Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Smerfastyczne obrazki
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-22, 15:45   Smerfastyczne obrazki

Pojawił się popyt na konkurs obrazkowy, więc będzie i podaż. Otóż system będzie działał następująco (albo inaczej jeśli ogół zgodzi się na inne ustalenia):
1.Temat konkursu: Smerfastyczne obrazki
2. Każdy ma 2 tygodnie na narysowanie/namalowanie/naszkicowanie jednej pracy na podany temat i wysłanie jej skanu, bez obróbki żadnymi photoshopami,
3.Prace wysyłamy na konkursowego maila (smerfastyczne_obrazki@wp.pl). W temacie wiadomości podajecie temat konkursu i swój nick np. 'smerf - rozwielitka'. W treści możecie mi napisać pozdrowienia, list miłosny, haiku albo zupełnie nic - to nie ma znaczenia.
4. Kiedy już skrzynka wypełni się obrazkami, a wyznaczony czas minie pojawi się temat z ankietą i konkursowymi obrazkami, w którym będzie można głosować i podziwiać. Czas głosowania również będzie z góry określony i również będą to 2 tygodnie. Głosujemy na jeden obrazek.
5. Prace będą prezentowane anonimowo, żeby nie sugerować się przy wyborze sympatiami i antypatiami. Osoba, która przyzna się do autorstwa obrazka przed zakończeniem głosowania zostanie zdyskwalifikowana.
6. Wraz z końcem wyborów ogłoszone zostaną wyniki, a zwycięzcy będą się pławić w sławie i chwale aż do następnego konkursu oraz jego praca trafi do GALERII ZWYCIĘZCÓW.

To chyba tyle na razie ode mnie. Proszę teraz uprzejmie o propozycje rozwiązań kwestii wątpliwych, pytania, uwagi, krytykę i buziaczki.




Ostatnio zmieniony przez 2013-01-22, 16:34, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Smerfastyczne obrazki
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-05, 12:37   

Jeszcze tylko parę godzin na rysowanie, moje smerfiki!



 
 
Smerfastyczne obrazki
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-05, 20:02   

Rozwielitka robi.



 
 
Smerfastyczne obrazki
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12