Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Narkotyki
Autor Wiadomość
M89WROCLAW 


Wiek: 34
Dołączył: 07 Maj 2019
Posty: 33
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-05-12, 15:26   

Szamanka, Jasne ze lepiej :) ) ale tak to nie działa niestety ;) kupił bym bilet na Bora Bora 10tys ok kosztuje właśnie z Paryża. A bora bora to moje marzenie od dziecka. I chyba jedyne marzenie które mam na obecna chwile :)



 
 
Narkotyki
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2019-05-12, 16:01   

M89WROCLAW, wiem, wiem, ale jakby Cię to choć jeden raz powstrzymało przed wzięciem czegoś, to byłby to uważam, sukces.
Poza tym, pisałeś że słabo u Ciebie z angielskim i to ogranicza Cię to w podróżach. Za 8k masz zajebisty kurs angola i jeszcze na hiszpański zostanie. O, i masz kolejną możliwość.
A to wszytko tylko i wyłącznie na podstawie Twoich kilku postów, znikąd indziej nic o Tobie nie wiem. A zapewne mógłbyś zrobić, przeznaczyć kasę na o wiele więcej ambitniejszych rzeczy.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Narkotyki
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-05-12, 16:40   

Wtrącę się z przypomnieniem, że na forum obowiązuje zakaz podawania nazw narkotyków (także tych potocznych).



:myszka:
 
 
Narkotyki
M89WROCLAW 


Wiek: 34
Dołączył: 07 Maj 2019
Posty: 33
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-05-12, 18:38   

Szamanka,
Jestem wstanie odmówić komuś i powstrzymać się od wzięcia. Ale będąc na miejscu i nie spróbować lokalnego czystego to na moje doświadczenie w tym temacie byłby grzech ;)
Dużo osób co nie pali a jadąc do Holandii wchodzi do cofeshopu i kupują ze znajomymi i palą.
Za 8tys myśle żebym nawet mógł jakąś dobra studentkę Anglistyki mieć dla siebie przez 2-3 miesiące hehe ;)
Poszedłbym na kurs ale 1na1 a nie ze w grupie 5osob albo i lepiej. A na 1/1 niestac mnie na chwile obecna.




 
 
Narkotyki
ananas
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-12, 22:27   

M89WROCLAW, Najtrudniejszy jest fakt, uświadomienia sobie, że tkwi się w nałogu. Twój argument o Holandii moim zdaniem jest nietrafiony, bo jak sam mówisz, zażywają osoby, które nie mają z tym problemu. Myślę, że odpowiedniejszym argumentem byłoby "Dużo osób które piją, na majówkę sobie kupują butelkę no i piją"

Takie myślenie może zaprowadzić Cię w "kozi róg".




 
 
Narkotyki
M89WROCLAW 


Wiek: 34
Dołączył: 07 Maj 2019
Posty: 33
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-05-15, 23:25   

Cześć ;)
ananas,
Ja akurat jestem tego świadomy. Po wizycie w Chile posataram się definitywnie skończyć.




 
 
Narkotyki
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-16, 08:04   

M89WROCLAW, będziemy trzymać za słowo.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Narkotyki
Anguida Sempiternal
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-14, 00:46   

Próbuję ich mniej brać, wolę to niż alkohol, ale wiem, że to mnie w końcu zniszczy.



 
 
Narkotyki
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-06-16, 01:30   

VM37, jak często bierzesz?



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Narkotyki
Anguida Sempiternal
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-16, 03:14   

PanFoster, tak często, jak pojawia się okazja, by kupić. Czyli bardzo rzadko od jakiegoś czasu. Ostatni raz kiedy brałam to jakiś niecały miesiąc temu.



 
 
Narkotyki
Xysaim 



Wiek: 23
Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 162
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-07-16, 06:23   

Ja ostatnio zwiększyłam częstotliwość wciągania, gdyż zauważyłam po nich (pozorny, wiem) dobry nastrój i brak myśli samobójczych. I wiem, że z jednej strony jest to droga na dno, ale, nie oszukujmy się, na tym dnie znalazłabym się prędzej czy później, więc przynajmniej trafię tam radosna.



"... niektóre marzenia się nie spełniają
I niektórych burz nie da się przetrwać."
 
 
 
Narkotyki
SchrodingerCat 
Kwantowy Paradoks



Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 84
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-07-16, 13:34   

Xysaim, uważaj na siebie. Nadużywanie tej substancji to prosta droga do nabawienia się psychozy. Widziałem takie rzeczy i smutno się na to patrzyło. Nie będę Ci moralizował, po prostu uważaj na siebie bo igrasz z substancją która mocno uzależnia psychicznie i bardzo wyniszcza fizycznie.



- Ale ja nie chciałabym mieć do czynienia z wariatami - rzekła Alicja.
- O, na to nie ma już rady - odparł Kot. - Wszyscy mamy tutaj bzika. Ja mam bzika, ty masz bzika.
- Skąd może pan wiedzieć, że ja mam bzika? - zapytała Alicja.
- Musisz mieć. Inaczej nie przyszłabyś tutaj.
 
 
 
Narkotyki
Xysaim 



Wiek: 23
Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 162
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-07-16, 14:07   

SchrodingerCat, z tego co czytam brzmi potwornie i przerażająco ale moim zdaniem mnie na szczęście ominęło, mam nadzieję, że jutro psycholog to potwierdzi. :)



"... niektóre marzenia się nie spełniają
I niektórych burz nie da się przetrwać."
 
 
 
Narkotyki
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1735
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-07-16, 15:00   

Xysaim, dobry nastrój na kredyt. Przyjdzie Ci to długo spłacać.



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Narkotyki
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2019-07-16, 18:59   

Xysaim, teraz może i tak. A co będzie potem? Nie raz naoglądałam się w szpitalu naćpanych do nieprzytomności pacjentów, przywiezionych na łóżku, którym to jeszcze z kieszeni działki wyciągali i spuszczali w toalecie.
Dość żałosny widok.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Narkotyki
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11