Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Rolki
Autor Wiadomość
opcjonalna 
chwile ulotne.



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 490
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2013-03-18, 12:04   

Nakręciliście mnie tym tematem :D muszę zakupić sobie rolki i powrócić do dawnej pasji- trenowałam short track i panczeny, więc śmigam na rolkach, ale nigdy nie miałam swoich. Czas to zmienić :D



Agresja jest dynamiczna, jak crescendo w muzyce. Zło jest nieruchome.
 
 
Rolki
mgła 



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 375
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2013-03-27, 18:19   

Ja mam rolki, dostałam od kuzynki bo ona nie jeździła. Ale ja nie umiem jeździć, jak ofiara same gleby, a chciałam się nauczyć :P



Odejdź! Przecież jestem martwa...
 
 
Rolki
Papi
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-02, 14:09   

Ja trochę jeździłem na rolkach aby nie rozstawać się z łyżwami które tak kocham. Jak wyszło? Co do zwykłej jazdy średnio, nie mam gdzie jeździć chodniki są płytkowane a to mi przeszkadza a po drodze po ostatnim upadku wolę nie śmigać. Ale zdobyłem dwa medale w biegu na rolkach, raz w kategorii do lat 16 gdzie jak ćwiczyliśmy z bratem do jazdy to inni zawodnicy się wycofali... a następnego roku w kategori męższczyzn udało mi się cudem pokonać wysportowanych i naprawdę dobrze przygotowanych fizycznie panów. Ja z lekką nadwagą. Haha ich miny były cudowne ^^
Niestety już od dwóch lat nie organizują tych zawodów :(
Nie potrafię hamować na rolkach... jeżdżę bez hamulca i nie potrafię zrobić hamowania powerslide czy jakoś tak i rzuciłem rolki do szafy i się kurzą...
Zdecydowanie wolę łyżwy.




 
 
Rolki
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-02, 14:17   

Papi napisał/a:
w kategori męższczyzn

W kategorii czego?

Papi napisał/a:
zdobyłem dwa medale w biegu na rolkach

Brawo. Ja zdobyłam tylko kilka siniaków i niesmak.

Papi napisał/a:
Nie potrafię hamować na rolkach... jeżdżę bez hamulca i nie potrafię zrobić hamowania powerslide czy jakoś tak

Skoro nie potrafisz hamować dlaczego jeździsz bez hamulca?




 
 
Rolki
Papi
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-02, 14:57   

rozwielitka napisał/a:
Papi napisał/a:
w kategori męższczyzn

W kategorii czego?

Mężczyzn*
Papi napisał/a:
zdobyłem dwa medale w biegu na rolkach

Brawo. Ja zdobyłam tylko kilka siniaków i niesmak.

Papi napisał/a:
Nie potrafię hamować na rolkach... jeżdżę bez hamulca i nie potrafię zrobić hamowania powerslide czy jakoś tak

Skoro nie potrafisz hamować dlaczego jeździsz bez hamulca?

Przepraszam źle sie wyraziłem nie potrafię naprawdę skutecznie zahamować. Często hamowałem układając stopy żeby tworzyły literkę T ale nie jest to super skuteczne. Dlatego odpuściłem jazdę na rolkach.




 
 
Rolki
Nightingale 



Dołączyła: 08 Maj 2013
Posty: 174
Skąd: Zakazany Las

Wysłany: 2013-08-05, 18:28   

Ostatnio pogodziłam się po 7 latach z moimi kochanymi rolkami :-) już poczyniłam pewne postępy



Natknąłem się na roztrzaskaną płytę
I twoje zwłoki z ziemi wyrzucone.
Szukałem spojrzenia, które tak kochałem.
Patrzę - oczy wypalone.
 
 
Rolki
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5678
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-03-26, 14:52   

Sezon rolkowy uważam za rozpoczęty! Dziś pokonałam pierwszą dłuższą trasę, jakieś 5km pewnie.
Mimo że jeżdżę od wielu lat, ciągle mam problem z hamowaniem. Na równej drodze zahamuję bez problemu, ale jeśli jest choć trochę z górki, to nie wiem, co zrobić. Nauczyłam się już używać hamulca w rolce, ale nim tylko umiem zwalniać, a nie wychodzi mi zatrzymanie się do zera.




:myszka:
 
 
Rolki
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-03-26, 15:01   

A mnie, nikt i nic nie zmusi do założenia czegoś takiego. :D

aga_myszka, tak samo zresztą jak z łyżwami, pamiętasz ten pomysł z lodowiskiem?




dead but delicious
 
 
Rolki
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-26, 15:05   

Chciałam dwa lata temu wrócić do rolek. Efekt: malowniczy, fioletowo - granatowy siniak na dupie wielkości dłoni i jeszcze bardziej malownicza plama krwi na asfalcie.
Myślę nad kolejnym podejściem. :D




 
 
Rolki
Rauko 
Above all.



Wiek: 26
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 794
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-03-26, 15:25   

Jako że nienawidzę jeździć na rowerze, rolki są dla mnie fajną alternatywą. W okolicy mam mnóstwo fajnych dróżek po których śmiało mogę jeździć, bez obawy, że skończy się to katastrofą. Ciągle mam problemy z hamowaniem, najczęściej zjeżdżając z większej górki kończę leżąc w krzakach. :roll:



Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy - swoje smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.
 
 
Rolki
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-26, 15:30   

Kiedyś uwielbiałam jeździć na rolkach. Jeździłam często i dużo.
Później miałam inne rzeczy i z rolek wyrosłam (rozmiarem).
W zeszłym roku, chciałam sobie rolki kupić, ale jak myślałam nad tym, że nie miałabym z kim jeździć i przede wszystkim gdzie, to sobie odpuściłam.
W zeszłą sobotę chciałam w sklepie przymierzyć rolki, aby zdecydować czy na pewno je chcę, ale zdecydowanie rozpoczął się sezon na rolki, bo w dziale rolkowym był tłok i mojego rozmiaru ani jednego z tych tańszych nie było, zresztą z damskich były tylko 3 pary.


aga_myszka napisał/a:
Na równej drodze zahamuję bez problemu, ale jeśli jest choć trochę z górki, to nie wiem, co zrobić.

Pamiętam, że przy zjeżdżaniu z górki, to ja po prostu skręcałam z hamulcem, aby być w pozycji bocznej, albo chwytałam latarni, słupów itp, ewentualnie jak za szybko zjeżdżałam to wskakiwałam na trawnik.




 
 
Rolki
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2014-03-26, 16:18   

Uwielbiam jeździć na rolkach, choć ostatnie 2-3 lata nie jeździłam. Muszę to nadrobić i wygrzebać z piwnicy moje roleczki. :D
Co do Waszych problemów z hamowaniem -> nie umiem hamować hamulcem. Zawsze przy każdej próbie lądowałam na dupie, więc go zdemontowałam i hamuję własnym sposobem. O takim:




Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Rolki
Rainbow 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-03-26, 19:00   

Lubię jeździć na rolkach. Nie muszę jakoś specjalnie hamować bo zawsze staram się jeździć wolno, boję się upadku :D



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Rolki
Gumiss 
Bez sensu..



Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 640
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-03-26, 20:32   

Złamany nadgarstek, stłuczone kolano, miliardy siniaków... Szczęście z jazdy niezapomniane :D . Choćbym miał nic nie robić na nich tylko jeździć, zawsze frajdy było co nie miara. :) Gdyby nie fakt, że chce się cholernie wydziarać... i to masakrycznie chcę, to bym sobie kupił rolki, żeby pojeździć. :P

[ Komentarz dodany przez: aga_myszka: 2014-03-26, 23:29 ]
Ort, int.




To umysł sprowadza człowieka na złą drogę, nie wrogowie czy nieprzyjaciele. (Budda)
"one thing, before I graduate...
never let your fear decide your fate."
Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2014-03-26, 23:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rolki
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-03-31, 12:11   

Jako dziecko lubiłam jeździć na rolkach, choć nigdy nie byłam w tym specjalnie dobra. Teraz chciałabym do tego wrócić, tym bardziej, że siostra rok temu kupiła rolki i w ogóle ich nie używa. :roll:
Mam dwie znajome, które chętnie ze mną pojeżdżą, a i drogi w moim mieście są całkiem ładne, więc wszystko ładnie się składa. :D




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Rolki
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12