Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Orientacja seksualna

Jestem:
wyłącznie heteroseksualny(-a)
37%
 37%  [157]
przeważająco heteroseksualny(-a), incydentalnie homoseksualny(-a)
13%
 13%  [57]
przeważająco heteroseksualny(-a), bardziej niż incydentalnie homoseksualny(-a)
5%
 5%  [23]
w równym stopniu heteroseksualny(-a) i homoseksualny(-a)
11%
 11%  [49]
przeważająco homoseksualny(-a), bardziej niż incydentalnie heteroseksualny(-a)
2%
 2%  [10]
przeważająco homoseksualny(-a), incydentalnie heteroseksualny(-a)
7%
 7%  [30]
wyłącznie homoseksualny(-a)
11%
 11%  [46]
aseksualny(-a)
4%
 4%  [20]
nie wiem/wisi mi to
5%
 5%  [23]
Głosowań: 415
Wszystkich Głosów: 415

Autor Wiadomość
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-24, 23:25   

Empiria, nie każdy od razu przeistacza się w Ewę. Albo wcale - może zachować oba pierwiastki, jednocześnie prezentując się na zewnątrz cechami jednej z nich. Wychodzę z założenia, że istnieją dwa całkowite byty i coś pośrodku, czyli istnienie korzystające "na dwóch". Jak będzie ze mną - pokaże przyszłość. :D



 
 
Orientacja seksualna
Artemisia 



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 711
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-09-24, 23:36   

A ja mam takie pytanie, mój dobry kolega ostatnio pisząc o sobie używa form kobiecych - 'poszłam', 'dwie Łodzianki', 'zrobiłam', etc. Zastanawiam się czy powinnam zapytać się go, czy mam się zwracać do niego w taki sposób? Nie chcę go urazić, ale też zawsze jestem trochę zaskoczona jak coś takiego mówi i nie wiem jak ja powinnam się do niego zwracać. Kiedyś określił siebie mianem aseksualnym, jednak często komentuje mężczyzn w sposób 'jaki przystojny', 'ale ciacho' itp.



"Na całe szczęście wiem jak radę dać bez wiary
I znalazłem wielu, którzy drogę pokazali mi.
Przez całe życie na najwyższej pędzą fali.
Pochmurne niebo im na głowy się nie zwali."
 
 
Orientacja seksualna
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-24, 23:47   

Vitiatus Mikene napisał/a:
Wychodzę z założenia, że istnieją dwa całkowite byty i coś pośrodku, czyli istnienie korzystające "na dwóch".


:piatka: Dobre zdanie określające moją osobę :D Jestem właśnie "tym czymś", które wiecznie jest egoistyczne i korzysta za dwóch albo nawet i za trzech, bo jest jeszcze sprawa Anny Grodzkiej :D

Vitiatus Mikene napisał/a:
Jak będzie ze mną - pokaże przyszłość.

To życzę Ci... no chyba tego, żebyś nie męczył się zbyt długo z tym niezdecydowaniem i jednak no zachował sprzęt ;)

Artemisia, ja też piszę na takim innym forum, podszywam się pod faceta i piszę "poszedłem", "wstałem", "zjadłem", itp. Może ten Twój kolega pisze w ten sposób, bo czuje się bardzie kobietą. Albo tak jak ja - dla wygody i rozrywki :D




 
 
Orientacja seksualna
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-25, 12:33   

Artemisia, to chyba nie jest pytanie do tematu o orientacji seksualnej, ale myślę, że nic się nie stanie jak go zapytasz.



 
 
Orientacja seksualna
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-23, 23:51   

Zastanawiam się jakiej jestem orientacji seksualnej. Nie mogę się określić. Na początku myślałam hetero, potem bi teraz aseksualna. Chodzi o to, że ludzie czyli mężczyźni, jak i kobiety, jakby to powiedzieć... Nie patrze na nich jako na obiek seksualny. Wypowiem się wprost, ech... Całowałam się z facetem i to nie było, jak na filmach tylko pierwsza myśl "obślinił mnie." :lol: Nie było to jakieś niezwykłe. Tak wyglądał mój pierwszy pocałunek. Doszłam do wniosku, że rownie dobrze mogłabym zrobić to z kobietą i było by podobnie. Zresztą jeśli chodzi o libido to mam je, ale hmm... No nie wiem. Właśnie tu pojawia się, ale... Chyba nie mam czegoś takiego, jak pociąg romantyczny czy jak to tam się zwie, czyli według starej klasyfikacji - aseksualizm, posiada libido, brak pociągu romantycznego. Jakoś tak. Chyba nic nie pomieszałam. :lol:



 
 
Orientacja seksualna
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-24, 00:24   

Nightmare napisał/a:
Całowałam się z facetem i to nie było, jak na filmach tylko pierwsza myśl "obślinił mnie." Nie było to jakieś niezwykłe.

Może po prostu nie całowałaś się z tym, z kim trzeba. ;) Może było w nim coś, co Cię w nim obrzydzało (no nie wiem, dajmy na to miał diastemę między dwójką a siódemką, golił brwi, whatever) i to mogło wpłynąć jakoś na Twoje ogólne jego postrzeganie i wywrzeć wpływ na Twoje przeżycia i emocje wywołane tymże pocałunkiem. 8)
Nightmare napisał/a:
brak pociągu romantycznego

Padłam. :śmiech: Chyba chodziło Ci o pociąg fizyczny. :D
Nightmare napisał/a:
Chyba nie mam czegoś takiego, jak pociąg romantyczny czy jak to tam się zwie, czyli według starej klasyfikacji - aseksualizm, posiada libido, brak pociągu romantycznego.

Cóż, nie potrafię Ci powiedzieć, czy jesteś aseksualna.Skoro całujesz się z facetami, to chyba jednak nie jesteś. Choć zaraz posypią się pewnie hejty, że pocałunek to jeszcze nie seks, etc. Tak więc myślę, że wystarczy, jak zadasz sobie pytanie, czy to, że hipotetycznie jesteś aseksualna, jakoś istotnie zmienia Twoje życie. 8)




 
 
Orientacja seksualna
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-24, 00:33   

Empiria napisał/a:
zaraz posypią się pewnie hejty, że pocałunek to jeszcze nie seks

Możesz mi wyjaśnić skąd słowo 'hejt' w tym zdaniu? Przecież zauważanie faktow, to nie objaw nienawiści.

Empiria napisał/a:
Padłam. :śmiech: Chyba chodziło Ci o pociąg fizyczny. :D

Chyba jednak chodziło jej o to,co napisała. Zauważ, że:

Nightmare napisał/a:
posiada libido, brak pociągu romantycznego


Libido to właśnie pociąg seksualny, fizyczny.




 
 
Orientacja seksualna
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-12-24, 00:42   

Nightmare, całowałem się z kobietami i miałem podobne odczucia do Ciebie. Kilka lat później całowałem się z facetem i miałem odmienne odczucia.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Orientacja seksualna
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-24, 00:55   

Chochlik napisał/a:
Możesz mi wyjaśnić skąd słowo 'hejt' w tym zdaniu? Przecież zauważanie faktow, to nie objaw nienawiści.

Ok, czy jak bym napisała Spotkałoby się to z falą krytyki, byłoby to dla Ciebie bardziej satysfakcjonujące? :roll: Przecież dobrze wiesz, o co mi chodzi, a czepiasz się jakby stało się nie wiadomo co. Wg mnie całowanie jest pewną formą intymności, którą ostatecznie można by było podpiąć pod definicję seksu. Ale to jest moje zdanie, a Ty nie musisz się z nim zgadzać.
Chochlik napisał/a:
Libido to właśnie pociąg seksualny, fizyczny.

Ale z tego, co zrozumiałam, Nightmare, napisała, że ma ten pociąg fizyczny, a nie ma romantycznego. :roll: Może źle ją zrozumiałam.




 
 
Orientacja seksualna
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-24, 00:58   

Empiria napisał/a:
Ale z tego, co zrozumiałam, Nightmare, napisała, że ma ten pociąg fizyczny, a nie ma romantycznego.

Chochlik napisał/a:
Nightmare napisał/a:
posiada libido, brak pociągu romantycznego
Libido to właśnie pociąg seksualny, fizyczny.

Mam wrażenie, że napisałyście dokładnie to samo.




 
 
Orientacja seksualna
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-24, 01:04   

Scarlet Halo napisał/a:
Mam wrażenie, że napisałyście dokładnie to samo.

To niepokojce. :lol: Nie wiem, może mój błąd, nie twierdzę, że nie.




 
 
Orientacja seksualna
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-24, 01:21   

Empiria napisał/a:
dobrze wiesz, o co mi chodzi

Masz wgląd w cudze myśli? Natychmiast ujawnij tę technologię ludzkości. Skarb dla psychiatrii, psychologii i neurologii... i wszelkich 'służb'.

Empiria napisał/a:
Ok, czy jak bym napisała Spotkałoby się to z falą krytyki, byłoby to dla Ciebie bardziej satysfakcjonujące?

I tak i nie. Tak, bo będzie po polsku, nie bo opisaną sytuację ciężko nazwać krytyką.

Scarlet Halo napisał/a:
Mam wrażenie, że napisałyście dokładnie to samo.

To niepokojące, ale ja również.




 
 
Orientacja seksualna
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-24, 01:34   

Ok, ok, ogarnęłam sprawę i faktycznie źle zrozumiałam/źle przeczytałam posta Nightmare. Tak, przyznaję, mój błąd, więc Chochlik, możesz uznać, że wygrałaś i wpisać to na listę życiowych sukcesów, ale daruj sobie już resztę złośliwych komentarzy, które dla mnie przygotowałaś i zajmij się czymś bardziej twórczym. ;)



 
 
Orientacja seksualna
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-24, 01:39   

Empiria, co takiego ci zrobiłam, że tak bardzo kpisz i okazujesz pogardę? Nie musisz odpowiadać tutaj, może być pw.

:offtop:




 
 
Orientacja seksualna
Lost Angel 



Wiek: 25
Dołączył: 02 Gru 2016
Posty: 68
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-12-24, 02:06   

Jestem Biseksualny, osobiście to toleruje, ale nikomu nie mowie bo znam podejscie ludzi do takich spraw, kilka najbliższych mi osób wie o tym. Nie wliczając w to rodziny.



Nie zawsze smutek poznasz na twarzy, gdy z oczu łzy się poleją, bo czasem w sercu łamie się życie, a jednak usta się śmieją.
 
 
Orientacja seksualna
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14