Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wyprowadzka
Autor Wiadomość
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-04-11, 20:28   

Słuchajcie, mam problem. Z racji tego, że moi rodzice nie potrafią dojść do porozumienia między sobą, ojciec stwierdził że mam mu oddać swój pokój. Wczoraj spytał ile czasu chcę żeby przenieść rzeczy do matki. Mamy dwa pokoje on dzieli pokój z matka, ja mam pokój sama. Co powinnam zrobić? Podczas jednej interwencji policji gdy zaczął wyrzucać moje rzeczy z pokoju, policjant wyraźnie powiedział że : ma pan gdzie spać, pokój córki może pan dostać dopiero podczas trwania sprawy rozwodowej. Będzie miał pan pozwolenie może pan się tam wprowadzić.' Czuje, że moim kosztem chcą jakoś 'rozwiązać' swoje problemy. Potrzebuję swojego miejsca, muszę mieć to minimum prywatności. Miejsce gdzie mogę usiąść płakać i nikt nie będzie tego widział. Potrzebuję..



 
 
Wyprowadzka
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-12, 07:50   

thnks, :tuli: rozmawiałaś o tym z tatą? Jeśli nie, to może, kiedy powiesz mu to, co napisałaś tutaj nam, zrozumie, że w takim trudnym okresie potrzebujesz swojego miejsca. Mógłby poszukać sobie tymczasowego lokum.



 
 
Wyprowadzka
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-04-12, 13:56   

Wpadłam na pomysł by napisać mu 'list'. Wytłumaczyć, że moim kosztem rozwiążą swój konflikt.



 
 
Wyprowadzka
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-13, 12:17   

thnks napisał/a:
ojciec stwierdził że mam mu oddać swój pokój. (...) Co powinnam zrobić?

Zaoferować, że pomożesz mu przesunąć meblościankę na środek pokoju rodziców tak, żeby powstały dwa 'nibypokoje'. Ewentualnie zaproponować, że nadmuchasz mu materac w piwnicy.

I tak całkiem poważnie - spróbuj sobie zamontować zamek w drzwiach pokoju, jeśli jeszcze nie masz.




Ostatnio zmieniony przez 2013-04-13, 12:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyprowadzka
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-04-13, 20:13   

Tak szczerze, to z tym zamkiem chyba nie przejdzie. Mam drzwi takie jak od szafy, dwa skrzydła takie. Wiem, że jak się człowiek postara, to da się wszystko. A tak szczerze, to się boję jakiś manewr wykonać, bo obawiam się awantury.



 
 
Wyprowadzka
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-16, 23:24   

thnks napisał/a:
boję jakiś manewr wykonać, bo obawiam się awantury.

Z tego co piszesz, to nieważne co zrobisz i tak będzie awantura. A może chociaż haczyk od środka?




 
 
Wyprowadzka
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-04-16, 23:57   

Miałam napisać ten cholerny list. Nie zrobiłam tego. Ojciec odpuścił, byle do następnego razu, aż spyta. Mam w sobie to, że ja zawsze tkwię w miejscu licząc że problem sam się rozwiąże, potem lament i zgrzytanie zębów.



 
 
Wyprowadzka
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-17, 00:09   

Zawsze możesz napisać list i nie dawać go ojcu póki wszystko w porządku. W każdym razie już samo pisanie może przynieść ulgę.



 
 
Wyprowadzka
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3155
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-04-17, 00:26   

rozwielitka napisał/a:
Zawsze możesz napisać list i nie dawać go ojcu póki wszystko w porządku. W każdym razie już samo pisanie może przynieść ulgę.



Popieram, ja kiedyś napisałam i to działa.




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Wyprowadzka
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-04-17, 17:25   

Kiedyś pisałam i pomagało, z tym że, mam jakiś opór by ten temat wyprowadzki ruszyć, w jakikolwiek sposób. Poczekam aż mnie dopadnie jakieś natchnienie :roll:



 
 
Wyprowadzka
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2013-09-27, 13:22   

Jestem ciekawa jak rozwinęła się sytuacja?



Este blestemata
 
 
Wyprowadzka
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2013-12-08, 18:02   

muszę się wyprowadzić od dziadków, ciągle babcia mówi, że jestem leniem, że jej przeszkadzam, nie pomagam i nic nie obchodzi mnie jej zdrowie i że jak chcę to już mogę się wyprowadzić do matki. Problem w tym, że ja nie mogę się wyprowadzić ani do ojca alkoholika ani do matki, nie mogę na nią patrzeć a ona jeszcze mieszka z nowym facetem, któremu mogłabym zrobić krzywdę. Chciałabym znaleźć coś w Krakowie lub Lublinie, tam miałby mi kto pomóc. Ale muszę skończyć 2 LO i 18, którą mam w marcu. Planuję też założyć rodzicom sprawę o alimenty, żeby miała za co się przeprowadzić. Wiem, że dziadkom przeszkadzam, więc to chyba najlepsze wyjście.



 
 
Wyprowadzka
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-08, 18:09   

selfishbastard napisał/a:
muszę się wyprowadzić od dziadków, ciągle babcia mówi, że jestem leniem, że jej przeszkadzam, nie pomagam i nic nie obchodzi mnie jej zdrowie
selfishbastard napisał/a:
Problem w tym, że ja nie mogę się wyprowadzić ani do ojca alkoholika ani do matki
selfishbastard napisał/a:
muszę skończyć 2 LO

Chyba mam deja vu.




 
 
Wyprowadzka
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2013-12-08, 18:29   

Chochlik, Dlaczego?



 
 
Wyprowadzka
loskierek 
BleedingHollow



Wiek: 30
Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 96
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2013-12-08, 18:42   

Gdybym tylko miał gdzie i za co to bym się 2 razy nie zastanawiał. :/ Ale z drugiej strony pewnie nie długo bym tak pożył.



 
 
 
Wyprowadzka
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12