Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Ignoruję uczucie głodu
Autor Wiadomość
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-01-10, 19:13   Ignoruję uczucie głodu

Piszę, bo dręczy mnie kilka kwestii. Od jakiegoś miesiąca przez nerwy, stres, przygnębienie nie mam apetytu. Ale, ale. Przyłapałam się na tym że gdy czuję głód ignoruję go, mówię sobie, że chce zobaczyć jak długo dam radę nie jeść. Nie czuję się grubo, tzn. gdy w szkole dla żartu ludzie mówią 'dobra weź schudnij' czuje dziwne ukłucie w środku, gdy coś jem pamiętam co mówili. Staram się olać tą myśl i jakoś odchodzi. Są momenty gdy wydaje mi się, czuję że mam grube uda albo odstający brzuch. Nie jest tak zawsze, po prostu miewam takie chwile. Ważę 49-50kg, mam 172 wzrostu. Nie dostałam okresu, nie spóźnia mi się kilka dni, a miesiąc już minął ponad. Nigdy o tym nie mówiłam, bo było mi głupio. Psycholog dowie się o tym, jak przeczyta pracę domową, którą mi zadał. To może być jakimś zagrożeniem dla mnie? Kompletnie nie wiem, skąd takie zachowania u mnie. :ściana:



Ostatnio zmieniony przez Ella 2015-06-30, 20:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ignoruję uczucie głodu
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10439
Skąd: świat

Wysłany: 2013-01-10, 19:23   

thnks, ja myślę, że to też może być Twój wiek, który rządzi się swoimi prawami. Wiem, bo moja siostra miała podobnie. W sumie do dzisiaj ma. Myślę, że warto się poobserwować, chodzi mi o te zachowania i myśli, ale na pewno nie wpadać w panikę bo jeszcze się będziesz nakręcać. Może to być przez stres, o którym napisałaś na początku. Tak czy inaczej zapytaj psycholog co ona o tym myśli, niech ma to na uwadze.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Ignoruję uczucie głodu
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-10, 19:29   

thnks, ciężko to ocenić, powinnaś porozmawiać z psycholog skoro masz możliwość.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Ignoruję uczucie głodu
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-01-10, 20:05   

Boje sie żebym się w coś nowego nie wplątała.Powiem mu o wszystkim co i jak wygląda.
Jak slysze pytanie co jadłam, albo dlaczego nie jestem wściekam się.Jak mi ktoś nagaduje masz jeść, tez mnie to niesamowicie wkurza.Ja tak nienawidze tego gdy nie wiem o co mi samej chodzi.




 
 
Ignoruję uczucie głodu
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10439
Skąd: świat

Wysłany: 2013-01-10, 20:22   

thnks napisał/a:
Ja tak nienawidze tego gdy nie wiem o co mi samej chodzi.

Oj tego, to trzeba się długo uczyć, przynajmniej mi to zabrało dużo czasu.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Ignoruję uczucie głodu
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-01-10, 21:46   

Od 4 lat nie wiem o co mi chodzi tak naprawdę. sa sytuacje które mnie dobijają, ale powodu mojego smutku tego prawdziwego powodu nie znam,.



 
 
Ignoruję uczucie głodu
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-01-17, 15:04   

nie wiem o co kur*a chodzi.. -,- W poniedziałek ręce mi się trzęsły,nogi, czułam że drga mi każdy mięsień.W niedziele rano zjadłam jedna bułkę potem cały dzień nic..czułam że potrzebuje cukru we krwi,że to dlatego.Dziś się licytuje z sobą czy zjeść, a jak tak to o której godzinie.Jak się najem czuje się niekomfortowo i potęskniewam za tym uczuciem głodu kilkugodzinnym..Nie chce schudnąć, tzn nie podoba mi się mój brzuch, ale nie skupiam się na tym jakoś specjalnie.Po prostu nie chcę jeść, chcę to kontrolować nie wiem dlaczego.Potrafiłam kilka dni jeść bardzo mało i spodobało mi się to chyba.Mam mętlik w głowie.


***objadłam się, mam ochotę sobie coś zrobić.
co sie dzieje nie wiem.




Ostatnio zmieniony przez thnks 2013-01-17, 15:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ignoruję uczucie głodu
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-17, 19:23   

thnks, a spróbuj się zmusić do jedzenia w miarę regularnie, napad powinien minąć.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Ignoruję uczucie głodu
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-01-17, 19:41   

ho, spróbuje.Jak daję radę dzień bez jedzenia czuję się zadowolona w pewnym stopniu z siebie,nie wiem skąd to sie bierze.



 
 
Ignoruję uczucie głodu
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-17, 19:56   

thnks, wiem, dlatego musisz się zmusić i z tego być zadowolona. Inaczej wpadniesz w napady.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Ignoruję uczucie głodu
metanoied 
Dance of Eternity.



Wiek: 31
Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 458
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2013-01-17, 20:04   

thnks, zadowolenie będzie tylko przez pewien czas, gdy będziesz tak robić, uwierz.
Dobrze Ci ho mówi, spróbuj jakoś uregulować sobie czas jedzenia i ilość. Jeśli lubisz uczucie głodu, w porządku. Ale nie wolno przesadzać, chyba dobrze byłoby się tego oduczyć, małymi kroczkami.
Trzeba dostarczać organizmowi potrzebnych mu substancji, bo bez tego z czasem będzie naprawdę źle, wiesz? Nie chcę straszyć konkretami, po prostu powoli do celu. Wierzę w Ciebie, musi się udać.




Why are you leaving...?
You trust me because I'm lying.
Only a fool would be this kind to me
You...
 
 
 
Ignoruję uczucie głodu
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-01-17, 20:24   

Mam nadzieję że łatwo mi to pójdzie.Minął ponad miesiąc jak to trwa, więc to nie jakoś długo.Martwi mnie tylko to że nie dostałam okresu,teraz już drugi powinnam mieć i tez się na to nie zapowiada ..:ściana: metanoied, wiem, że trzeba i że będzie źle.



 
 
Ignoruję uczucie głodu
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-17, 20:37   

thnks, ja czasem ryczę jak jem. Po prostu ryczę. Macham nogami, wysilam mózg, bo mi się absurdalnie wydaje, że w ten sposób spalę kalorie. Ale jem, bo muszę.

Uczucie głodu też lubię. Pytanie, dlaczego? To po pierwsze. Po drugie Twoja samoocena i "kontrola nad sobą" rozpędzi się w dół na łeb na szyję, bo zaczniesz miewać częściej napady. Bo uzależnisz się od tego, żeby być głodną i to nie będzie biologiczne uczucie głodu, tylko głód uzależnienia. Rozumiesz?

To żadne żarty.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Ignoruję uczucie głodu
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-01-17, 20:52   

Cytat:
To żadne żarty.
rozumiem, i dlatego się boję.



 
 
Ignoruję uczucie głodu
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-09-05, 10:28   

Zauważyłam ten sam problem u siebie... Jestem głodna, a przekładam w czasie posiłek, w efekcie potrafię cały dzień przegłodować. W tygodniu gdy mąż wraca pod wieczór prosto mi powiedzieć mu "już jadłam", a w weekendy muszę wciskać w siebie jedzenie z wielkim bólem i wyrzutami sumienia, bo inaczej on coś wyczai :/ Nie zawsze tak jest. Jednego dnia jem normalnie bez oporów, a kolejnego zapominam kompletnie, że istnieje coś takiego jak jedzenie...



Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Ignoruję uczucie głodu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14