Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy zdrowie przeraża
Autor Wiadomość
lenka 



Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 195
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-04-18, 09:33   

O takiej, że zwrócił ją TYLKO mi a z tego co widze nie tylko ja walnęłam off topa. A to chyba właśnie jest niesprawiedliwość czy nie?



Ciągle mam swój świat i tą dziurę w sercu ...
Miłość to pułapka ...
 
 
Kiedy zdrowie przeraża
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-18, 09:57   

lenka, no z tego co dziewczyna wyżej pisała, nawiązało jeszcze do tematu, więc offtopa nie było. No ale już... bo kolejny :offtop:



 
 
Kiedy zdrowie przeraża
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-04-18, 10:24   

Proszę zakończyć offtop. Wszelkie zażalenia proszę kierować osobiście przez PW, albo w adekwatnym temacie.




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Kiedy zdrowie przeraża
Feather 


Dołączyła: 27 Mar 2015
Posty: 118
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-04-20, 15:15   

Faktycznie temat może odbiegł trochę od wątku głównego.... I ja też jestem tutaj winna, więc Lenka głowa do góry :*

nawiązując do tematu głównego... ;> od dawna nie miałam napadu objadania się. Dziwnie potrafię zjeść odrobinę słodyczy i nie pójść na całość. teraz 3 dni byłam sama na służbowym wyjeździe, gdzie każdy wyjazd kończył się codziennym objadaniem się. A tym razem... NIC. Zjadłam ciasto i KONIEC. Bez zjedzenia całego sklepu :yahoo: . Z jednej strony się cieszę, ale z drugiej... boję się! Nie wiem czemu? Czy tego, że zdrowieje? Czy tego, że to chwilowe, a potem znowu wrócą napady i będzie jeszcze gorzej? :/ . Jedno wiem: realizuję program walki z napadami objadania się i ten program póki co działa. Zobaczymy na jak długo ;> .




http://sad-feather.blogspot.com/
 
 
Kiedy zdrowie przeraża
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-20, 16:19   

Feather, gratuluję i życzę powodzenia. :*
Ja też ostatnio mniej się objadam i staram się jeść skromnie, z dnia na dzień coraz bardziej skromnie... I znów to zamknięte koło.




Ostatnio zmieniony przez Axxie 2015-04-20, 17:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kiedy zdrowie przeraża
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-04-24, 14:26   

Przeniosłam dyskusję do tematu o Bulimii




Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Kiedy zdrowie przeraża
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-12-22, 18:18   

meme napisał/a:
? Złapałam się dziś na tym, że przeraża mnie wizja tego, że właśnie nie mam wyrzutów sumienia z powodu zjedzonego śniadania. Zwyczajnie przeraża mnie.

W fazach jedzenia łapałam się na czymś podobnym i stwierdziłam, że coś jest nie tak jeśli nie jest mi niedobrze po jedzeniu (bo myślę o tym, jak mogłam z j e ś ć i co zjadłam, jakie to okropne z wnioskiem "trzeba się tego pozbyć"), jeśli nie czuję się koszmarnie, nie czuję nieustającego głodu, zawrotów głowy. Stwierdziłam, że zdrowie mi nie odpowiada.

Słowa psycholog żebym jadła...ok... Ale nie będę, bo nie chcę. A czy chcę być zdrowa? Myślę, że gdybym nie miała z jedzeniem nigdy żadnych kłopotów to super, ale jeśli je mam... To jakby... Być zdrowym... Po co? Jakoś daję radę. Nie trzeba ciągle czegoś jeść aby żyć. A jakość życia... I tak jest źle :lol: .




Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Kiedy zdrowie przeraża
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-12-22, 20:16   

księżycowa napisał/a:
A czy chcę być zdrowa? Myślę, że gdybym nie miała z jedzeniem nigdy żadnych kłopotów to super, ale jeśli je mam... To jakby... Być zdrowym... Po co? Jakoś daję radę. Nie trzeba ciągle czegoś jeść aby żyć. A jakość życia... I tak jest źle .


Ja właśnie dzięki niejedzeniu czuję się zdrowa. Jak tylko coś zjem, martwię sie tym, że pewnie w jedzeniu były jakieś konserwanty i chemia. Mam głupie przekonanie, że jedzenie wychodzi mi na złe. Jem mało i nie narzekam na nie, a gdy pozwolę sobie na więcej to dojrzę wyrzuty sumienia to jeszcze zaraz źle się czuję, boli mnie brzuch, głowa.
Wiem, że mam to tak głęboko zakodowane, że nie umiem inaczej i już zawsze będę tak żyć.




Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Kiedy zdrowie przeraża
Carrie 
Orak



Dołączyła: 20 Gru 2015
Posty: 65
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-12-22, 21:37   

LadyRed, A od kiedy tak masz? Czy to sama zakodowałaś czy ktoś Ci to zakodował? Brzmi... Hmm, jak chorobliwe zdrowe jedzenie. Nie zrozum mnie źle.



:poduszki:
 
 
Kiedy zdrowie przeraża
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-12-27, 13:57   

Orak, Mam tak od bardzo dawna, nikt mi tego nie zakodował, sama jakoś nawet nie wiem kiedy, stopniowo zaczęłam wykluczać pewne pokarmy z mojego jadłospisu. Teraz nie zostało już prawie nic :(



Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Kiedy zdrowie przeraża
Carrie 
Orak



Dołączyła: 20 Gru 2015
Posty: 65
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-12-28, 21:06   

LadyRed, Może warto dodać stopniowo i na nowo nie które produkty? Skoro nie zostało już prawie nic, to gdzie uciecha z dobrych smaków?



:poduszki:
 
 
Kiedy zdrowie przeraża
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-01-04, 00:12   

Cytat:
Mam głupie przekonanie, że jedzenie wychodzi mi na złe. Jem mało i nie narzekam na nie, a gdy pozwolę sobie na więcej to dojrzę wyrzuty sumienia to jeszcze zaraz źle się czuję

Skąd ja to znam... Najgorsze było dla mnie wyjasnienie tego psychologowi, a i tak mnie nie zrozumiała.




Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Kiedy zdrowie przeraża
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-01-05, 20:02   

księżycowa, Jeśli ktoś tego nie przeszedł to nie zrozumie... :)



Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Kiedy zdrowie przeraża
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13