Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Manga i anime
Autor Wiadomość
M.I.D. 


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 226
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-11-25, 03:10   

Ryba napisał/a:
Ja sobie pomalutku oglądam Nodame Cantabile. Przypomniał mi o tym anime M.I.D. i... jakoś nie potrafiłem się oprzeć.
I to nie mój pierwszy występek w tym roku. Jakiś czas temu nad ranem przyśniła mi się pewna postać z anime i tak o to sposobem poświęciłem dzień i noc, aby w całości - z przerwami jedynie na jedzonko i siuśki - machnąć Soul Eater'a . I tak oto Rybson z MAL'a wraca do akcji. Ale nawet tam nie wchodzę, bo pewnie bym oszalał.

Cieszę się, że mogłem pomóc. :D Ja z "Fullmetal Alchemist: Brotherhood" miałem tak, że odcinki od 21 do końca obejrzałem za jednym posiedzeniem. 8)




Ostatnio zmieniony przez Morcades 2016-11-25, 10:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Manga i anime
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-11-25, 11:40   

Ostatnim anime jakie obejrzałam było "Anohana". Czytałam, że wyciska z ludzi łzy, ale chyba na mnie nie podziałało. :D



wish I could ctrl+Z you
 
 
Manga i anime
M.I.D. 


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 226
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-11-25, 12:16   

Hathor napisał/a:
Ostatnim anime jakie obejrzałam było "Anohana". Czytałam, że wyciska z ludzi łzy, ale chyba na mnie nie podziałało. :D


To samo słyszałem jeszcze o "Clannad" i "Ano Natsu de Matteru", ale żadnego z tych trzech tytułów nie oglądałem - po prostu mnie nie interesują. Osobiście najwięcej łez wylałem na "ef: A Tale of Memories".




 
 
Manga i anime
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-25, 17:19   

M.I.D. napisał/a:
Ja z "Fullmetal Alchemist: Brotherhood" miałem tak, że odcinki od 21 do końca obejrzałem za jednym posiedzeniem.

Ja oglądałem na bieżąco. Często te tygodniowe czekanie było dla mnie katorgą. Ale pamiętam zawsze ściągałem sobie w HD, zaparzałem kawkę i upajałem się kreskami na ekranie monitora. ;)
M.I.D. napisał/a:
To samo słyszałem jeszcze o "Clannad"

Clannad jest strasznie ckliwy. Tak samo jak i Kanon. W sumie oba tytuły mają podobne założenie fabularne. Z tych co potrafiły wycisnąć łzy, a zarazem powodowały niemały uśmiech na twarzy polecam Toradora i Lovely Complex. W sumie jedne z moich ulubionych.




 
 
Manga i anime
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-11-25, 20:37   

Ryba napisał/a:
Lovely Complex


Och, Lovely Complex było bardzo... lovely. :)

Z kolei jeśli o mnie chodzi wyciągnęłam ostatnio przenośny dysk i dokopałam się na nim do odcinków
Ayakashi: Japanese Classic Horror i Mononoke. Pewnie w weekend obydwie wykończę. Kusuriuri jest tak fajnie narysowany.





Disqualified as a human being.
 
 
Manga i anime
M.I.D. 


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 226
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-11-26, 03:06   

Ryba napisał/a:
Clannad jest strasznie ckliwy. Tak samo jak i Kanon. W sumie oba tytuły mają podobne założenie fabularne. Z tych co potrafiły wycisnąć łzy, a zarazem powodowały niemały uśmiech na twarzy polecam Toradora i Lovely Complex. W sumie jedne z moich ulubionych.

Na mnie osobiście ani "Toradora" ani "Lovely Complex" nie podziałały. Za to na niektórych Shounenach potrafię się nieźle poryczeć - "FMA:B" jednym z przykładów. Zdarzyło mi się nawet popłakać kilka razy na jednym haremie, a było to "Ai Yori Aoshi".

Są też natomiast tytuły, na których może nie płakałem, ale trafiły w moje serducho - "5 Centimeters per Second", "Your Lie in April" i "Myself; Yourself".




 
 
Manga i anime
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-11-26, 11:50   

M.I.D. napisał/a:
Za to na niektórych Shounenach potrafię się nieźle poryczeć - "FMA:B" jednym z przykładów

:piatka:

M.I.D. napisał/a:
5 Centimeters per Second

Tego to ja nawet nie mogłem do końca obejrzeć, bo jakoś w połowie trafił mnie szlag. :facepalm:




Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Manga i anime
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-03-21, 22:51   

A do mojej listy można dokleić Puella Magi Madoka Magica.



 
 
Manga i anime
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-06-07, 22:17   

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Liczę na to, że podpowiecie mi jakieś tytuły, bo od dłuższego czasu nie oglądam niczego.
Mam raczej "męski" gust, jeśli można to tak nazwać. Szukam przede wszystkim dobrej kreski, bo nie jestem w stanie skupić się na odcinku, jeśli postacie są przesłodzone lub cały czas po ekranie skaczą cycki. Interesują mnie przede wszystkim thrillery, dramaty, horrory, nie pogardzę także czymś historycznym lub dobrą akcją. Może być krwawo.

Coś w stylu pierwszych odcinków Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin, Boku dake ga Inai Machi czy Deadman Wonderland.
Swoją drogą, dwa pierwsze tytuły polecam wszystkim (jeśli jest ktoś, kto jeszcze tego nie widział, niech lepiej szybko nadrobi zaległości, bo zdecydowanie warto). :)




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Manga i anime
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-06-07, 22:44   

Napisze mi ktoś skąd mogę ściągnąć mangi w pdf po polsku?



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Manga i anime
M.I.D. 


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 226
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-06-07, 23:04   

pan_da napisał/a:
Mam raczej "męski" gust

pan_da napisał/a:
bo nie jestem w stanie skupić się na odcinku, jeśli cały czas po ekranie skaczą cycki.

Te dwa zdania nawzajem się wykluczają :P .

Co do tytułów, polecam:
"King of Thorn" (moim zdaniem bardzo niedoceniany film);
"Another";
"Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuioku-hen";
"Arslan Senki";
"Seirei no Moribito";
"Akatsuki no Yona";
"Denpa-teki na Kanojo";
"Kiseijuu: Sei no Kakuritsu";
"Koutetsujou no Kabaneri";
"Joker Game";
"Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin".

Póki co starczy :D .




 
 
Manga i anime
Makaron 



Wiek: 29
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 406
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-06-08, 19:14   

pan_da, Rainbow jest moim ulubionym anime 😏
Polecam Ci GTO i Wolf's Rain.




"Czy pamiętasz płatków róży szept...
Miłość Cię woła, idź za jej głosem,
Nie mów jutro, nie mów zawsze,
Mów i kochaj dzisiaj!"
 
 
Manga i anime
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-06-15, 10:30   

Makaron napisał/a:
GTO i Wolf's Rain


<3

Gangsta. jest takie, hm, "męskie". Zrobili anime na podstawie iluś tam chapterów mangi, kreska nawet wierna, fabuła chyba też - przynajmniej na początku (słabo kojarzę, dawno to było, nie obejrzałam całości)...
W sumie nawet bym na to nie wpadła, ale z głupia frant mi wpadł jakiś art na pintereście, który mi zasugerował, że po dłuższej przerwie Kohske puściła nowe chaptery.




Disqualified as a human being.
 
 
Manga i anime
Makaron 



Wiek: 29
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 406
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-06-15, 20:50   

Cytat:
Gangsta

Wymiata!

Dorzucę jeszcze Elfen Lied :3




"Czy pamiętasz płatków róży szept...
Miłość Cię woła, idź za jej głosem,
Nie mów jutro, nie mów zawsze,
Mów i kochaj dzisiaj!"
 
 
Manga i anime
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2017-06-18, 12:44   

Matko... Mam taki poziom fangirlu, że aż muszę o tym naskrobać posta. Oglądał ktoś 2 sezon Shingeki no Kyojin? Co o nim sądzicie? Macie jakieś teorie spiskowe? (Tylko bez spilerów proszę).
Ja totalnie umarłem. Jak można skończyć sezon w TAKIM momencie i kazać czekać rok na kolejny?! Chociaż tyle dobrze, że nie kolejne kilka lat, jak to było w przypadku przerwy między pierwszym, a drugim sezonem...




Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Manga i anime
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12