Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Ignoruję uczucie głodu
Autor Wiadomość
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-09-05, 17:16   

No ja na przykład teraz mam 3 dni głodówki, tak wychodzącej samej z siebie. Ledwo trzymam się na nogach, ale nie mam ochoty na jedzenie.



 
 
Ignoruję uczucie głodu
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-09-05, 17:20   

We wtorek ledwo mogłam utrzymać dziecko na rękach z braku sił i bólu mięśni. Więc po 4dniach prawie niejedzenia wmusiłam w siebie trochę żarcia i jest już dużo lepiej. W 4dni schudłam 2,5kg :shock: A dziś znów nie mogę patrzeć na żarcie. Obiad ugotowałam z wielkim bólem dupy :/



Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Ignoruję uczucie głodu
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-09-05, 18:15   

bastith napisał/a:
W 4dni schudłam 2,5kg
Ja starałam się pół roku by przytyć 5 kilo, wszystko mi może się cofnąć w tydzień. <ściana>



 
 
Ignoruję uczucie głodu
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-09-06, 15:07   

thnks napisał/a:
Ja starałam się pół roku by przytyć 5 kilo


Pewnie nie wiem co pragnę, ale jak ja bym tak chciała! A nie w kółko się pilnować co mam na talerzu, bo mój organizm jest bardzo skłonny do robienia zapasów :/

Dziś jem normalnie i wręcz nie mogę się nażreć :/ Ale się hamuję.




Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Ignoruję uczucie głodu
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2013-09-15, 03:29   

Jeśli nie macie ED, to nie eksperymentujcie z głodem. Czasem lepiej się zmusić na siłę do jedzenia niż potem się wkręcić w kolejne gówno. A z tego już nie jest tak łatwo wyjść.



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Ignoruję uczucie głodu
Skierka78 



Wiek: 45
Dołączyła: 10 Lut 2013
Posty: 98
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-02-14, 19:17   

Mam już dość patrzenia jak moje "piękne" ciało rozrosło się do wielkości statku więc postanowiłam się znowu zabrać za siebie. Tylko ze ja nie potrafię zrobić tego rozsądnie i racjonalnie. Brakuje mi wytrwałości. Od 2 dni jestem na diecie 200. Dziś jak wstałam to musiałam zacząć od kawy z mlekiem bo nie umiałam ustać. Jestem taka stara a taka beznadziejna....wiem, że to co robię jest głupie, i to megastycznie a jednak w desperacji jestem wstanie znęcać się nad sobą aby pomimo walki organizmu zmusić się aby było go mniej. Zaciskam zęby i mówię "dam radę".



... w sercu swym poszukam przepisu na świat...
 
 
Ignoruję uczucie głodu
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-02-14, 19:31   

Skierka78 napisał/a:
taka stara a taka beznadziejna


Dobre. :D




dead but delicious
 
 
Ignoruję uczucie głodu
Rauko 
Above all.



Wiek: 26
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 794
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-02-14, 19:41   

Skierka78, taką dietą nie schudniesz, tylko sobie zaszkodzisz. Musisz wziąć się w garść i skomponować posiłki, które będą zdrowe, ale też niskokaloryczne. Ważne jest, żebyś jadła regularnie. No i aktywność fizyczna. Prowadzisz aktywny, czy raczej siedzący tryb życia?



Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy - swoje smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.
 
 
Ignoruję uczucie głodu
Skierka78 



Wiek: 45
Dołączyła: 10 Lut 2013
Posty: 98
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-02-14, 20:48   

Staram się ruszać, ale niestety praca za biurkiem, studia i obecna sesja niestety nie dają mi zbyt dużo możliwości ruchu.

[ Komentarz dodany przez: Arya: 2014-02-14, 21:40 ]
Pisownia.




... w sercu swym poszukam przepisu na świat...
Ostatnio zmieniony przez 2014-02-14, 21:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ignoruję uczucie głodu
Bezsenna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-18, 00:27   

Psychosis napisał/a:
thnks, ja myślę, że to też może być Twój wiek, który rządzi się swoimi prawami. Wiem, bo moja siostra miała podobnie. W sumie do dzisiaj ma. Myślę, że warto się poobserwować, chodzi mi o te zachowania i myśli, ale na pewno nie wpadać w panikę bo jeszcze się będziesz nakręcać. Może to być przez stres, o którym napisałaś na początku. Tak czy inaczej zapytaj psycholog co ona o tym myśli, niech ma to na uwadze.


Też sądzę, że to może wynikać z wieku dojrzewania, ale wizyta u psychologa z tą kwestią nie zaszkodzi, gdy będzie Cię to zbyt niepokoić.

Ja osobiście też tak mam. Czasami ssa mnie do tego stopnia, że pluję śliną, bo nie mogę jej połknąć, ale staram się wytrzymać to, bo wtedy w takich momentach jakoś nic, a nic nie przejdzie mi przez gardło. Nawet zwykła woda, bo od razu odruch zwrotny, ale znowu nie zwrócę. I całe szczęście, bo ja chcę przytyć jeszcze trochę.




 
 
Ignoruję uczucie głodu
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-02-18, 00:50   

Bezsenna, stary post co prawda, co do psychologa uczęszczam raz w tygodniu ;) A o tym ignorowaniu jedzenia dziś z lekarką rozmawiałam ze taki epizod miałam. :)



 
 
Ignoruję uczucie głodu
Bezsenna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-18, 01:11   

thnks napisał/a:
Bezsenna, stary post co prawda, co do psychologa uczęszczam raz w tygodniu A o tym ignorowaniu jedzenia dziś z lekarką rozmawiałam ze taki epizod miałam.


To fajnie, że rozmawiasz ze specjalistą na temat swojego problemu. I co ona na to? Macie już jakieś rozwiązanie, bądź znalazłyście potencjalną przyczynę takiego zachowania u Ciebie?




 
 
Ignoruję uczucie głodu
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-02-18, 11:48   

To już minęło. Byłam tylko na konsultacji by dostać leki :)



 
 
Ignoruję uczucie głodu
Bezsenna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-18, 12:02   

thnks, dobrze, że masz to za sobą. :tuli: Problemy z odżywianiem nie należą do łatwych heh.



 
 
Ignoruję uczucie głodu
CAnn 
Autodestrukcja



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Mar 2014
Posty: 210
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-03-14, 19:48   

Trochę temat pasujący do mnie. Ja ignoruję głód jak jestem bardzo zestresowana. Całkowita głodówka to nie jest, bo skubnę jakieś ciastko w ciągu dnia, albo suchą bułkę, ale na tym koniec. Od wczoraj znowu prawie nie jem, bo jakoś strasznie mi źle ze sobą.
Powinnam jeść, bo też niedowagę mam. Przy 178 cm ważę 57 kg. Ale nie mogę. Po prostu nie mogę.




I can be your china doll
If you like to see me fall.
 
 
Ignoruję uczucie głodu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12