Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Manga i anime
Autor Wiadomość
M.I.D. 


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 226
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-06-18, 16:05   

@Hedum

Ja dopiero będę się zabierał za drugi sezon. Martwiło mnie, że zrobili tylko 12 odcinków, bo czytam mangę i wiem, że materiału było na zdecydowanie więcej - więc albo bardzo to skondensowali i akcja toczy się zdecydowanie szybciej (co byłoby na plus), albo sporo rzeczy pominęli (co by mnie rozczarowało).
Teorii spiskowych nie posiadam, bo skoro czytam mangę, to wiem co będzie dalej. Dlatego dziwi mnie, że tak szybko pojawi się kolejny sezon, bo materiału za dużo nie mają. Chyba, że będzie to sezon w stylu kontynuacji "Arslan Senki", który składał się z 8 odcinków.




 
 
Manga i anime
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2017-06-18, 21:21   

M.I.D., drugi sezon kończy się bodajże gdzieś w 50 rozdziale mangi, a trzeci sezon jest zapowiedziany już na przyszły rok. Powiem ci że 2 sezon jest dobry, nie zawiódł mnie, chociaż zamiast odpowiedzi, dostałem jeszcze więcej pytań. Jednak nie przeszkadza mi to, anime trzyma poziom i zostawiło po sobie pewien niedosyt (chyba zamierzony), więc czekam na kolejny sezon. :3



Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Manga i anime
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-06-19, 23:03   

Hedum, M.I.D., jest nowy sezon Shingeki No Kyojin? Matko, od kiedy? :shock: Wszystko mnie omija, zatrzymałam się na Yuri On Ice... (nie, żebym narzekała :D )



czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Manga i anime
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-06-19, 23:04   

Hedum

Hedum napisał/a:
Oglądał ktoś 2 sezon Shingeki no Kyojin? Co o nim sądzicie? Macie jakieś teorie spiskowe? (Tylko bez spilerów proszę).


Obejrzałam. Na początku muszę podkreślić, że bardzo podobało mi się to, że akcji od samego początku sezonu było sporo, cały czas się coś działo, ale potem strasznie siadło. UWAGA, SPOJLERY Z DRUGIEGO SEZONU
Po porwaniu Erena fabuła odcinków (2 albo 3) mogłaby być spokojnie zmieszczona w 1, żeby w drugim sezonie wydarzyło się więcej. Ale wiadomo, twórcy anime dobrze robią, bo ostatnimi czasy nastąpił spadek sprzedaży mangi (z tego co czytałam dużo osób zraziło się, ponieważ nie spodobał im się pomysł na wytłumaczenie tego wszystkiego - skąd się wzięli tytani, jak powstają itp), więc trzymają widzów jak najdłużej w napięciu i przeciągają moment, w którym się do wszystko wyjaśni - do 3 albo 4 sezonu.
Podkreślam, to tylko moja subiektywna opinia.

Mimo wszystko zakończenie - tak jak się spodziewałam - wniosło coś nowego i bardzo ważnego. Mam nadzieję, że 3 sezon będzie na wiosnę 2018 roku, a nie za dwa lata.
Co mam sądzić o zakończeniu? Nie wiem. Dużo rzeczy nadal jest niewyjaśnionych, w niektórych się sama gubię. Z tego, co mówił mój przyjaciel - jeszcze BARDZO DUŻO przed nami i "dziać to się dopiero zacznie". :D




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Manga i anime
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2017-06-20, 01:21   

pinkrabbits, właśnie się skończył. xD
W 2018 wychodzi trzeci.

pan_da, tekst który jest spoilerem powinnaś umieścić w specjalnym znaczniku "spoiler". Znajduje się on po prawej stronie okna szybkiej odpowiedzi.
Też myślę, że dawkują nam wydarzenia w anime, żeby zwiększyć popyt na mangę. :P




Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Manga i anime
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-06-20, 01:42   

Hedum

Gdzieś przeczytałam, że istnieje prawdopodobieństwo, że trzeci sezon będzie miał o wiele więcej odcinków niż drugi, ale czy i na ile jest to prawda... Nie mam pojęcia :(




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Manga i anime
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2017-06-20, 13:38   

pan_da, zapewne przekonamy się dopiero przy premierze. :P Zresztą, można śledzić MyAnimeList - tam często są dawane szczegółowe informacje. Potwierdzone.
SNK 3 na mal'u




Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Manga i anime
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-06-20, 14:03   

Hedum, dziękuję bardzo! :)


Czy jest jakieś anime, które również Ci się bardzo podobało? Możesz mi coś polecić? :)




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Manga i anime
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2017-06-21, 13:38   

pan_da, mam masę anime, które bardzo mi się podobały. Wszystko zależy od gatunków, w których gustujesz.



Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Manga i anime
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-06-21, 13:58   

Hedum

Nie chce mi się tego pisać jeszcze raz, więc zacytuję swoją wcześniejszą wypowiedź.
"Mam raczej "męski" gust, jeśli można to tak nazwać. Szukam przede wszystkim dobrej kreski, bo nie jestem w stanie skupić się na odcinku, jeśli postacie są przesłodzone lub cały czas po ekranie skaczą cycki. Interesują mnie przede wszystkim thrillery, dramaty, horrory, nie pogardzę także czymś historycznym lub dobrą akcją. Może być krwawo."

Wszystkich męczę tym pytaniem, bo zbliżają się wakacje, więc będzie dużo czasu, żeby nadrobić zaległości.
Z góry dziękuję. :)




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Manga i anime
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2017-06-21, 18:15   

pan_da, moja lista anime .
Powinnaś coś tu dla siebie znaleźć. c:




Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Manga i anime
No-Name 



Wiek: 33
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 62
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2017-06-22, 13:38   

Jakie polecicie anime komedię z romansem, dojrzałą na poziomie.



Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia.
 
 
Manga i anime
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2017-06-22, 14:02   

No-Name, "dojrzałą na poziomie" i "komedia z romansem" odrobinę się wyklucza, jeśli chodzi o japońskie twory. ;-;



Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Manga i anime
No-Name 



Wiek: 33
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 62
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2017-06-22, 16:13   

W sumie masz racje. To co byś polecił w tym gatunku?



Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia.
 
 
Manga i anime
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2017-06-22, 17:28   

No-Name, hm...
Acchi Kocchi - zdecydowanie komedia, ale nie ma nic wspólnego z dojrzałością. Zapychacz czasu, przeuroczy i zabawny.
Akagami no Shirayuki hime - fantastyka, całkiem przyjemny, tylko ją ciągle ktoś porywa. Ale bardzo ładna kreska i sympatyczne postaci.
Angel Beats - moze nie stricte romans, ale to jedno z moich ulubionych anime. Fabuła genialna, piękna ścieżka muzyczna. Dramat, ale jest humor i wątek romantyczny.

Ao Haru Ride - typowy romans, z serii tych nawet dobrych. Jedna z popularniejszych serii w tym gatunku.

Gekkan Shoujo Nozaki-kun - komedia o zacofanym kolesiu z wątkiem romantycznym, którego w sumie nie ma zbyt wiele. Ale jest śmieszna.

Koe no Katachi - pełnometrażowy film anime, o głuchej dziewczynie i chłopaku, który ją gnębił. Całkiem nowy i na topie, nie bez powodu, bo jest naprawdę godny polecenia.

Sankarea - o dziewczynie, która stałą się zombie. Jedno z moich ulubionych anime.

Tasogare Otome x Amnesia - nietypowy romans chłopaka i ducha. Też polecam.

Tonari no Kaibitsu-kun - o grzecznej uczennicy, która wcale nie jest taka grzeczna i najgorszym uczniu w szkole.

A z mang polecam
Hiyokoi - o malutkiej dziewczynie i największym kolesiu w klasie. Bardzo przyjemne, niestety nagrali tylko dwuodcinkowe ova promujące mangę.

Horimiya - o dziewczynie i chłopaku, którzy są w szkole zupełnie innymi ludźmi, niż na co dzień. Też ma ovę, ale manga opowiada całą ich historię.




Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Manga i anime
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12