Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wstyd przed ludźmi
Autor Wiadomość
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-05, 12:50   

Ja też nie czuje się pewnie patrząc na kogoś w sensie w oczy ale gdy pada jakiś luźny temat od czasu do czasu spojrzę =D ale uczyłam się tego 3lata i właściwie byłam przymusza a ha ha ale dało efekt



 
 
Wstyd przed ludźmi
niedźwiedź666 
Inferno...



Wiek: 27
Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 167
Skąd: ...z Ciemności...

Wysłany: 2013-01-06, 11:36   

zazwyczaj nie chodzi o to, że czuję się onieśmielony, ale o to, że czuję się tak bardzo inny nawet od moich kumpli...



Dźwigasz brzemię co jak kamień kolana gnie
co do domu ciągle woła
zapomniałeś sam co prawdą jest, a co nie
czy ją jeszcze znaleźć zdołasz...
 
 
Wstyd przed ludźmi
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-06, 14:49   

Wstydzę się przed ludźmi. Wstydzę się tego jak wyglądam, jak i co mówię, o czym myślę i o czym nie myślę, jak żyję. Wstydzę się wszystkiego.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Wstyd przed ludźmi
Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-06, 16:20   

ho, :tuli:
Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią wszystkim, czym sie tylko da.




 
 
Wstyd przed ludźmi
NothingSpecial 



Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 320
Skąd: świat

Wysłany: 2013-01-06, 16:25   

Nie jesteście same dziewczyny.

Mam wrażenie, że jestem żałosna, tak samo jak wszystkie moje poczynania i po prostu mi wstyd.




I think a bullet
might hurt a little bit less
than this loneliness.
 
 
Wstyd przed ludźmi
LadyDracula 



Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 607
Skąd: Arges

Wysłany: 2013-01-06, 16:52   

ho napisał/a:
Wstydzę się wszystkiego.


chyba mam podobnie...
Obawiam się, że wstydzę się zbyt wielu rzeczy. Wstydzę się odezwać,gdy mam jakiś pomysł. Mówić po angielsku...Wstydzę się siebie całej.




Jestem więźniem. Zamkniętym w klatce mego ciała. A jednak nazywam się wolnym jak sokół.
 
 
 
Wstyd przed ludźmi
NothingSpecial 



Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 320
Skąd: świat

Wysłany: 2013-01-06, 16:59   

LadyDracula napisał/a:
Mówić po angielsku


Też tak mam. Nie wiem czemu mam taki straszny kompleks na punkcie tego języka. Na lekcji jak już pani mnie zapyta to jestem strasznie zestresowana, mówię cicho, jak najprościej. Choćbym nie wiem ile umiała zawsze wydaje mi się, że nie umiem nic.




I think a bullet
might hurt a little bit less
than this loneliness.
Ostatnio zmieniony przez NothingSpecial 2013-01-06, 16:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wstyd przed ludźmi
Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-06, 17:01   

NothingSpecial napisał/a:
Choćbym nie wiem ile umiała zawsze wydaje mi się, że nie umiem nic


Mam to samo, ale z matematyką. I wstydzę się tego stania przy tablicy i nagle nie jestem w stanie wydusić z siebie słowa. Tak samo jest z różnego rodzaju prezentacjami.




 
 
Wstyd przed ludźmi
Anyone 



Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 401
Skąd: świat

Wysłany: 2013-01-09, 16:19   

Wstydzę się siebie. Najczęściej tego jak wyglądam - a to, że może mi włosy sterczą, że może mam coś na zębach/między zębami, że może mi się niespodziewanie zacząć okres... :? Takie obsesje. Bardzo krępujące jest dla mnie ćwiczenie na wf podczas miesiączki właśnie, albo nawet założenie wtedy nie-czarnych spodni.



 
 
Wstyd przed ludźmi
bloody_kitten
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-09, 18:38   

Anyone napisał/a:
Bardzo krępujące jest dla mnie ćwiczenie na wf podczas miesiączki właśnie


ja gdy mam okres, nie ćwiczę na wf-ie i koniec kropka. Nawet jeśli dla nauczyciela to nie jest powód, dla którego miałabym zrezygnować z ćwiczeń, ja mam to w d***, siedzę na ławce i koniec. Nie będę się męczyć dodatkowo, gdy mam takie okropne bóle, gdzie nawet ruszyć się nie mogę. Nawet czasem w domu zostaję przez pierwsze kilka dni, wtedy automatycznie oszczędzam sobie takich katorg.




 
 
Wstyd przed ludźmi
bloody_kitten
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-09, 18:47   

Mercy, mojej koleżance często tak się zdarzało, że miała co 2tygodnie okres, ponieważ miała jakieś tam problemy z jajnikami czy hormonami, nie pamiętam...
Ale rozumiem, że u Ciebie czasami to było zwykłe nadużywanie tego argumentu. :D




 
 
Wstyd przed ludźmi
NothingSpecial 



Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 320
Skąd: świat

Wysłany: 2013-01-09, 18:59   

Ja mam faceta, który myśli, ze okres u kobiety występuje regularnie, co miesiąc z dokładnością do konkretnej godziny :P . Już mi kilka razy powiedział, że "chyba mi się cykl przesunął" XD . Męska logika co do tego jest cudowna.



I think a bullet
might hurt a little bit less
than this loneliness.
 
 
Wstyd przed ludźmi
John Doe
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-09, 21:41   

Anaru. napisał/a:
I wstydzę się tego stania przy tablicy i nagle nie jestem w stanie wydusić z siebie słowa. Tak samo jest z różnego rodzaju prezentacjami.

Ja tak samo. Wygłoszenie referatu przed całą grupą to dla mnie koszmar. Strasznie się wtedy denerwuje i mam pustkę w głowie. Zapominam wszystko to, co powinnam powiedzieć ...
Nieraz boje się/wstydzę się odezwać na zajęciach. Pomimo tego, że znam odpowiedź na postawione przez wykładowce pytanie, że chce czegoś więcej się dowiedzieć. Wole się nie odzywać ...




Ostatnio zmieniony przez 2013-01-09, 21:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wstyd przed ludźmi
mynia 
autoagresywna



Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 126
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2013-01-12, 12:39   

Ja wstydzę się też przemawiać przed nieznanymi mi ludźmi.
Nie mówię tu o rozmawianiu z kimś obcym, tylko jakieś występy publiczne. O nie, to nie dla mnie.
No i czasami wstydzę się swojego ciała. Jestem gruba. Teraz inaczej na to patrzę, nie mam żadnych kompleksów na tym punkcie. Zwłaszcza, że mam coraz fajniejsze ciuchy. Kiedyś myślałam, ze wszystkie ubrania dla tęgich osób są takie "babcine", mój problem się rozwiązał, gdy znalazłam fajny ciucholand! Dużo różnych ubrań w rozmiarach 44-46.
Kolejną sprawą, którą się wstydzę, to blizny na moim ciele, które estetycznie próbuję ukryć..




 
 
Wstyd przed ludźmi
Motyl 
talitha kum



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 1733
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2013-01-18, 13:37   

Oj, mam tak samo. Zawsze taka byłam... Ostatnio zostałam zmuszona w szkole, na polskim do zrobienie prezentacji. Głos mi drżał, ręce tak mi się trzęsły że nie potrafiłam przerzucić kartki w zeszycie, żeby przeczytać cytat. Nauczycielka stwierdziła że na maturę ustną mam wziąć silne leki uspokajające bo inaczej dostane zawału. Kiedyś to biedne serducho mi siądzie...
I tak jak Wy wstydzę się wszystkiego. Gdy ktoś się śmieje zawsze myślę że to ze mnie... Paranoja.




Jeżeli śmierć bliskich czegoś nas uczy, to przede wszystkim tego, że na świecie nie liczy się nic poza miłością.
 
 
Wstyd przed ludźmi
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13