same ziemniaki albo sama surówka albo samo mięso. Moje dzienne jedzenia to banan i jabłko co dzień. 3 kawy dwa litry wody, trochę mleka, 3 kromki ciemnego chleba chudym twarogiem, czasem zaszaleje i zjem ryż albo warzywa na parze. jak jest mój chłopak to wtedy on je chipsy słodycze i wtedy zaczynają sie schody bo trochę podziubie i idę wymiotować. jak zjem nie daj boże skrzydełko smażone lub coś innego to też idę.


<<< Dodano: 2015-08-19, 18:39 >>>


Kupiłam sobie miętową koronkową baskinkę. Dziś postanowiłam ją założyć gdyż jechaliśmy z moim chłopakiem na obiad do restauracji. Gdy zapytałam go w domu jak wyglądam, stwierdził że wyglądam w tym jak przygruba baletnica. :( Wiem, że żartował lecz bluzkę zdjęłam i ubrałam inną. Pojechaliśmy a ja obserwowałam każdą kobietę, wydawało mi sie, że każda jest chudsza ode mnie i lepiej wygląda. Nagle pomyślałam:" Boże, moje uda są tak bardzo grube. "Zjadłam pierś z kurczaka w sezamie. Wróciłam do domu. Gdy zostałam sama zwymiotowałam. A teraz ciągle siedzi mi w głowie ta przygruba baletnica :(




Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Bulimia
lenka 



Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 195
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-08-20, 14:44   

W baskince każdy wygląda przygrubo nawet ja a mi już powoli żebra wystają ... nie przejmuj się tym poza tym faceci nie myślą co gadają tylko plotą co im na język ślina przyniesie takie to już proste urządzenia są. Głowa do góry!



Ciągle mam swój świat i tą dziurę w sercu ...
Miłość to pułapka ...
 
 
Bulimia
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-10-22, 23:13   

Zjadłam pieprzoną czekoladę a czuje się jakby pochłonęła tonę jedzenia. Znów czuję się słaba, do bani. Co mi po ćwiczeniach jak wpierdzieliłam tyle kalorii. I po co ja to zrobiłam? Nie usnę.
Dziś chyba przegram. :(




Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Bulimia
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2015-11-20, 18:45   

O mało nie rozwaliłam sobie łba o muszlę, bo przy tym wysiłku zrobiło mi się ciemno przed oczami i mną zamiotło.

Jeszcze 4...




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Bulimia
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-20, 19:03   

Szamanka, :tuli2:



 
 
Bulimia
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2015-11-20, 19:06   

nevermore, dzięki za tulaska. :tuli5:



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Bulimia
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-11-20, 19:07   

Cytat:
Jeszcze 4...

Co 4?




 
 
 
Bulimia
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2015-11-20, 19:37   

craving, 4 kilogramy do "lżejszej głowy". To będzie jeden problem mniej. Przynajmniej tak mi się wydaje.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Bulimia
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-11-20, 20:22   

Szamanka, rzyganie daje takie cudowne "kilogramozgubne" efekty? Ile trzeba to stosować?



 
 
 
Bulimia
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-20, 20:24   

craving napisał/a:
Ile trzeba to stosować?


To nie lek ani metoda leczenia tylko zaburzenie, którego powinno się unikać dla własnego dobra. Naprawdę radziłabym Ci zainteresować się czymś innym, niż wpędzaniem się w kolejny problem.




 
 
Bulimia
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-20, 20:38   

Szamanka napisał/a:
craving, 4 kilogramy do "lżejszej głowy". To będzie jeden problem mniej. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Masz rację. Wydaje Ci się.

Taaa... i kto to mówi... :roll:




 
 
Bulimia
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-20, 20:40   

craving napisał/a:
rzyganie daje takie cudowne "kilogramozgubne" efekty?


Co daje? Jakie daje? :lol:




 
 
Bulimia
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-11-21, 00:37   

nevermore, Normalnie, zwracasz to co zjadłaś. Dzięki temu to się nie trawi.
Ostatnio co dzień przegrywam. Czuję, że aż mnie przełyk pali. :(




Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Bulimia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11