Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Depresja a dojrzewanie
Autor Wiadomość
Agala
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-19, 20:13   

Wszystko zaczęło się już w czasach przedszkolnych jak zostałam odpychana przez koleżanki. Byłam sama już wtedy. W podstawówce każdy mną pomiatał, w gimnazjum to już w ogóle. Każdy się naśmiewał, dziewczyny kilka razy dały mi w twarz.
W 2 gimnazjum moja przyjaciółka mnie rzuciła, jak psa wyrzuciła za drzwi...
Dla chłopaka i w ogóle znudziłam się jej po dwóch latach. Wtedy był psycholog.
W marcu tego roku poznałam mega gwiazdę Tomasza Ziętka (grał Rudego, jak ktoś nie wie, w Kamieniach na Szaniec, Czarny Czwartek). Pisałam potem o nim bloga, on go czytał i naśmiewał się ze mnie... Można posłuchać od minuty 52. (na lewej stronie jest Tomek i kliknąć na niego)
http://projektmesjasz.pl/...news&Itemid=816

Po tej wiadomości zaczęłam się ciąć... (jestem... byłam jego jedną z największych fanek). Jako jedyna z wszystkich fanów mam bransoletkę i koszulki z jego wizerunkiem. Płacz codziennie od marca mi towarzyszył... tnę się już jakieś dwa tygodnie. Obie ręce i jedno udo. Nie żałuję tego..
Rodzice strasznie mnie wk... pomagam im, a oni nic mi nie dają... w takim sensie, że chociaż zakupy... chociaż raz na pół roku... Nie traktują mnie dobrze. Matka z ojcem mnie biją... jutro mam możliwość wyjazdu do Poznania... tam będzie Tomek, ale matka nie chce. Moja koleżanka może mi pomóc, ale pod warunkiem, że mama mi pozwoli... czyli nic się nie spełni... jestem w totalnej dziurze... Obiecałam sobie, że na maksa się potnę jutro o 18, jeśli nie pojadę (o tej godzinie jest "spotkanie"). Nie mam nic do stracenia, każdy w rodzinie mną pomiata. Nie chce już nic, tylko wyjaśnić sobie wszystko z Tomaszem...




Ostatnio zmieniony przez 2014-08-20, 06:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Depresja a dojrzewanie
niewidzialna_ 


Wiek: 25
Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 21
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-11-07, 02:02   

Wiek tu nie ma nic do rzeczy. Na depresje chorują dzieci i starsi ludzie. Nie ma reguły. Taka prawda, niestety nikt z nas nic nie może z tym zrobić.



Ostatnio zmieniony przez 2016-11-07, 02:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Depresja a dojrzewanie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13