Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co byś zrobił/a gdybyś się nie bał/a?
Autor Wiadomość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-29, 21:36   Co byś zrobił/a gdybyś się nie bał/a?

Gdybyście mogli wykreślić lęk z gamy uczuć jakie przeżywanie to co byście zrobili?

Ja bym się spakowała i wyjechała do UK, tam poszłabym na rozmowę o ambitną pracę i kolejne odmowy by mnie nie zniechęcały, po otrzymaniu pracy (bo przecież w końcu musiałoby się udać) mówiłabym szefowi o moich pomysłach... a popołudniami chodziłabym po barach i wypatrywała przystojnych facetów... i nie miałabym myśli samobójczych, bo one przede wszystkim wynikają z paraliżującego lęku przed przyszłością.




 
 
Co byś zrobił/a gdybyś się nie bał/a?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2013-01-30, 10:32   

Gdybym się nie bała, podeszłabym w tym roku do matury a później zdawałabym na ASP.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Co byś zrobił/a gdybyś się nie bał/a?
Gość

Wysłany: 2013-01-30, 10:57   

Emaleth napisał/a:
Gdybyście mogli wykreślić lęk z gamy uczuć jakie przeżywanie to co byście zrobili?


Zacząłbym żyć. Zacząłbym sie spotykać z ludźmi, albo też popodróżował po Polsce poodwiedziać ludzi z forum. Napewno byłoby inaczej.




 
 
Co byś zrobił/a gdybyś się nie bał/a?
SzczurzyOgon
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-30, 11:19   

Skończyłabym studia, znalazła pracę, spotykałabym się ze znajomymi. Wychodziła bym z domu. A w kontekście długoterminowym - pojechałabym w końcu w moje ukochane góry a potem na wymarzoną objazdówkę po Italii.



 
 
Co byś zrobił/a gdybyś się nie bał/a?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-30, 16:02   

Wyjechałabym i zaczęła żyć własnym życiem nie oglądając się na innych. Właściwie to mam zabrać się za realizację tego planu z nadejściem najbliższego poniedziałku.

Skończyłabym przygotowanie pedagogiczne i farmację - dwie szkoły, które zawaliłam.




Ostatnio zmieniony przez 2013-01-30, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Co byś zrobił/a gdybyś się nie bał/a?
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-30, 16:33   

rozwielitka, dokąd byś wyjechała?



 
 
Co byś zrobił/a gdybyś się nie bał/a?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-30, 16:59   

Dość daleko, żeby nie móc co chwila wracać na stare śmieci i żeby było to miejsce na tyle inne i nowe, żeby było czym myśli zająć. Obecnie w planach mam Holandię. Bardziej właściwie w marzeniach niż planach, bo nie mam żadnego zajęcia nagranego, ale to się da zrobić.
To pytanie "Co byś zrobił gdybyś się nie bał?" Kojarzy mi się z książką "Kto zabrał mój ser?" (dla miłośników darmowej lektury jest dostępna na chomiku i torrentach, także w wersji audio). Właściwie to postanowienie o wyjeździe się zmaterializowało w mojej głowie przy tej lekturze i przy tym pytaniu. Teraz staram się ignorować lęk i dążyć do realizacji planu.




 
 
Co byś zrobił/a gdybyś się nie bał/a?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-01, 11:49   

Emaleth napisał/a:
Gdybyście mogli wykreślić lęk z gamy uczuć jakie przeżywanie to co byście zrobili?

Wyjechałabym za granicę... Podjęła pracę, no i była szczęśliwa bez kontaktu z moją rodziną.




 
 
Co byś zrobił/a gdybyś się nie bał/a?
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-02-01, 13:41   

Odbyłabym podróż dookoła świata, a druga opcja: studia i życie w Paryżu.



 
 
 
Co byś zrobił/a gdybyś się nie bał/a?
kinga55 
Hell



Wiek: 27
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 126
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-02-02, 14:09   

Przestałabym się przejmować ludźmi którzy i tak mają mnie gdzieś, podróżowałabym po całym świecie wraz z moim kompanem , aparatem ;)



Nie wierz nigdy nie w tych co ciągle udają i ciągle uśmiechają się nie
Wierz nigdy nie w to niebo które zawsze niebieskie jest.
Ostatnio zmieniony przez kinga55 2013-02-02, 14:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Co byś zrobił/a gdybyś się nie bał/a?
Valentina 
Valentina



Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 186
Skąd: z nikąd

Wysłany: 2013-02-07, 13:03   

Cytat:
Gdybyście mogli wykreślić lęk z gamy uczuć jakie przeżywanie to co byście zrobili?


Zaczęłabym realizować swoje marzenia, wróciłabym do mojego kochanego miasta, otworzyłabym studio fotografii, przespałabym się z moją przyjaciółką, którą pragnę nie bałabym się o to ze mnie znienawidzi(pewnie większość z was zaraz powie ze zdradziłabym męża nie bo on by był z nami ;) ), chodziłabym do sklepów bez lęku, zapominałbym o przeszłości, chodziłabym do barów karaoke i śpiewała bo to lubię nie bałabym się śmiania ludzi, nie jąkałbym się, nie zacinałabym się, byłabym pewna siebie, pokazałabym światu jaka jestem wartościowa, wydałabym książki które leża gdzieś na pawlaczu które kiedyś pisałam.




Trzeba więcej niż patrzeć by na prawdę widzieć
 
 
 
Co byś zrobił/a gdybyś się nie bał/a?
dragon29 


Wiek: 41
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 101
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-02-07, 22:51   

Poszedłbym być może do wojska, choć mówią że to nie to samo wojsko co kiedyś. Mieszkam blisko jednostki wojskowej, nie kiedy patrze na tych ludzi jak wracają z jakiś wypadów i się zastanawiam czy nie spróbować, czy warto , a może już za późno jest



Ostatnio zmieniony przez dragon29 2013-02-07, 22:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Co byś zrobił/a gdybyś się nie bał/a?
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-02-07, 22:54   

Gdybym się nie bała, to bym w końcu porozmawiała szczerze z ojcem i może by się coś wyjaśniło, w tej chorej rodzinie.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Co byś zrobił/a gdybyś się nie bał/a?
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-02-07, 22:56   

Yennefer napisał/a:
Gdybym się nie bała, to bym w końcu porozmawiała szczerze z ojcem i może by się coś wyjaśniło, w tej chorej rodzinie.
ja również.



 
 
Co byś zrobił/a gdybyś się nie bał/a?
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-02-07, 23:44   

Wyjaśniłbym parę spraw z moim przyjacielem prosto w oczy :D



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Co byś zrobił/a gdybyś się nie bał/a?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14