Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Bieganie :D
Autor Wiadomość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-06, 20:22   

Psychosis napisał/a:
Otto na pewno nie to miał na myśli

Jasne, że nie... ale dla osób o skłonności do ED generalnie wszystko może być thinspirujące.

A ja generalnie mam taki problem z ćwiczeniami, że boję się... że mi mięśnie urosną... że nabiorę masy i stanę się obleśnym babochłopem... i nie wiem jak to przeskoczyć. Na terapii jak byłam to dziewczyny z ED mnie jakoś motywowały... ćwiczyły, ale jako, że nie jadły to nie "rosły" i wyglądały świetnie... a jak patrzę na zdjęcia kobiet uprawiających fitness to są takie... masywne, że mi się odechciewa. Chciałabym zwiększyć swoją aktywność, ale nie umiem się pozbyć tego lęku, a w kierunku ćwiczenia + głodowa dieta nie chcę iść.




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2013-01-06, 20:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bieganie :D
Otto 



Wiek: 40
Dołączył: 03 Wrz 2012
Posty: 232
Skąd: Pyrlandia

Wysłany: 2013-01-06, 20:28   

Emaleth, słuchaj moja M... dużo trenowała, pływanie, bieganie, jazda na rowerze, siatkówka.... wyglada bardzo dobrze, widać że ma kondycje ale zdecydowanie kobiece kształty. Prz aerobach i fitness raczej się nie rozrośniesz, prędzej przy kulturystyce ale ty chcesz chyba być aktywna coś robić a nie budować mase mieśniową na siłowni.



 
 
Bieganie :D
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-06, 20:55   

Emaleth, Ewa Chodakowska. Ona ma takie treningi,które wysmuklają ciało.
Psychosis, ja wiem, wkurza mnie tylko to,że ja wszędzie thinspiracje widzę.

Heh, chyba dam ignor,wybaczcie, bo zaraz pójdę pobiegać,a z moją kostką to niezdrowo. :(




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Bieganie :D
Raf
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-06, 22:17   

Otto, wielki szacunek, za wytrwałość w dążeniu do celu. Najlepiej jest znaleźć sobie cel i do niego dążyć. Ja też nieźle zjechałam na niejedzeniu, bieganie oczywiście też wiele mi tu pomogło, tylko problem z jedzeniem został, a biegam już tylko dla siebie, bo to lubię :D



 
 
Bieganie :D
Otto 



Wiek: 40
Dołączył: 03 Wrz 2012
Posty: 232
Skąd: Pyrlandia

Wysłany: 2013-01-07, 11:43   

Raf, ale ja odżywiam sie już zupełnie normalnie, nie traktuje tego jak problem, biegam tez dla siebie, lubię biegać sam słuchawki w uszach i trasa, fajne uczucie, takie oderwanie się od codzienności :)



 
 
Bieganie :D
Raf
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-07, 12:41   

Uczucie świetne, nie powiem, a z jedzeniem problem mi został, przynajmniej ta twierdzą inni, ja jakos tego nie widzę, grunt, że dobrze się czuję :)



 
 
Bieganie :D
mynia 
autoagresywna



Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 126
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2013-01-23, 12:54   

Jak zobaczycie, że ja biegnę, to zacznijcie też biec, bo to oznacza, że coś mnie goni..



 
 
Bieganie :D
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-02-11, 21:45   

Ostatnio przebiegłem się tak o 2 km. Zatrzymałem się dopiero u siebie w pokoju na podłoże. Leżałem i nie mogłem złapać oddechu do tego stopnia, że mama chciała dzwonić po karetkę :D

Papieroski + astma :D




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Bieganie :D
Silentio
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-11, 21:48   

PanFoster, tak, i taki jeszcze sobie biega ;) Zmądrzeże ludu niepoważny!(krzyczy sama robiąc to samo) :P



 
 
Bieganie :D
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-02-11, 21:50   

Czyli muszę rzucić ... bieganie ?:D
Z chęcią. :lol:




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Bieganie :D
Silentio
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-11, 21:54   

Ja.rzucę raczej papieroski, bo astmy nie mam. Zresztą na zdrowie mi to tylko wyjdzie :D Ale ty rób co chcesz. Po co biegasz, skoro tego nie lubisz?



 
 
Bieganie :D
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-02-11, 21:55   

To był żart :D Nie biegam, bo mam astmę i nie mam czasu. Napisałem, że przebiegłem się ' tak o ' :D



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Bieganie :D
Lilith
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-15, 14:39   

Jutro wracam do biegania <3



 
 
Bieganie :D
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-02-15, 19:37   

Od kilku dni biegam znowu. Ciężko było trochę na początku, ruszyć się, wyjść na zimno. Ale teraz znowu czuję to co kiedyś, taką dziką wolność. Mogę biec naprawdę długo, dopiero kiedy wracam do domu czuję zmęczenie.



She always has a smile
From morning to the night
Ostatnio zmieniony przez Fenoloftaleina 2013-02-15, 19:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bieganie :D
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-28, 12:54   

Koleżanka mnie namówiła na Couch to 5K. To plan treningowy dla początkujących biegaczy. Dzisiaj zaczynam i zobaczymy jak długo pociągnę :)



 
 
Bieganie :D
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12