Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Narkotyki
Autor Wiadomość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-10-30, 15:04   

Fenoloftaleina, o tak, tak.
Tylko... nad czym tu się zastanawiać, jak jest m.in napisane "Niezgodne z prawem RP..."?




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Narkotyki
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-10-30, 16:36   

dzidzia, przecież mamy w regulaminie zapis:
Regulamin napisał/a:
6. Zabrania się publikowania postów, które propagują alkohol, środki odurzające, narkotyki, rasizm, nazizm, homofobię (itp.)

Swoją drogą mamy też cudowne emotki :wino: :flaszka: :5kolejek: :idiota: :kijciwoko: :krzesło: :młotek: :nothanks: :rożen: :szisza: :torba: :voodoo: :wódeczka: :żulik: :wyp: :ściana: :rasta: ... (Przepraszam za offtop).

Co do tematu: Uważam, że wszystko dla ludzi tylko z głową i rozsądnie ;) .




 
 
Narkotyki
Xysaim 



Wiek: 23
Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 162
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-01-07, 09:48   

Zaczynając ćpać ludzie mówili mi "Zostaw to, to nie jest dobre, źle na ciebie wpłynie" itp ale oczywiście ja, królowa rozsądku powiedziałam ze śmiechem żeby nie przesadzali, bo jak wciagnę coś raz na tydzień to chyba nie umrę. I faktycznie było wspaniale, nadal jest z początku, wiadomo, energia, radość i te sprawy. Nie przejmowałam się tym, że z racji moje drobnej budowy może zadziałać to na mnie bardziej, co tam. No i mam. Wciągam już około 1,5 roku lub 2 lata, 3 razy w tygodniu. I jest niedziela wieczór, mówię sobie "Weź mało, musisz spać, jutro masz poniedziałek." Za każdym, każdym razem mówię sobie, że wezmę mało, wręcz przyrzekam sobie w myślach. Ale jak tylko to poczuje to sama nie wiem jak to się dzieje, myślę sobie, że będzie fajnie, nie będę zmęczona, pouczę się, będzie super. I za każdym razem jest tak samo. Na samą myśl "O, dzisiaj będziesz ćpać" czuję radość. Już przedtem miałam problemy, stany lękowe, wizyty u psychologa. Widzę, że po tym się to wszystko pogarsza, gołym okiem widać jak schudłam, moje kontakty z niektórymi znajomymi uległy zmianie bo oni nie chcą mieć takiej znajomej. Wczoraj było identycznie, kropka w kropkę. Teraz siedzę i myślę, że wcale nie chciałam tego brać, po co. Ale z drugiej strony nie wiem, czy jest to moja ucieczka od problemów, czy po prostu lubię ten efekt pobudzenia. Nie mam pojęcia co mam robić, I'm więcej biorę tym gorzej się czuję, chciałabym przestać ale nie potrafię.



"... niektóre marzenia się nie spełniają
I niektórych burz nie da się przetrwać."
 
 
 
Narkotyki
Kab1998 
Kab1998



Wiek: 25
Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 76
Skąd: dolnośląskie

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2019-01-07, 11:52   

Nie warto ćpać tego syfu, efekt pobudzenia nie jest wart tego wszystkiego co się dzieje z Tobą. Równie dobrze możesz pójść na szybki spacer i się dobrze czuć i nie mieć jakiś zjazdów, akurat *** nie brałem, nie warto fest. Jak tak dalej będziesz robić to źle Ci wróżę, zastanów się poważnie nad swoją przyszłością. Życzę powodzenia i wytrwałości

[ Komentarz dodany przez: chiroptera: 2019-01-07, 13:17 ]
Zakaz podawania nazw narkotyków. Zapoznaj się z regulaminem. | Hiro




Ostatnio zmieniony przez chiroptera 2019-01-07, 13:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Narkotyki
Xysaim 



Wiek: 23
Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 162
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-01-20, 07:50   

Trzy tygodnie... Wytrzymałam je.ane trzy tygodnie, znowu obiecywałam i przysięgałam i znowu okazałam się za słaba, zastanawiam się, czy nie zacząć szukać pomocy.


<<< Dodano: 2019-01-25, 22:26 >>>


Jest chyba progres. :)




"... niektóre marzenia się nie spełniają
I niektórych burz nie da się przetrwać."
 
 
 
Narkotyki
Muff 


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sty 2019
Posty: 79
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-01-25, 23:16   

Xysaim, życzę powodzenia w walce, niewiele wiem na temat uzależnień, ale myślę, że 3 tygodnie na początek to duże osiągnięcie. może postaraj się za każdym razem wytrzymywać dłużej? Niestety nie jestem specjalistą :(



 
 
Narkotyki
Ameba81 


Dołączyła: 23 Kwi 2019
Posty: 5
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-04-23, 20:29   

Hej a próbowałaś w jakimś ośrodku leczenia uzależnień. Moja kuzynka leczyła sie w ośrodku Medox w Nowym Modlinie. Powiem Ci trochę to kosztowało jej rodziców ale gdy ćpała to było z nią strasznie. Chuda, wyglądała strasznie. Teraz jest czysta. Mam nadzieję że przyjdzie taki czas że całkowicie będzie można się o nią nie bać.Spróbuj sobie pomóc. Ja wiem że takie gadanie mało kogoś wzruszy ale spróbuj bo warto.



 
 
Narkotyki
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-05-02, 11:54   

Myślałam o tym, ale po pierwsze dla mnie za drogie i nie chcę stracić na nie tyle pieniędzy, a po drugie obawiam się braku kontroli nad tym.

Nie wspominając o tym, że nie wiem, gdzie to można dorwać.




 
 
Narkotyki
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-05-03, 09:19   

Nekomimi, ciesz się z tej niewiedzy. :)
Po co świadomie pakować się w tak niszczące uzależnienie.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Narkotyki
herbaciarz 
jaśminowy smok



Wiek: 73
Dołączył: 18 Kwi 2019
Posty: 117
Skąd: świat

Wysłany: 2019-05-03, 21:28   

Nekomimi, nie chciałbym robić wykładu na ten temat, powiem więc jedynie, że znam i znałem wielu ludzi, wartościowych ludzi, których to zniszczyło, zmieniło w swego rodzaju potwory lub co najgorsze nawet zabiło.



 
 
Narkotyki
M89WROCLAW 


Wiek: 34
Dołączył: 07 Maj 2019
Posty: 33
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-05-10, 10:48   

Cześć
Właśnie od rana bije się z własnymi myślami czy coś na wieczór nie sprezentować sobie.
Z Polskie podwórka to masakra później zjazdy i dochodzisz dwa dni.
Za oceanu 10 razy drożej ale bez takich przebojów jak z własnego podwórka.
Czysty jestem z jakieś trzy tygodnie.
Najlepszy sposób żeby odpuścić sobie to dobry wycisk fizyczny, ale tak się składa dzisiaj ze nie mam czasu :/ na rower pójść a na siłowni dawno mnie nie było.

I wszystko skłania się ku temu żeby jednak zadzwonić do znajomego :/ // :zły: 🤬




 
 
Narkotyki
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1854
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2019-05-10, 10:54   

M89WROCLAW, po co marnować trzy tygodnie czystości.. Nie warto.



 
 
Narkotyki
M89WROCLAW 


Wiek: 34
Dołączył: 07 Maj 2019
Posty: 33
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-05-10, 11:05   

takajakinne,
Jedna rzecz mnie powstrzymuje jeszcze przed braniem dzisiaj.
Jeszcze z dwa tygodnie jak będę czysty, będę mógł oddać krew dla potrzebujących.
Może to strasznie wyglada ale jestem honorowym dawcą krwi.
Spokojnie rozmawiałem z pielęgniarką. To mówiła mi ze najważniejsze żeby osoba która zażywa narkotyki była przynajmniej miesiąc czysta przed oddaniem krwi.
Do miesiąca potrafią metale różne pojawić się w krwi a przy transfuzji krwi dla drugiego człowieka może się to źle bardzo skończyć.




 
 
Narkotyki
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1854
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2019-05-10, 11:18   

M89WROCLAW, o kurde. Mam nadzieję, że nie będę nigdy potrzebować krwi.. Sorry, ale mnie przeraziłes teraz. Badania robisz na wiadomo jakie choroby?



 
 
Narkotyki
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-10, 11:44   

M89WROCLAW napisał/a:
Spokojnie rozmawiałem z pielęgniarką. To mówiła mi ze najważniejsze żeby osoba która zażywa narkotyki była przynajmniej miesiąc czysta przed oddaniem krwi.
Do miesiąca potrafią metale różne pojawić się w krwi a przy transfuzji krwi dla drugiego człowieka może się to źle bardzo skończyć.
takajakinne napisał/a:
M89WROCLAW, o kurde. Mam nadzieję, że nie będę nigdy potrzebować krwi.. Sorry, ale mnie przeraziłes teraz. Badania robisz na wiadomo jakie choroby?

Każda oddana krew jest bardzo dokładnie badana. Dlatego przed oddaniem oddaje się najpierw próbki.

Nie marnuj tylu tygodni czystości. Już nawet nie ze względu na to oddanie krwi, ale dla siebie. Po co Ci to? Po co zdychać na drugi dzień? Zaplanuj sobie wieczór jakoś inaczej. Nie dzwoń nigdzie. Całe trzy tygodnie byłeś ponad to. Świetnie Ci idzie.




 
 
Narkotyki
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12