Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Papierosy
Autor Wiadomość
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-06, 22:55   

To dobrze że nie ^^ jeszcze rzuć szlugi i kobieta idealna :D



 
 
Papierosy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-07-06, 23:22   

Suicider, nawet z tymi szlugami jestem idealna! :zły:



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Papierosy
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-07-07, 08:35   

Suicider napisał/a:
ogólnodostępne tylko dwa narkotyki, papieros i alkohol

A kofeina? Jest jeszcze łatwiej dostępna niż dwa powyższe, bo nie ma ograniczeń wiekowych w zakupie i występuje w różnych produktach. Możesz kupić colę, energy drinka, kawę, herbatę, a nawet czystą kofeinę w kapsułkach w morderczej dawce bez pokazywania dowodu. Wyobraź sobie dziesięciolatka, który idzie do sklepu dla sportowców i wydaje 3 dychy na kapsułki, a w każdej jest kofeiny tyle co w 3 litrach fusiastej albo 4 litrach yerby. Możliwe? Możliwe. Przerażające? Bardzo.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Papierosy
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-07, 10:12   

WhiteBlankPage. napisał/a:
Suicider, nawet z tymi szlugami jestem idealna! :zły:

Śmierdzisz! :zły: :evil:

Delphi napisał/a:
A kofeina? Jest jeszcze łatwiej dostępna niż dwa powyższe, bo nie ma ograniczeń wiekowych w zakupie i występuje w różnych produktach. Możesz kupić colę, energy drinka, kawę, herbatę, a nawet czystą kofeinę w kapsułkach w morderczej dawce bez pokazywania dowodu. Wyobraź sobie dziesięciolatka, który idzie do sklepu dla sportowców i wydaje 3 dychy na kapsułki, a w każdej jest kofeiny tyle co w 3 litrach fusiastej albo 4 litrach yerby. Możliwe? Możliwe. Przerażające? Bardzo


Racja, ale kofeina Cie nie zniszczy tak jak alkohol czy fajki, a te rzeczy nawet 10latek sobie zdoła ogarnąć. Takie przypadki że 10 latek kupi sobie tabsy z kofeina zdarzają sie raz na milion, a 10 latek z piwem, wódką czy faja dużo dużo częściej




 
 
Papierosy
SchrodingerCat 
Kwantowy Paradoks



Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 84
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-07-08, 00:36   

Suicider napisał/a:
Racja, ale kofeina Cie nie zniszczy tak jak alkohol czy fajki, a te rzeczy nawet 10latek sobie zdoła ogarnąć. Takie przypadki że 10 latek kupi sobie tabsy z kofeina zdarzają sie raz na milion, a 10 latek z piwem, wódką czy faja dużo dużo częściej


Widywałem dzieciaki kupujące po dwa Monstery. Jak masz 10 lat to nie ważne jaką substancją psychoaktywną się intoksykujesz każda odciśnie swoje piętno. Patologią jest to że dzieci mogą legalnie kupić energole jak i to że są totalnie nieodpowiedzialni dorośli którzy udostępniają dzieciakom fajki i/lub alkohol.




 
 
 
Papierosy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-07-08, 12:07   

Suicider napisał/a:
Śmierdzisz!


Trudno! :zły:

Szamanka napisał/a:
wczoraj wypaliłam tylko 3 zwykłe papierosy


Chciałabym... Ale naprawdę muszę pomyślec o rzuceniu, chociaż z K. jaramy oboje jak smoki :/




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Papierosy
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-06, 18:41   

Muszę przyznać, że ostatnio jest to mój najskuteczniejszy sposób na stres i ogólne zdenerwowanie. Działa lepiej od leków.



 
 
Papierosy
Anguida Sempiternal
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-07, 16:29   

Palę tylko do towarzystwa, osobiście lubię poczuć ten klimat jak na filmach noir i serialach gangsterskich, gdzie niemal w każdej scenie bohaterowie kopcą fajeczki :P



 
 
Papierosy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-08-17, 07:28   

Zdążyłam zrobić awanturę przez telefon mojemu facetowi, bo zabrał wszystkie bletki ze sobą i nie mam w co zwinąć tytoń.
Ale jaką awanturę! Aż się siebie boję, no po prostu wpadłam w szał, że nie mogę zwykłego papierosa sobie rano zapalić.
Teraz siedzę i myślę, jak bardzo jestem pier***nięta i uzależniona.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Papierosy
Konrad
[Usunięty]

Wysłany: 2019-09-29, 21:09   

Palę od 15 roku życia z lekkimi przerwami, najdłużej nie paliłem 9 miesięcy w ośrodku bo był zakaz. Drugie podejście 6 miesięcy z własnej woli. Przy drugim podejściu rzucałem dla kogoś i całkiem gładko przeszło. Później jak zaczęło się między nami psuć bo byliśmy w związku to papierosy były dla mnie taką odskocznią od tej osoby i sytuacji z nią związanych. Popalałem w ukryciu jak gdzieś w latach dziecięcych. Papierosy były formą wolności. Oczywiście jak tak osoba wyczuwała ode mnie papierosy to były awantury z jej strony. Czasem przegrzebywała mi rzeczy i znajdowała paczkę to było to samo. Z tym, że później miałem to gdzieś. Mój problem z papierosami polega na tym, że lubię palić. Spełniają również rolę adaptacji w nowym otoczeniu, przysłowiowe wyjście na papierosa, przerwa etc. Pamiętam, że podczas moich prób rzucania, większych czy mniejszych próbowałem biegać, piłem dużo wody. Chciałbym rzucić jednak niebawem, bo moja kondycja mocno podupadła, ciężko się czuje i wydaje dużo pieniędzy na to no i śmierdzę. Jak nie paliłem to zapach (smród) petów bardzo mi przeszkadzał, drażnił mnie. Jednak do mojego alkoholizmu papierosy wręcz lgnęły i to też wyzwalało dużą chęć palenia. Generalnie, na stres, na nudę, do picia.
Czy macie jakieś swoje sposoby na rzucenie palenia? Chętnie bym zasięgnął Waszych rad i się do nich zastosował. Niby silna wola wystarczy jednak teraz nie mam zupełnie motywacji do rzucenia. A bardzo bym chciał.




 
 
Papierosy
domi.nika 


Dołączyła: 30 Wrz 2019
Posty: 3
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2019-09-30, 09:15   

Polecam sklep internetowy z akcesoriami do palenia [Linki usunięte].

[ Komentarz dodany przez: Adenium: 2019-09-30, 10:27 ]
Na forum obowiązuje zakaz reklamy.
Zapoznaj się z regulaminem!




Ostatnio zmieniony przez 2019-09-30, 09:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Papierosy
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-28, 15:57   

Dostałam papierosy jagodowe i jagodowo miętowe z gilzy do nabijania. Dupy nie urywają, lepsze były papierosy smakowe sprzed ustawy.



 
 
Papierosy
Triskel 



Wiek: 24
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 585
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-10-28, 16:52   

krzywdaurojona, jakiej firmy?



Umiesz liczyć, licz na siebie.
 
 
Papierosy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-10-29, 05:47   

krzywdaurojona, aż patrzę na moje Winstony i czaruję je wzrokiem, by znów były jagodowe.
Love forever <3




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Papierosy
Msq 



Wiek: 29
Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 42
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-10-29, 07:35   

Widzę, że sporo tutaj palaczy. Ja już za sobą mam 3 rok jak nie palę, a paliłem z 6 lat. :D



"Even when I sleep I feel pain."
 
 
Papierosy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13