Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Papierosy
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-31, 21:43   

Ja od dwóch tygodni nie zapaliłam żadnej fajki. Hm... Po prostu nie mam ochoty... Ale i tak pewnie, zapalę w następną sobotę na urodzinach u koleżanki



 
 
Papierosy
Overrated
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-01, 14:21   

A ja jestem w domu i nie mam jak, ani za co zapalic i mnie strasznie nosi. Już 4 dzień bez fajek. Aż mi sie płakać chce.



 
 
Papierosy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-01, 16:48   

Heh, miałam do soboty nie palić... A dziś jestem po dwóch fajkach:D

Mówi się trudno, prawda?




 
 
Papierosy
Somebody
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-01, 22:00   

Pewnie, że tak :) Nie łam się, sam mam jakiś tam problem z rzucaniem, bo np. palę tydzien po 2 fajki dziennie, by np. pozniej losowo tak jak teraz nie palić już tydzien i jakoś specjalnie mnie do tego nie ciągnie :) ale kurde... urgh... lubię palić.



 
 
Papierosy
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-01, 22:02   

Jestem od kilku dni w kropce. Palić lubię, niemniej...

Nie chcę mieć jakiejś rozedmy płuc, szkoda mi kasy. No i mam szansę, bo nie jestem uzależniona biologicznie. Jeszcze. To po prostu odruch.

No nie wiem, szczerze powiedziawszy... :|




 
 
Papierosy
vera
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-01, 22:15   

Tracy jeśli możesz rzuć!! Ja już jestem na etapie, nawet gdybym chciała nie uwolnię się.
Tym gorzej rzucić, jak się lubi palić, ja uwielbiam i ciężko mi wytrzymać chociaż chwilę bez palenia. A jak już zaczniesz nałogowo palić ... to tylko śmierdzi za tobą papierosami i biegasz z trzęsącymi się łapami ... bo się cały czas chcę palić.




 
 
Papierosy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-02, 17:41   

Somebody, u mnie jest to, że nie jestem uzależniona:D Zaczęłam dosyć niedawno i jak na razie nie jestem uzależniona:D Jeszcze mogę bez problemu wytrzymać miesiąc bez fajek:D

Bądź bo bądź:D Nie doczekałam soboty:D

Oj, Naamah, Naamah:D




 
 
Papierosy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-03, 15:42   

Ja znów więcej. Ahh, Naamah...



 
 
Papierosy
Overrated
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-03, 20:56   

A ja dostałam kase i od razu poleciałam po fajki. Wspominałam już, że kocham palić? :P



 
 
Papierosy
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-09, 23:06   

Wpadłam na cudowny pomysł: rzucam. Jakieś 10h temu.
Ale... Ale...
Mam to gdzieś, nie rzucam! :evil:




 
 
Papierosy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-15, 12:56   

Nooo;d Nadal nie ciągnie mnie do fajek tak jak typowego nałogowca... :) Jestem z siebie zadowolona... :) 8)



 
 
Papierosy
Mariusz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-21, 23:21   

A nie próbowaliście rzucic palenia? hehe :) polecam metodę awersyjną :D jest hardcorowa :D wiecie na czym polega?



 
 
Papierosy
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-21, 23:42   

Oświeć Nas.



 
 
Papierosy
Mariusz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-22, 00:02   

To jest taka terpia, że palisz papierosa a oni ci 5 nad nosem zapalonych trzymają, aż Ci się zrobi niesmacznie strasznie i nieprzyjemnie, no ale oni ci to tak długo dymią nad nosem aż juz zaczniesz robic sie zielona hehe , musisz spalic kilka papierosów, a już po 1-2 ludzie mają dosc, oczywiście się to powtarza wielokrotnie i często. Poprostu mają ci zbrzydnąc fajki i masz biorąc paczkę do ręki miec negatywne odczucia.



 
 
Papierosy
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-22, 00:06   

Cytat:
To jest taka terpia, że palisz papierosa a oni ci 5 nad nosem zapalonych trzymają, aż Ci się zrobi niesmacznie strasznie i nieprzyjemnie, no ale oni ci to tak długo dymią nad nosem aż juz zaczniesz robic sie zielona hehe , musisz spalic kilka papierosów, a już po 1-2 ludzie mają dosc, oczywiście się to powtarza wielokrotnie i często. Poprostu mają ci zbrzydnąc fajki i masz biorąc paczkę do ręki miec negatywne odczucia.


Przedawkowanie nikotyny & dodatków ma mnie skłonić do rzucenia palenia? Prędzej urwę łeb komuś kto by mnie miał do tego zmuszać... Choć to samo w sobie jest niemożliwe. Nikt mnie do niczego nie zmusi. Po moim trupie.

Będę chciała rzucić, to mi takie magiczne sztuczki potrzebne nie będą, jak zwierzakowi.




 
 
Papierosy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11