Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Manga i anime
Autor Wiadomość
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-01-03, 21:54   

krzywdaurojona, ile jeszcze odcinków do końca sezonu? Z chęcią bym sobie obejrzała, ale nienawidzę czekać tydzień na nowy odcinek.

A tak swoją drogą, jako że życie pochłonęło mnie tak, że nie mam na nic czasu - czy ktoś poleca jakieś nowe, fajne anime na jedne/dwa wieczory? :)




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Manga i anime
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2020-01-04, 10:53   

pan_da, jeeeeszcze sporo, 4 sezon ma chyba 25 odcinków a dopiero 12 będzie wychodził.



 
 
Manga i anime
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-27, 12:16   

Wczoraj skończyłam oglądać Yakusoku no Neverland. Anime wspaniałe, wzruszające i trzymające w napięciu do samego końca. Dawno nie widziałam już tak dobrej serii. Z niecierpliwością czekam na drugi sezon. A w międzyczasie zaczynam Psycho Pass 3.



 
 
Manga i anime
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-03-05, 02:23   

cynthia napisał/a:
Yakusoku no Neverland


Kolejne z miliona anime, które zaczęłam i w planach miałam kiedyś skończyć.
Mam nadzieję, że kiedyś znajdę chwilkę, żeby autentycznie do tego przysiąść, bo od samego początku anime zrobiło na mnie pozytywne wrażenie, mimo, że bohaterami są dzieci.

cynthia napisał/a:
Psycho Pass 3


Obejrzałam cały pierwszy sezon i jakoś nigdy nie zebrałam się do obejrzenia kolejnych, ponieważ przeczytałam wiele skrajnych opinii na temat kontynuacji. cynthia, a Ty jak oceniasz drugi sezon?




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Manga i anime
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-03-05, 10:45   

pan_da napisał/a:
bo od samego początku anime zrobiło na mnie pozytywne wrażenie, mimo, że bohaterami są dzieci.


Chwilami anime się dłużyło, ale generalnie jest warte obejrzenia. Obejrzałam już trochę pozycji i myślałam, że nic już mnie nie zaskoczy, nie wzruszy. A tutaj to nawet łezka mi poleciała.

pan_da napisał/a:
Ty jak oceniasz drugi sezon?


Drugi sezon oglądałam laaata temu, ale przypominam sobie, że wywołał we mnie pozytywne emocje, więc raczej nie mam się do czego doczepić.


<<< Dodano: 2020-03-28, 14:06 >>>


Po długiej przerwie postanowiłam wrócić do One Piece. Wprawdzie jestem dopiero na 64 odcinku, ale już pokochałam to anime. :love:




 
 
Manga i anime
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-03-30, 01:00   

cynthia napisał/a:
Po długiej przerwie postanowiłam wrócić do One Piece. Wprawdzie jestem dopiero na 64 odcinku, ale już pokochałam to anime.


Naprawdę chciałabym się przekonać do OP, ale nie umiem. Trzy razy próbowałam i po prostu nie mogę, mimo, że takie klasyki jak Naruto, Bleach, HxH wciągałam jak szalona. Może to kwestia kreski, może kwestia tego, że jestem już za stara, może braku czasu na oglądanie czegoś, w co nie umiem się wciągnąć. Nie wiem, może kiedyś podejmę jeszcze próbę.

Chwilowo włączyłam sobie netflixowego Beastarsa i w sumie sama nie wiem, co robię ze swoim życiem. :D




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Manga i anime
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-03-30, 12:26   

pan_da, ja pokochałam OP od pierwszych odcinków. Czy ja wiem, czy to wina wieku? Jeśli nie kłamiesz, jesteś młodsza ode mnie o dwa lata. ;)
Ale faktycznie, kreska jest nietypowa, ale wydaje mi się, że w tym ma swój urok.
Ja za to nie mogę przekonać się do Bleach. Wynudziłąm się przy nim jak nie wiem.




 
 
Manga i anime
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-03-30, 17:47   

cynthia, w kwestii wieku nie zdarza mi się akurat kłamać, rocznik 97, anime zaczęłam oglądać w wieku 18 lat! :D

Akurat co do Bleacha się zgadzam, początek był dla mnie tak strasznie irytujący i pewnie też bym rzuciła, gdyby nie to, że oglądałam go z kimś, kto cały czas namawiał mnie, żebym oglądała kolejne odcinki i w końcu się udało, przebrnęłam przez ten infantylny początek i zaczęłam oglądać sama, bo byłam ciekawa historii bohaterów.

Powiem szczerze, że w sumie mnie właśnie najbardziej interesują ciekawe historie z życia głównych bohaterów, a jeszcze najlepiej to takie łzawe. Gdyby Ci się kiedyś udało wrócić do Bleacha, do czego Cię w sumie polecam - historia Gina i Ulquiorry... <3 Dla tych dwóch wątków szczerze polecam. :)




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Manga i anime
rampampam
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-05, 10:59   

<3

Coś podobnego do Naruto/Soul Eater? Może zacznę Bleach




 
 
Manga i anime
przedtem 



Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2020-04-05, 11:40   

pan_da napisał/a:
Chwilowo włączyłam sobie netflixowego Beastarsa i w sumie sama nie wiem, co robię ze swoim życiem.

A co z nim? Bo w sumie sam kiedyś chciałem odpalić. :P




 
 
Manga i anime
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-04-05, 14:02   

rampampam napisał/a:
Coś podobnego do Naruto/Soul Eater?


rampampam, jeśli szukasz czegoś podobnego do Naruto to zapewne spodoba Ci się większość shounenów. Polecam zacząć od Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Shingeki no Kyojin lub Bleacha właśnie, to są takie przeorane tytuły, które większości przypadną do gustu. Potem możesz zerknąć na Kimetsu no Yaiba na przykład, to coś z nowszych propozycji. :)

rozpuszczalnik napisał/a:
A co z nim?


rozpuszczalnik, nic złego. Kreska nawet przypadła mi do gustu (mnie osobiście delikatnie odpychały te dziwnie wydłużone szyje bohaterów, ale potem już nie zwracałam na to uwagi). Jeśli chodzi o fabułę to cóż, typowy romans - trójkąt miłosny - czy w sumie kij wie co. Ale urocze, można wciągnąć przez wieczór lub dwa. Ma mieć drugi sezon, z ciekawości też pewnie obejrzę, ale jak już wspominałam wcześniej - czuję się już za stara na takie cuda.




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Manga i anime
rampampam
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-05, 15:22   

Dzięki Pan_dzia, spróbuje się wziąć za to co ma najmniej odcinków ^^



 
 
Manga i anime
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-04-06, 09:09   

Szukam anime. Im dziwniejsze tym lepsze.
A co do fullmetal alchemist, polecam z całego serca.




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Manga i anime
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-06, 11:11   

L.M. napisał/a:
Im dziwniejsze tym lepsze.

Najdziwniejsze anime jakie widziałam to Prison School. :lol:




 
 
Manga i anime
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-04-06, 19:54   

L.M. napisał/a:
Im dziwniejsze tym lepsze.


Dziwne w ogóle, czy pod jakimś konkretnym względem (nietypowa kreska, pokręcona fabuła, dziwne poczucie humoru czy jakieś dziwne odchyły erotyczne :D )?

Tak jak wspomniała cynthia, Prison School lub Bobobo-bo Bo-bobo (to według mnie naprawdę jest dziwne).




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Manga i anime
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11