Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Orientacja seksualna

Jestem:
wyłącznie heteroseksualny(-a)
37%
 37%  [157]
przeważająco heteroseksualny(-a), incydentalnie homoseksualny(-a)
13%
 13%  [57]
przeważająco heteroseksualny(-a), bardziej niż incydentalnie homoseksualny(-a)
5%
 5%  [23]
w równym stopniu heteroseksualny(-a) i homoseksualny(-a)
11%
 11%  [49]
przeważająco homoseksualny(-a), bardziej niż incydentalnie heteroseksualny(-a)
2%
 2%  [10]
przeważająco homoseksualny(-a), incydentalnie heteroseksualny(-a)
7%
 7%  [30]
wyłącznie homoseksualny(-a)
11%
 11%  [46]
aseksualny(-a)
4%
 4%  [20]
nie wiem/wisi mi to
5%
 5%  [23]
Głosowań: 415
Wszystkich Głosów: 415

Autor Wiadomość
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-06-17, 21:11   

kazuya, jest dużo filmów dokumentalnych, gdzie młodsze dzieci są pewne swojej orientacji seksualnej. Plus pamiętaj, że są rodziny gdzie od małego dzieci są uczone co to jest seks, skąd się dzieci biorą i że można kochać kogo się chce i nie ma w tym nic złego. Także jest to możliwe.



 
 
Orientacja seksualna
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-06-17, 21:16   

Jednobarwna, ale w tym wieku można pomylić, miłość, fascynację, przyjaźń itp. Warto dopytać. Może się okazać, że nawet noe miała na myśli seksualności. Miałam np. koleżankę, która myślała, że lubi dziewczyny, bo lepiej się z nimi dogadywała i miała supej przyjaciółkę, z którą się nie rozstawały.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Orientacja seksualna
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2022-06-27, 10:36   

Podejrzewam, że wszyscy słyszeli o wypowiedzi prezesa na spotkaniu z wyborcami.
Bo o ile okropne "kolorowe kredki", które skojarzyły mi się z wariatami, co po burzy biegają z basebalem po ulicach, i jest to żałośnie śmieszne, tak przez takie właśnie wypowiedzi nie żyją dwie osoby, które znałam. Bo jak się miały nie przejmować, nie przybierać sobie do głowy?
Okropne. i smutne, że zamiotą to pod dywan, jak Tourett'a od Obajtka.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Orientacja seksualna
sickman
[Usunięty]

Wysłany: 2022-06-28, 15:55   

Prezes jest zdesperowanym ignorantem w wielu tematach. Jego elektorat (wciąż niestety dość liczny) także. I to bardziej patologicznej mentalności jego wyborców bym się obawiał. Bo takie słowa, jeśli nie padają na urodzajny grunt, są tylko prostackimi wynurzeniami. Marne to czasy, w których mają branie takie „autorytety”.



 
 
Orientacja seksualna
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-11-10, 16:49   

Byłam wczoraj z Kingą u niej w pracy. Akurat przechodziliśmy w pobliżu, więc wstąpiła zapytać o jedną rzecz...
- Czy z okazji ślubu należy mi się urlop okolicznościowy?
- Aaa... Nie wiem. Zapytam kolegę. Andre, ty wiesz?
- Co wiem?
- Jak to jest z urlopem okolicznościowym na ślub?
- Jaki ślub?
- eee... Cywilny.
- Ale kto bierze ślub?
Kinga wskazuje na mnie palcem.
- To twoja siostra?
- Narzeczona.
- Aaa, to ty bierzesz ślub!
- Tak.
-To ja doczytam jak wygląda kwestia ślubu pracownika i ci napiszę maila, bo szczerze mówiąc nie wiem.

To tak odnośnie orientacji w pracy. Takie niespotykane zjawisko - zero zdziwienia, zero niechęci, zero 'spoko, nie mam nic przeciwko' ani 'no spoko, berzcie ślub, tylko dzieci nie adoptujcie'. Po prostu doczyta jaki kest przepis, bo nie wie. Zupełnie jakbyśmy były tymi no... Ludźmi.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Orientacja seksualna
Okularnik 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2023
Posty: 102
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2023-03-30, 12:21   

Zaznaczyłem odpowiedź "wyłącznie heteroseksualny", aczkolwiek wskutek działania leków i zaburzeń psychicznych nie odczuwam popędu seksualnego. Nie przeszkadza mi to.



 
 
Orientacja seksualna
Morricorne 
Nobody



Wiek: 32
Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 269
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2023-03-31, 09:07   

Jestem Bi seksualny. Podniecają mnie jednak bardziej kobiety. Pomimo kilkuletniego związku z facetem. Po prostu tak już mam że spódniczki/rajstopy itp. Mnie to podnieca.



Chaos - Pustka, czerń, życie ludzkie.
Mój Telegram @Morricorne
 
 
Orientacja seksualna
Okularnik 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2023
Posty: 102
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2023-04-01, 13:44   

Morricorne, A jeśli wolno mi spytać, czemu stworzyłeś związek z mężczyzną?
Kontakty homoseksualne uchodzą za znacznie bardziej zagrożeniowe. Ja wprawdzie nie jestem w stanie nawiązywać relacji z ludźmi, a w szczególności z kobietami. Nie jestem osobą, z którą warto tworzyć jakieś relacje. Nie mam przy tym skłonności homoseksualnych. Twoje wypowiedzi potwierdzają, że relacje heteroseksualne nie wiążą się z takimi zagrożeniami dla zdrowia, jak relacje homoseksualne.




 
 
Orientacja seksualna
sickman
[Usunięty]

Wysłany: 2023-04-01, 14:39   

Kontakty homoseksualne wiążą się z takimi samymi zagrożeniami dla zdrowia, jak kontakty heteroseksualne, w którym nie używa się zabezpieczenia.



 
 
Orientacja seksualna
Okularnik 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2023
Posty: 102
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2023-04-01, 15:31   

sickman napisał/a:
Kontakty homoseksualne wiążą się z takimi samymi zagrożeniami dla zdrowia, jak kontakty heteroseksualne, w którym nie używa się zabezpieczenia.


Zważyć jednak należy, że przeciętny homoseksualista ma więcej partnerów niż przeciętna kobieta, co zwiększa prawdopodobieństwo zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Środowisko homoseksualne było bardzo skryminalizowane, to są mężczyźni, więc osoby skłonne do agresji i podejmowania ryzyka.




 
 
Orientacja seksualna
sickman
[Usunięty]

Wysłany: 2023-04-01, 15:47   

Przypuszczam, że nie mając zbyt wiele do czynienia z osobami homoseksualnymi, posługujesz się coraz bardziej dezaktualizującymi się stereotypami.



 
 
Orientacja seksualna
Okularnik 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2023
Posty: 102
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2023-04-01, 16:07   

sickman napisał/a:
Przypuszczam, że nie mając zbyt wiele do czynienia z osobami homoseksualnymi, posługujesz się coraz bardziej dezaktualizującymi się stereotypami.


Posługuję się wynikami badań. Heteryk ma przeciętnie kilka partnerek seksualnie w całym życiu. W przypadku homoseksualistów średnia jest wyższa, a to z uwagi na tzw. cruising, dostępność licznych partnerów seksualnych w klubach gejowskich.
Niewątpliwie "wychodzenie z szafy" i jednoczesna instytucjonalizacja związków homoseksualnych sprzyja oddalaniu się środowiska gejowskiego od marginesu społecznego.




 
 
Orientacja seksualna
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-04-01, 16:08   

Okularnik napisał/a:
Zważyć jednak należy, że przeciętny homoseksualista ma więcej partnerów niż przeciętna kobieta, co zwiększa prawdopodobieństwo zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Skąd takie informacje? Podasz źródło informacji na których bazujesz?




 
 
Orientacja seksualna
Okularnik 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2023
Posty: 102
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2023-04-01, 16:38   

Sweden napisał/a:

Skąd takie informacje? Podasz źródło informacji na których bazujesz?


https://medium.com/@neuropsychology/gay-promiscuity-statistics-partners-45fc370c0ca5

Po angielsku, ale są kolorowe kolumny.

https://www.cdc.gov/nchs/...s/n-keystat.htm




 
 
Orientacja seksualna
Morricorne 
Nobody



Wiek: 32
Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 269
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2023-04-01, 16:59   

sickman napisał/a:
Kontakty homoseksualne wiążą się z takimi samymi zagrożeniami dla zdrowia, jak kontakty heteroseksualne, w którym nie używa się zabezpieczenia.

No co ty nie powiesz. To chyba oczywiste że trzeba się zabezpieczać przy każdym kontakcie seksualnym. Ja żałuję tylko tego że mi kiedyś nikt o tym nie powiedział. Bo poziom edukacji seksualnej w tym kraju woła o pomstę do nieba. Efektem czego w moim przypadku skończyło się zakażeniem wirusem HIV. Da się z tym normalnie żyć, ale trzeba brać leki do końca życia żeby innych nie narażać na niebezpieczeństwo.


Okularnik napisał/a:
Morricorne, A jeśli wolno mi spytać, czemu stworzyłeś związek z mężczyzną?
Kontakty homoseksualne uchodzą za znacznie bardziej zagrożeniowe. Ja wprawdzie nie jestem w stanie nawiązywać relacji z ludźmi, a w szczególności z kobietami. Nie jestem osobą, z którą warto tworzyć jakieś relacje. Nie mam przy tym skłonności homoseksualnych. Twoje wypowiedzi potwierdzają, że relacje heteroseksualne nie wiążą się z takimi zagrożeniami dla zdrowia, jak relacje homoseksualne.

Poznaliśmy się przez internet. Kilka lat temu. Póżniej jakoś samo wyszło. I jesteśmy razem. Jakoś to jest. Staram się dominować w tym związku. ogarniam kuchnię, finanse itp. Od całej reszty jest partner. I tak mój obecny partner wie o moich fantazjach seksualnych itp. Niestety póki co nie udało mi się go przekonać do ich realizacji. No ale tak to już w życiu czasami bywa.

Okularnik napisał/a:
sickman napisał/a:
Przypuszczam, że nie mając zbyt wiele do czynienia z osobami homoseksualnymi, posługujesz się coraz bardziej dezaktualizującymi się stereotypami.


Posługuję się wynikami badań. Heteryk ma przeciętnie kilka partnerek seksualnie w całym życiu. W przypadku homoseksualistów średnia jest wyższa, a to z uwagi na tzw. cruising, dostępność licznych partnerów seksualnych w klubach gejowskich.
Niewątpliwie "wychodzenie z szafy" i jednoczesna instytucjonalizacja związków homoseksualnych sprzyja oddalaniu się środowiska gejowskiego od marginesu społecznego.

To teraz poczytaj sobie i podaj mi proszę wyniki badań ilu hetereyków jest świadomych swojego stanu zdrowia. Czy są czy nie są nosicielami wirusa HIV/AIDS czy innych chorób wenerycznych.
O tym się w Polsce nie mówi. Bo wstyd. Za roznoszenie tych wirusów najczęsciej obwinia się homoseksualistów. Co jest moim zdaniem złe i nieprawdziwe. Bo HIV zarazić można się zarówno podczas wizyty u stomatologa. Wystarczy że nie zdezynfekuje dokładnie swoich narzędzi chirurgicznych. . Nikt nie wie i nigdy nie będzie wiedział. Kto ilu miał partnerów seksualnych. A nikomu też do końca ufać nie można na słowo w tej kwestii.
Także jeżeli ktoś chciałby sprawdzić czy jest w pełni zdrowy czy nie. To polecam zrobić w pełni darmowy anonimowy test HIV w najbliższym PKD na terenie każdego większego Polskiego miasta. https://aids.gov.pl/pkd/?cn-reloaded=1
Wszelkie informacje w linku który podałem.
Można się zdziwić dostając wynik. Ale żyć się z tym da w normalny sposób.
Co do tego kto ma więcej partnerów. To to wytykanie palcem. Po prostu pozostawię bez komentarza. Zdrowie i życie ma się jedno. I warto o nie zadbać, bez względu na nasze poglądy.

[ Komentarz dodany przez: chiroptera: 2023-04-01, 20:21 ]
Usunęłam separatory. Na edycję posta masz 60 min.




Chaos - Pustka, czerń, życie ludzkie.
Mój Telegram @Morricorne
Ostatnio zmieniony przez chiroptera 2023-04-01, 19:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Orientacja seksualna
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15