Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Bóg
Autor Wiadomość
Puritan 
Głosiciel Ewangelii



Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 230
Skąd: Z nieba

Wysłany: 2013-01-08, 14:56   Bóg

Zapraszam do wysłuchania krótkiej wypowiedzi pastora Francisa Chana nt. jego uczuć do Boga. Szalona Miłość cz. 3 (Francis Chan)
Zachęcam również do dzielenia się swoimi uczuciami do Boga :-)




Ostatnio zmieniony przez Euphoriall 2021-07-28, 14:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bóg
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-01-08, 15:51   

Kocham Boga :) Właściwie nigdy nie mam Mu niczego za złe, bo wierzę, że nad wszystkim panuje. Czasem tylko drażni mnie Jego spokój i cierpliwość wobec mnie. Jeszcze się nie zdarzyło, aby krzyknął na mnie "Elżbieto, zrób tak, bo inaczej Cię walnę i polecisz!" :D

Wiem, że osobom niewierzącym trudno jest pojąć co teraz napisałam. Że niby rozmawiam z Bogiem i słyszę Jego odpowiedzi? To nie tak. Sama kiedyś tego nie rozumiałam. Dopiero, gdy weszłam z Nim w głębszą relację, zaczynam pojmować sposób, w jaki do mnie mówi.

Jeśli chodzi o wypowiedź pastora Chana, na szczęście nie przeniosłam na Boga moich uczuć, które żywię do ojca ;)




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
Ostatnio zmieniony przez Ella 2013-01-08, 15:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bóg
Puritan 
Głosiciel Ewangelii



Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 230
Skąd: Z nieba

Wysłany: 2013-01-08, 17:08   

Ella napisał/a:
Czasem tylko drażni mnie Jego spokój i cierpliwość wobec mnie.

To Cię drażni?
Mnie drażni raczej moje niegodne postępowanie po tym ile od Niego otrzymałem.
Czasami mówię: Czemu mnie nie ukarałeś? Przecież po tym co zrobiłem powinienem w najlepszym wypadku przestać istnieć, a jednak żyję i mogę się do Ciebie modlić i Ty kochasz mnie tak samo, jak gdybym nigdy nie zgrzeszył.
Dla mnie to najwspanialsza rzecz w moim Bogu. Ja na Jego miejscu nie byłbym tak cierpliwy do mnie, ale to tylko dowód na to, że ja jestem garnkiem, a On jest Garncarzem. Skoro mi z taką łatwością przebacza wszystko, niech tak będzie :-) Przecież nie będę Go za to ganił:

Izajasza 29
(16) Czyż może być garncarz na równi z gliną stawiany? Czyż może mówić dzieło o swym twórcy: Nie uczynił mnie, i garnek rzec o tym, co go ulepił: Nie ma rozumu?

Na szczęście mam na tyle rozumu by rozumieć, że to ja nie mam rozumu, a wszystko co Bóg robi ze mną jest dla mnie dobre, mimo że ja tego nie rozumiem :-)




 
 
Bóg
estel 


Wiek: 38
Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 114
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-01-08, 17:40   

a ja do tego filmu dodałbym jeszcze ten, jako nierozłączny element przesłania szalonej miłości :)

http://www.youtube.com/wa...d&v=EKlCKhg3u28




 
 
Bóg
Puritan 
Głosiciel Ewangelii



Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 230
Skąd: Z nieba

Wysłany: 2013-01-08, 18:06   

estel napisał/a:
http://www.youtube.com/wa...d&v=EKlCKhg3u28

Z polskimi znakami: http://www.youtube.com/watch?v=4ljCPs3mCIE




 
 
Bóg
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-01-08, 21:46   

Puritan napisał/a:
Ella napisał/a:
Czasem tylko drażni mnie Jego spokój i cierpliwość wobec mnie.

To Cię drażni?


Tak. Drażni mnie to, bo nie rozumiem jak można mieć tyle cierpliwości. Czasem wolałabym, żeby porządnie mną wstrząsnął, niż tak się 'cackał'.
To na tej zasadzie, że czuję się bardziej winna, kiedy widzę, że sprawiłam komuś przykrość, niż gdy kogoś wkurzyłam.

Co prawda piszę, że 'drażni mnie to', ale mimo wszystko jestem mu za to wdzięczna :) Bo po takim 'wstrząsie' mogłabym się nie pozbierać bez Jego pomocy.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Bóg
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-09, 08:33   

Jeśli już mam czuć cokolwiek do osobowego Boga, to czuję taki jakby żal, że nie postawił mi nic, żadnego widocznego celu na mojej drodze, który by mnie zmotywował. Że muszę tak szukać, że muszę się tyle razy rozczarować. Wkurza mnie, ze jest tyle wątpliwości, a ja za myślenie tylko dostaję po łapach. Mam wrażenie, że w ogóle nie patrzy, w ogóle nie odpowiada. I nie mówcie mi proszę, że odpowiedź jest w każdym zachodzie słońca i w uśmiechu każdej z napotkanych osób, bo mnie szlag trafi :roll:



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Bóg
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-01-09, 08:51   

Żal za to jak jest pomimo próśb nie pomógł mi gdy szukałam powodu mojego doła.Generalnie wątpię w jego istnienie.Czuje pustkę jeżeli chodzi o tą sferę wiary.



 
 
Bóg
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-01-09, 10:55   

Nie potrafię darzyć uczuć do kogoś, kto nie istnieje.



Ostatnio zmieniony przez Sadist 2013-01-09, 10:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bóg
Otto 



Wiek: 40
Dołączył: 03 Wrz 2012
Posty: 232
Skąd: Pyrlandia

Wysłany: 2013-01-09, 12:13   

Sadist, Puritan jest bardziej upierdliwy niż świadkowie jechowy :P Im chociaż możesz zamknąć drzwi przed nosem i masz spokój a On nigdy nie odpuści, ma swoją misję w życiu "NAWRACANIE" Ble......



Ostatnio zmieniony przez Otto 2013-01-09, 12:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bóg
maka87 



Wiek: 36
Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 71
Skąd: katowice

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-01-09, 15:15   

Ja zawsze marzyłem aby iść do zakonu a teraz wszystko się posypało i mam wszystkie drzwi pozamykane



zmęczony walką
 
 
 
Bóg
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-01-09, 18:23   

Otto napisał/a:
Puritan jest bardziej upierdliwy niż świadkowie jechowy Im chociaż możesz zamknąć drzwi przed nosem i masz spokój a On nigdy nie odpuści, ma swoją misję w życiu "NAWRACANIE" Ble......


A czy Puritan nie potrafi zrozumieć, że ludzie nie chcą być chorzy tak jak on...? I że rozpowszechnianie chorób jest złe...?




 
 
Bóg
Gość

Wysłany: 2013-01-09, 18:38   

Sadist, to jak z Zombie... zombie ugryzie człowieka i ten staje się zombie, który z kolei gryzie nastepnego i tamten staje się zombie. Ten sam schemat.



 
 
Bóg
Otto 



Wiek: 40
Dołączył: 03 Wrz 2012
Posty: 232
Skąd: Pyrlandia

Wysłany: 2013-01-09, 20:01   

Ale Puritan ma "misję" haha mam znam takiego człowieka, od dragów coś mu się w głowie poprzestawiało i teraz twierdzi że jest mesjaszem :D wszędzie widzi boga.



 
 
Bóg
estel 


Wiek: 38
Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 114
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-01-09, 20:41   

Sadist napisał/a:
Nie potrafię darzyć uczuć do kogoś, kto nie istnieje.


skąd wiesz ? :>




 
 
Bóg
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15