Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Tęsknota, pustka, samotność
Autor Wiadomość
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-02-16, 02:01   

shady napisał/a:
Może i nie jestem super duszą towarzystwa, ale potrzebuję ludzi. Ciągle ta samotność mnie przytłacza, mam wrażenie, że już zawsze będę sama, gdzieś na uboczu.

Mam takie same myśli. Dają nieźle po dupie! Najgorzej jak inni szczęśliwi a 'Ty' się dusisz w środku.....




 
 
Tęsknota, pustka, samotność
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-31, 20:07   

I ten moment, kiedy bezradnie chwytamy się jakichkolwiek rozwiązań. Uczucia, rozsądek, wyrozumiałość - wszystkie słowa są wtedy takie tępe, tak jakby nierealne, bo przecież w jaki sposób przekazać cokolwiek, kiedy na usta ciśnie się tylko, błagalne: "proszę, nie odchodź". A potem nadciąga rozpacz, łzy, tak bardzo na ten moment dla nas ważne, przynoszą ukojenie, ale za żadne skarby, nie potrafią zagłuszyć tej plejady wspomnień panoszącej się na sercu. I to nie tych co były, one są wtedy nieistotne, to wspomnienia tego co miało nadejść, tych wszystkich milijonów kolejnych uniesień, które za nic mają sobie prawo grawitacji. No i noc, ona jest najgorsza, oznacza koniec, koniec kolejnych złudzeń, że nadzieja, jakkolwiek by jej nie pojmować, jest w stanie pokonać bezradność. I tylko sen, tylko sen jest w stanie przynieść chwilowe ukojenie, bo nawet jeśli przyśni się największy koszmar, nie będzie on straszniejszy od tego co przyniesie kolejny dzień.
Na wyrwę w sercu nie ma żadnego lekarstwa.




 
 
Tęsknota, pustka, samotność
smbd 
lonely but not alone



Wiek: 23
Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 54
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2018-04-01, 22:06   

użytkownik, pięknie to wszystko ująłeś. Dostrzegam w tym co napisałeś trochę mnie, jakże dokładnie znam to uczucie:
Cytat:
kiedy na usta ciśnie się tylko, błagalne: "proszę, nie odchodź".

Pewna osoba, która mi się podoba, chyba uważa mnie za dziwaka. Bardzo ją lubię, jak nie kocham. Zazwyczaj dziwny dla niej wydaje się fakt, że czekałem na nią godzinę czy dwie, ze wolałem pojechać z nia pozniej autobusem niz jechać wczesniej z tatą, czy też, że zechcialem pójść z nią gdziekolwiek, byleby nie wrócić do pustego pokoju. Zazwyczaj śmieje się z tego mówiąc do kogoś:"jaki głupi czekał tyle zamiast pojechać do domu wcześniej" albo "po co czekasz jak mogłeś wrócić z ojcem". Niesamowite, jak dla kogoś może się to wydawać głupie, jednak dla ciebie to kilka zbawiennych godzin.




"Wiesz gdzie można znaleźć najwięcej niewypowiedzianych myśli i nie okazanych uczuć? Na cmentarzu. Większość ludzi nosi je w sobie całe życie, by któregoś dnia zabrać je do grobu. Nie mieli odwagi. Woleli milczeć i tym samym zakopywali je pod kilkoma metrami piachu."
 
 
Tęsknota, pustka, samotność
Motylekaksamitn 


Dołączyła: 02 Kwi 2018
Posty: 5
Skąd: podkarpackie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-04-02, 10:27   

Również jestem Samotna ale widocznie jest mi to pisane. Mam jedną przyjaciółkę z którą codziennie wychodzę na spacer ma na imię saba.



 
 
Tęsknota, pustka, samotność
Lady Blair 
Diamante



Wiek: 26
Dołączyła: 20 Kwi 2017
Posty: 156
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-04-02, 17:07   

Motylekaksamitn napisał/a:
Również jestem Samotna ale widocznie jest mi to pisane. Mam jedną przyjaciółkę z którą codziennie wychodzę na spacer ma na imię saba.


Jesli chcesz, mozemy popisac na pw, ja rowniez jestem samotna.




 
 
Tęsknota, pustka, samotność
Syla 


Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2018
Posty: 42
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-04-26, 18:50   

Ostatnio samotność mnie przytłacza.



Ostatnio zmieniony przez Sourlie 2018-04-26, 19:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tęsknota, pustka, samotność
michal90 


Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 22
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2018-06-03, 14:52   

Samotność jest okropna, mieszkam z rodzicami i bratem ale strasznie odczuwam samotność, trochę w tym mojej winy bo jak byłem młodszy to przez swoją dolegliwość unikałem wszelkiego kontaktu z ludźmi jak tylko się dało, wtedy nie czułem się samotny, chciałem być sam wtedy chciałem uciec od ludzi, teraz mi dokucza brak bliskiej osoby z którą można pogadać o wszystkim i o niczym.



 
 
 
Tęsknota, pustka, samotność
rosie 


Dołączyła: 09 Cze 2018
Posty: 13
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-06-18, 15:03   

Tęsknota to chyba jedno z najgorszych. Nienawidzę się za to, jak bardzo mi go brakuje. Jak brakuje mi tych poszczególnych osób. W dzień jeszcze jakoś mogę zająć umysł, ale w później... Męczy mnie już ten płacz noc w noc. Ta okropna tęsknota, dziura wiercąca przez pustkę. Brak opanowania, utrata kontroli.



[ everyday a small peace of me die ]
 
 
Tęsknota, pustka, samotność
.Nieobecna. 



Wiek: 27
Dołączyła: 08 Mar 2018
Posty: 51
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-06-19, 18:27   

Czuję się bardzo samotna. Nie radzę sobie, każda noc to piekło. Rujnuję wszystkie relacje, dookoła buduję mur i tylko tutaj mogę jakoś... powiedzieć co czuję. Tak bardzo się boję być sama, a jednocześnie boję się wyjść z pokoju.
Po raz kolejny coś niszczę i słyszę, że jestem psychiczna. Czy to przekleństwo na zawsze?




Ta nić czarna się przędzie:
Ona za mną, przede mną i przy mnie.
 
 
Tęsknota, pustka, samotność
Verther 



Wiek: 29
Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 53
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-06-19, 19:33   

Najgorsze jest przełamanie się. Strach paraliżuje ale paraliż jest jeszcze gorszy. Ja zapisałem się na capoeirę, wróciłem do zespołu, codziennie staram się z kimś przebywać bo wiem, że jak przestanę to znowu się zamknę. Najlepszą poradą jest się po prostu przełamać, nawet jeśli miała być to ostatnia rzecz jaką się zrobi. Człowiek jest stadny i tego się nie przeskoczy



 
 
Tęsknota, pustka, samotność
.Nieobecna. 



Wiek: 27
Dołączyła: 08 Mar 2018
Posty: 51
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-06-19, 19:37   

Podziwiam Cię. Ja najdalej potrafię wyjść po zupkę chińską na obiad.



Ta nić czarna się przędzie:
Ona za mną, przede mną i przy mnie.
 
 
Tęsknota, pustka, samotność
Verther 



Wiek: 29
Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 53
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-06-20, 20:09   

Nie jest łatwo, wracając do pustego mieszkania gdzie nikt na mnie nie czeka dopadają mnie samotne myśli i wtedy sięgam rękę po odurzacze ale od jakiegoś czasu z tym walczę



 
 
Tęsknota, pustka, samotność
.Nieobecna. 



Wiek: 27
Dołączyła: 08 Mar 2018
Posty: 51
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-06-20, 20:39   

Znam to. U mnie każdy wieczór to piekło.



Ta nić czarna się przędzie:
Ona za mną, przede mną i przy mnie.
 
 
Tęsknota, pustka, samotność
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-10, 18:49   

Zacząłem liczyć wyświetlenia mojego wątku, żeby sprawdzić ile osób do niego zagląda. Jedno wejście do tematu, to trzy naliczone wyświetlenia. Czasami liczy też jedno za jedno, nie wiem, może to dodatkowe boty, albo odwiedziny administracji? Czuję się coraz bardziej samotny, staczam się.



 
 
Tęsknota, pustka, samotność
EvenIfICould 
żałosny śmieć



Wiek: 38
Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 619
Skąd: się biorą dzieci?

Wysłany: 2018-07-10, 19:08   

użytkownik napisał/a:
Zacząłem liczyć wyświetlenia mojego wątku, żeby sprawdzić ile osób do niego zagląda.

użytkownik napisał/a:
Czuję się coraz bardziej samotny, staczam się.

Nie wyciągaj tak pochopnych wniosków od razu. Ja w swoim temacie sam nabijam pewnie 90% wyświetleń, ale wiem, że 2-3 osoby go czytają czasem. To wystarczy, nie czuję się przez to bardziej samotny. Piszę tam bo lepiej czuję się wyrzucając z siebie myśli w postaci wpisów właśnie. Wyobraź sobie, że ja zawsze czytam Twój temat, każdy wpis od kiedy wróciłem na forum. Ale moje doświadczenia czy wiedza nie pozwalają mi czasem nic napisać bo po prostu nie wiem co a wydaje mi się, że pisanie banałów raczej Ci nie pomoże w żaden sposób, ale zaglądam tam do Ciebie, serio.




"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart, a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart..."
 
 
Tęsknota, pustka, samotność
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12