Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Papierosy
Autor Wiadomość
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-08, 17:37   

Cirnellé, sprawia Ci przyjemność takie palenie? Dlaczego się nie zaciągasz?



 
 
Papierosy
Kot
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-08, 17:41   

Podobno od wszystkiego można się uzależnić.
Nie wiem czy to mit, czy nie, ale czy palenie bez zaciągania nie powoduje przypadkiem raka jamy ustnej?




 
 
Papierosy
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-08, 17:43   

Kot napisał/a:
Nie wiem czy to mit, czy nie, ale czy palenie bez zaciągania nie powoduje przypadkiem raka jamy ustnej?

Tak samo jak i z zaciąganiem. Nie ma tylko ryzyka, albo raczej, jest mniejsze ryzyko uszkodzenia tym płuc.
Cirnellé, możesz się uzależnić, ale od samego palenia, nie nikotyny. Chyba potem łatwiej coś takiego rzucić, ale po co zaczynać, jak się myśli o rzucaniu?
Ogólnie, po co zaczynać?




 
 
Papierosy
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-09-08, 17:44   

Daithi, tak, bo palę dlatego że lubię wydmuchiwać dym z ust, rajcuje mnie to po prostu. A nie zaciągam się bo po prostu nie chcę, poza tym cały czas mam wrażenie że bez zaciągania nie uzależnię się tak szybko.

Kot napisał/a:
palenie bez zaciągania nie powoduje przypadkiem raka jamy ustnej?

O matko, naprawdę :szok: nie wiedziałam :/ kurcze, boję się D:


<<< Dodano: 2014-09-08, 17:45 >>>


Ever napisał/a:
Ogólnie, po co zaczynać?
wspominałam, rajcuje mnie ten dym poza tym Winstony owocowe to moja miłość i lubię smak tego dymu. Więc dlaczego by nie popalać? Choćby nawet 2 na dzień.



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Papierosy
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-08, 17:46   

Kot napisał/a:
Nie wiem czy to mit, czy nie, ale czy palenie bez zaciągania nie powoduje przypadkiem raka jamy ustnej?

Powoduje i ktoś mi kiedyś mówił, że takie przetrzymywanie sobie dymu w ustach może się okazać bardziej szkodliwe niż normalne palenie.

Myślę, że możesz się poniekąd uzależnić. Ja palę bardzo dużo (chociaż fakt - od dawna i normalnie) i rzadko kiedy czuję, że potrzebuję papierosa. Gorzej z tym, że nie wyobrażam sobie wyjść gdzieś i nie zapalić, czekać na autobus i nie zapalić, wypić trochę alkoholu i nie zapalić... Brakuje mi samej czynności i gestów bardziej, niż nikotyny :lol: . Dlatego chyba nie warto w to włazić.




 
 
Papierosy
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-08, 17:46   

Cirnellé napisał/a:
Więc dlaczego by nie popalać?

Bo robiąc bilans plusów i minusów, zdecydowanie minusy przewyższają liczkę plusów.




 
 
Papierosy
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-09-08, 17:50   

Ever napisał/a:
Bo robiąc bilans plusów i minusów, zdecydowanie minusy przewyższają liczkę plusów.

Co prawda do prawda. Ale ta czynność, to trzymanie dymu w ustach i wydmuchiwanie go strasznie mnie odstresowuje.




Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Papierosy
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-08, 17:59   

Cirnellé napisał/a:
Ale ta czynność, to trzymanie dymu w ustach i wydmuchiwanie go strasznie mnie odstresowuje.

I tu masz jedyny plus.
Trzeba starać się znaleźć sposób na stres, który będzie miał dodatkowe korzyści i przede wszystkim nie będzie szkodził.




 
 
Papierosy
amel
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-08, 18:00   

Cirnellé, nikt nie zabroni Ci wykonywania tej czynności. Wczesniejsze posty są odpowiedzią na Twoje pytanie.
Ty decydujesz, czy chcesz uzależnić się i być może doprowadzić do komplikacji zdrowotnych, czy poszukać innej, korzystnej metody odstresowania się.

Edit: Ever, czy nie lepiej wcielić ten temat do Papierosów?

[ Komentarz dodany przez: Ever: 2014-09-08, 18:11 ]
Musiałam sobie przypomniec jak to sie robi. :lol:




 
 
Papierosy
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-08, 18:14   

Scalono z tematem Palę, ale się nie zaciągam. Uzależnię się?




 
 
Papierosy
renu 
Nothingman



Wiek: 32
Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 341
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-09-08, 18:32   

Cirnellé, Jak już Ci pisały dziewczyny, ryzyko raka jamy ustnej jest bardzo wysokie. Też gdzieś kiedyś czytałem, że jest to znacznie bardziej niebezpieczne niż zwykłe palenie. Poza tym, uzależnisz się na pewno, bo nikotyna do organizmu się dostaje, nawet jeżeli w małych ilościach. Nawet jeżeli teraz Ci to po prostu smakuje ( nie wiem jakim cudem, nie lepiej zjeść cukierka wiśniowego zamiast trzymać w ustach trucizne? ) to prędzej czy później przestaniesz to robić dla smaku. Ja bym sobie jednak odpuścił na Twoim miejscu, albo kup sobie efajke i liquid zerówke. ;)



 
 
Papierosy
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-09-08, 19:29   

renu, cóż, moje fundusze nie są zbyt wysokie więc efajek odpada, chyba że chłopak mi kupi na urodziny :p



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Papierosy
LightingOwl 



Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 336
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-09-08, 20:14   

Cirnellé, epapieros wyniesie cię o wiele wiele taniej niż papierosy, chyba że ruskie kupujesz. Epapierosy tez nie są najzdrowsze podobno, ale lepsze to od zwykłych.

Poza tym nie widzę większego sensu palenia papierosów i nie zaciąganie się, może kupuj jakieś cygaretki?
One są chyba raczej przeznaczone do "puszczania dymka", nie wiem jak z ceną, ale na papierosy można wydać fortunę.

Chociaż jako ciekawostkę dodam że znajomy palił epapierosa aby rzucić zwykłe kiepy, po około dwóch tygodniach kaszlał jak gruźlik, przestał go palić, wrócił do zwykłych papierosów - przestał kaszleć.




 
 
Papierosy
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-09-09, 21:43   

Cóż. Pewnie macie rację ale ja to ja i pewnie i tak jak na razie będę palić. A tak trochę z innej beczki, wiecie może gdzie i w jakiej cenie kupię papierosy Winston Purple Mint?



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Papierosy
Kot
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-09, 21:50   

Cirnellé napisał/a:
wiecie może gdzie i w jakiej cenie kupię papierosy Winston Purple Mint?

Ja kupiłem w kiosku za 13 złotych.




 
 
Papierosy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11