Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Manga i anime
Autor Wiadomość
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-07-21, 14:11   

aw1805, to wszystko zależy, jaka tematyka Ciebie interesuje. Skrobnij może więcej szczegółów... Na przykład czy miałby to być romans (szkolny? paranormalny?), horror, fantasy, akcja, napierdzielanki, coś historycznego czy może jeszcze inne zagadnienia, to wtedy będzie łatwiej coś polecić i na pewno posypią się propozycje od naszych użytkowników.

I czy wolisz najpierw sobie poczytać czy raczej pooglądać. ;)


aw1805 napisał/a:
Już raz próbowałam się do tego zabrać ale nie wyszło.


Pamiętasz może co to było? :>




Disqualified as a human being.
 
 
Manga i anime
Rauko 
Above all.



Wiek: 26
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 794
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-07-30, 13:45   

Naszła mnie ostatnio ochota, by wrócić do oglądania anime, ale nie bardzo chciałam sięgać po tasiemce. Zobaczyłam Piano no mori, Perfect Blue i Millennium Actress - jestem nimi naprawdę oczarowana.

Dzisiaj jakoś naszło mnie na przesłodzone shoujo, zaraz zabieram się do szukania jakichś ciekawych pozycji. ;)




Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy - swoje smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.
 
 
Manga i anime
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-08-02, 11:53   

Kilka postów wcześniej wspomniałam o rozpoczęciu nowości tego sezonu: anime Gangsta. Odcinki wychodzą w swoim tempie, dlatego zajęłam się mangą. Jest całkiem spoko, nawet się wciągnęłam. Jakby ktoś szukał seinen w którym dużo się dzieje, to polecam zainteresowanie się tą serią.

Nie jest ona wybitna, można znaleźć parę "ale", jednak zapewnia solidną dawkę rozrywki, szybko się czyta, kreska jest w miarę przystępna, jeśli przymknąć oko na kilka cycatych bohaterek (hm... one dla niektórych mogą być zaletą... :P ).




Disqualified as a human being.
 
 
Manga i anime
Imaginary 
4w5



Wiek: 27
Dołączyła: 09 Wrz 2012
Posty: 34
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2015-08-03, 11:47   

Oglądałam jak dotąd jedynie Death Note, ale w ramach buntu po tym jak
:

zabili mi L

to przestałam xD Muszę kiedyś dokończyć mimo to, bo oglądało się super.
Niedawno jak byłam u koleżanki to pokazała mi Kuroshitsuji, obejrzałyśmy 13 odcinków i w przyszłości muszę skończyć, ale samej trudniej mi się do tego zabrać.
Ogólnie to jakby ktoś znał coś w stylu Death Note i mógłby polecić to byłoby super : D




 
 
Manga i anime
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-05, 01:34   

Dopiero się obudziłem, że nowa seria Dragon Ball się pojawiła w lipcu. Eh :D za dużo tego dobrego, bo jeszcze w tym roku wychodzi Resurrection of F



 
 
Manga i anime
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-05, 05:13   

Mam zamiar kupić sobie jakiś tom mangi tak na spróbowanie. :D



 
 
Manga i anime
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-05, 22:33   

Nightmare, hentai z ośmiorniczkami :D



 
 
Manga i anime
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-06, 05:25   

Sealiah, no jasne. :D Hahaha. :D Myślałam o Death Note czy coś. Taką co już oglądałam. :)



 
 
Manga i anime
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-14, 19:24   

Właśnie obejrzałam Ogród słów. Taka pełna subtelności i delikatności opowieść o relacji łączącej ucznia i nauczycielkę... krótka i romantyczna.



 
 
Manga i anime
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-17, 07:54   

Ostatnio sobie obejrzałam cztery odcinki Mirrai Nikkiki czy jakoś tak. Oglądałam kiedyś... Szkoda, że nie mam laptopa, obejrzałabym coś. :(



Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2015-08-18, 12:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Manga i anime
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-11, 00:21   

Wczoraj skończyłem właśnie "Zetsuen no Tempest". Trochę mi się ciągnęło, główni bohaterzy mnie irytowali, jednak twórcy zdołali mnie zaskoczyć fabułą. Poza tym podobało mi się nawiązanie do Szekspira.
Teraz myślę, by zająć się do końca Fate/stay night.




 
 
Manga i anime
Bezbarwna 
weltschmerz



Wiek: 26
Dołączyła: 01 Kwi 2013
Posty: 682
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-09-14, 16:47   

nevermore, całą seria Fate zrobiła na mnie ogromne wrażenie, także spokojnie możesz zabierać się za jej kończenie bo gwarantuję, że warto.
A tak swoją drogą Zetsuen no Tempest też było dobre. Nie wspaniałe ale dobre. Tak jak piszesz, momentami było nudnawe i myślę, że gdyby seria był o połowe krótsza to powalałaby na kolana bo ma wielki potencjał, jeśli chodzi o fabułę, która jest naprawdę bardzo ciekawa i przede wszystkiem zupełnie inna niż ta w większości serii.




"Ja i tak przecież nie zmienię się
Choćbym nie wiem naprawdę jak chciał" :wiewiór:
 
 
 
Manga i anime
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-15, 09:19   

Tak, zacząłem Fate/Zero i wciągnęło mnie strasznie. Wydaje się lepsze od Fate/Stay Night ale jestem w połowie, więc wszystko może się jeszcze zmienić... ;)

Po obejrzeniu Fate planuję wziąć się za serię Code Geass. Poleca ktoś?




 
 
Manga i anime
Bezbarwna 
weltschmerz



Wiek: 26
Dołączyła: 01 Kwi 2013
Posty: 682
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-09-15, 22:14   

nevermore, ale szkoda, że już nie siedzę w chińskich bajkach a i tak znam wszystkie tytuły. :lol:
Code Geass jest całkiem okej ale hak dla mnie wcale nie tak fantastyczne jak je piszą psycho fani. Ja ogólnie mogę polecic Gantz jeśli nie oglądałeś, w sumie to chyba moja ulubiona seria.




"Ja i tak przecież nie zmienię się
Choćbym nie wiem naprawdę jak chciał" :wiewiór:
 
 
 
Manga i anime
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-15, 22:25   

Ja też coraz mniej siedzę, kiedyś to ciągle oglądałem ale mi się znudziło. Jednak ciągle mam jakąś serię rozpoczętą i pomału sobie oglądam. :)
Gantz nie widziałem, nawet chyba nie kojarzę tytułu. Ale jak mówisz, że fajne, to na pewno kieedyś się za to wezmę. :)




 
 
Manga i anime
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13