Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Sztuka tatuażu
Autor Wiadomość
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-03-17, 18:35   

We Francji zakazane są tatuaże w kolorach czerwień-pomarańcz, niedługo zakaz ma obowiązywać na wszelakie kolorowe dziary. Jestem nielegalna w tym kraju, przecież mój list jest rudo-czerwony!

CAnn, higiena i rzeczowe podejście do tatuażu. Jeśli ktoś powie Ci spokojnie wejdzie, bez większego zaangażowania- uciekaj. Lepszy tatuażysta który pomarudzi. Sama uciekłam z jednego z bardziej osławionych salonów 9th Circle, bo stwierdzili, że wszystko da się zrobić (a bardzo chciałam tatuaż u Michała). Taki czarnobiały wzór 50-100 zł w zależności od studio, w Krakowie ceny z 50 zł nie schodzą, bo to cena otwarcia sesji.Białe piórko może wyjść drożej, bo to sporo dziubania.
Ogolnie najlepiej się przejśc i popytać, ceną nie ma się co interesować, bo tatuaż jest na całe życie i lepiej dołożyć te 50 zł, niż później żałować.

Masz juz jakieś studio na oku?




Este blestemata
 
 
Sztuka tatuażu
CAnn 
Autodestrukcja



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Mar 2014
Posty: 210
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-03-17, 21:38   

Gumiss, dzięki za cynk, pogrzebię na ten temat:)

antymon, z ceną codziennie mi tylko o to, że mam pewną kwotę odłożoną i zastanawiam się, czy jest się sens napalać już, czy jeszcze poczekać. Wym, że na tym nie ma co oszczędzać. :) studia zaraz będę szukać. Możesz polecić coś w Krakowie?




I can be your china doll
If you like to see me fall.
 
 
Sztuka tatuażu
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-03-18, 08:13   

CAnn napisał/a:
zastanawiam się, czy jest się sens napalać już, czy jeszcze poczekać


Radzę poczekać i dobrze to przemyśleć. Naprawdę.




dead but delicious
 
 
Sztuka tatuażu
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-03-22, 16:13   

CAnn, lepiej być pewnym wzoru. Jeśli nie jesteś go pewna, lepiej poczekać. Ja przed swoim tatuażem myślałam nad wzorem długo, gdy się zdecydowałam chodziłam ze wzorem jak debil (;

Ogólnie wzorki typu nieskończoności raczej okk, zrobią Ci w większości miejsc. Nie bardzo mam Ci co polecić, jedynie miejsce w którym ja robiłam wydaje mi się sensowne- Rock'n'Ink na Grodzkiej. Zastanawiałam się jeszcze nad 9th Circle i Tween Peaks (ostatnie jest tańsze, ale też z rozmowy wydają mi się być sensowni).




Este blestemata
 
 
Sztuka tatuażu
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-01-02, 20:50   

Mam jeden tatuaż i robiłam go, gdy już się okaleczałam. Nie robiłam go ze względów "bólowych" choć szczerze przyznam, że decyzja zrobienia drugiego, ciągnie za sobą ( choć to nie jest głównym powodem ) chęć poczucia bólu. Tego specyficznego bólu.
Dlatego zgadzam się z opinią, że tatuaże to pewna forma samookaleczenia.




Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Sztuka tatuażu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11