Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wpływ zwierząt na ludzką psychikę
Autor Wiadomość
Nieważna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-15, 14:10   

Nie wyobrażam sobie domu, bez moich potworków. Są dla mnie wszystkim, chyba głównie dla nich jeszcze tu jestem.



 
 
Wpływ zwierząt na ludzką psychikę
Loser 
Idiotka.



Wiek: 26
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 68
Skąd: Nicość.

Wysłany: 2013-09-02, 16:06   

Czuję, że moje relacje z własnym psem (uhh... jak żałośnie to brzmi) nie są najlepsze. Zawsze chciałam móc usiąść i po prostu cieszyć się jakby pierwszym, dotykiem psich uszu, śmiać się gdy psika mi w twarz i wpycha głowę pod moją pachę. Nie wiem czy nie jest za późno, ale myślę, że on mógłby zabrać wszystkie moje myśli na lepszą stronę...Spróbuję, może kontakt z nim mi pomoże. :)

Wielokropek składa się z trzech kropek. Emotikonki nie zastępują znaków interpunkcyjnych. // Łasica




Nie jestem już sobą. Jestem nikim.
Ostatnio zmieniony przez Mustela Nivalis 2013-09-02, 16:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wpływ zwierząt na ludzką psychikę
kmlt 



Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 51
Skąd: Cieszyn

Wysłany: 2013-09-05, 21:14   

Lubię swoje koty. Ich sposób życia. Koci sens? Życie rytualne! Pozwól poddać się chaosowi codzienności, wstań o godzinę później niż zazwyczaj, nie przynieś jedzenia w porę, skręć w lewo, gdy zawsze skręcałeś w prawo - wyrzut w jego spojrzeniu za każdym razem przypomni, że odstąpiłeś od codziennego rytmu i poddałeś się niczym zwierzę (!) chaosowi. Koty to zwierzęta chyba najbardziej uporządkowane na świecie, a zarazem najbardziej niezależne. Lubię to w nich.



 
 
Wpływ zwierząt na ludzką psychikę
kot jan 


Dołączyła: 05 Wrz 2013
Posty: 6
Skąd: utopia

Wysłany: 2013-09-05, 21:51   

Koty... Tak, koty to zdecydowanie najbardziej pocieszne zwierzęta na świecie i wiem, co mówię! Sama jestem właścicielką aż ośmiu i codzienne przebywanie z nimi nie pozwala mi zwariować. To one pozwalają mi zapomnieć chociaż na chwilę...

pisownia. | M.




Ostatnio zmieniony przez 2013-09-05, 23:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wpływ zwierząt na ludzką psychikę
Papi
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-15, 23:07   

Koty <3
Dokładniej mój kot: Mruczka
Najciekawsze stworzenie które uwielbiam oglądać i potrafię leżeć i patrzeć się jak kto śpi a ja się tym jaram.
Lubię mojego kota i to pocieszne miauczenie. Przynajmniej kot chce ze mna pogadać...
Koty to zdecydowanie jedne z najciekawszych istot na ziemi, zawsze na wszystko maja czas, zawsze spokojne i opanowane. Chciałbym kiedyś być kotem.




 
 
Wpływ zwierząt na ludzką psychikę
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-10-15, 23:34   

Obecność zwierzaka nie pomoże mi odzyskać spokoju ducha tylko niewyobrażalnie wielkie wkurwie*ie. :roll:



 
 
Wpływ zwierząt na ludzką psychikę
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-10-23, 14:07   

thnks, nawet obecność małego, puszystego kotka?



dead but delicious
 
 
Wpływ zwierząt na ludzką psychikę
Marianna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-24, 00:54   

Uwielbiam tulić się do mojego pieska. Brytan. Brzmi groźnie, ale to pomieszanie szitsu (wybaczcie, ale nie wiem jak się pisze), i jamnika. Bardzo miły, przyjazny i kochany zwierzak. Jest jak członek rodziny-siedzi przy stole na krześle, śpi u mnie w łóżku. W nocy jak źle się czuję czasem się do niego tulę. I czuję, że to pomaga, że on rozumie dlaczego jego pani jest smutna i czasem jak widzi, że coś jest ze mną nie tak to skamle pod drzwiami do mojego pokoju, żebym go wpuściła. Podchodzi i zaczyna się o mnie ocierać albo wkłada łepek pod rękę do miziania... Kochane zacne psisko, które mimo małych rozmiarów bardzo mi pomaga <3



 
 
Wpływ zwierząt na ludzką psychikę
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-10-24, 08:00   

W moim przypadku zwierzaki działają bardzo kojąco. W szczególności mój pies perfekcyjnie potrafi mnie pocieszyć. :) Wystarczy dotyk mokrego nosa i miękkość sierści i od razu człowiekowi lżej na sercu. :)

Znam ludzi, którzy na obecność zwierząt reagują "alergią" i efekt wpływu zwierzaków jest odwrotny. Ja jako miłośnicza zwierząt nie rozumiem jak pupile mogą denerwować. :)




Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Wpływ zwierząt na ludzką psychikę
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-10-24, 08:11   

Też chciałbym mieć jakiegoś zwierzaka w domu. Niestety nie mam wystarczająco dużo czasu, żeby się nim zajmować. :/



dead but delicious
 
 
Wpływ zwierząt na ludzką psychikę
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-10-24, 08:39   

R. de Valentin, rybki? :)



Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Wpływ zwierząt na ludzką psychikę
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-10-24, 09:19   

Odpadają, nie można głaskać ani przytulać.



dead but delicious
 
 
Wpływ zwierząt na ludzką psychikę
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-24, 10:33   

R. de Valentin napisał/a:
nie można głaskać ani przytulać

Można... ale tylko raz. :)




 
 
Wpływ zwierząt na ludzką psychikę
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-10-24, 19:11   

R. de Valentin, żółw? Nie jest zbyt przyjemny w dotyku, ale lepszy rydz niż nic. :D



Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Wpływ zwierząt na ludzką psychikę
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-10-24, 19:15   

Może i rybek nie da się przytulić i pogłaskać, ale patrzenie na nie może być też w pewien sposób kojące, uspokajające etc. ;) Miałam swoje małe akwarium, ale od czasu, kiedy jakaś choroba mi nie wybiła bidulek w jeden dzień (wszystko inne było w porządku, od wody po aparaturę) nie wróciłam do akwarystyki.



Disqualified as a human being.
 
 
Wpływ zwierząt na ludzką psychikę
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13