Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Narkotyki
Autor Wiadomość
MalaMi 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Lip 2020
Posty: 83
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-07-08, 20:29   

Ja od 18 roku jestem czysta, aczkolwiek w wieku 19 lat 2 razy sięgnęłam po [***] u znajomych, jednak od sytuacji gdy mi dosypali narkotyków i nic nie pamiętam co się stało tylko tyle że wylądowałam w szpitalu i lekarz powiedział że gdybym wzięła parę gram więcej już by mnie nie odratowano, nawet nie mam pewności czy mnie nie skrzywdzono. Teraz mam 22 lata i od 19 roku życia nic już nie ćpam, nie ciągnie mnie już w to. Za dużo straciłam poprzez ćpanie aczkolwiek u mnie to było powiązane z depresją w ten sposób znalazłam ucieczkę od ciężkiej choroby z którą z każdym dniem następnym muszę walczyć.

Byłam na detoksie i terapii podwójnej diagnozy tzn leczenie od uzależnień i depresji w jednym, dało trochę do myślenia, polecam takie miejsce tyle że tam najpierw trzeba przejść detoks by znaleźć się na terapii :) Jestem przykładem że można z tego wyjść i żyć normalnie :>

Nie używamy na forum nazw narkotyków. // Myszka




Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2016-07-08, 21:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Narkotyki
waneska1994
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-14, 13:11   

Witam też kiedys brałam narkotyki,dzisiaj mogę powiedzieć że nie rozwiazały żadnych moich problemow. Od 4 lat nie biorę nic i jestem szczęśliwą mamą dwójki szkrabów. Wyszłam z tego sama kiedy dowiedzialam się że jestem w ciąży moim zdaniem potrzebna jest motywacja do zerwania z nałogiem i cieżka praca nad samym sobą.



 
 
Narkotyki
MalaMi 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Lip 2020
Posty: 83
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-07-14, 16:52   

Ja jak postanowiłam skończyć z narkotykami od razu z nich wyszłam, oprócz tego co pisałam powyżej, ale nie powiem że jestem szczęśliwa, miałam depresję przed narkotykami i mam ją nadal.



 
 
Narkotyki
Pennyroyal Tea 
Pennyroyal Tea



Wiek: 24
Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-07-17, 13:15   

Smutna mia napisał/a:
nie powiem że jestem szczęśliwa, miałam depresję przed narkotykami i mam ją nadal

U mnie też narkotyki były raczej pewnego rodzaju "dodatkiem", a nie rozwiązaniem jakiegokolwiek problemu.


<<< Dodano: 2016-08-26, 12:50 >>>


Byłam czysta przez dwa miesiące, aż do wczoraj... Co prawda jednym ze słabszych dragów jakie "brałam", jednak dość dziwnie się z tym czuję. I znów mam chęć na porządne odurzenie się czymś znacznie mocniejszym.




 
 
 
Narkotyki
Smutny Łukasz 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 46
Skąd: świat

Wysłany: 2016-08-26, 11:56   

Jak miałem 16 lat zacząłem palić ***, teraz od roku skończyłem z *** i ćpam ***. :c

[ Komentarz dodany przez: Lennei: 2016-08-26, 13:18 ]
Na forum nie podajemy nazw narkotyków.




Ostatnio zmieniony przez 2016-08-26, 12:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Narkotyki
Makaron 



Wiek: 29
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 406
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-08-30, 08:06   

Pennyroyal Tea napisał/a:
Byłam czysta przez dwa miesiące, aż do wczoraj...

Pennyroyal Tea napisał/a:
U mnie też narkotyki były raczej pewnego rodzaju "dodatkiem", a nie rozwiązaniem jakiegokolwiek problemu.

Jaki był powód wzięcia? Bo raczej nie zajebisty humor?




"Czy pamiętasz płatków róży szept...
Miłość Cię woła, idź za jej głosem,
Nie mów jutro, nie mów zawsze,
Mów i kochaj dzisiaj!"
 
 
Narkotyki
Pennyroyal Tea 
Pennyroyal Tea



Wiek: 24
Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-08-31, 20:01   

Makaron, pozwól że odpowiem w prywatnej wiadomości :)



 
 
 
Narkotyki
MalaMi 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Lip 2020
Posty: 83
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-09-09, 19:07   

Mnie już w ogóle nie ciągnie w narkotyki, zmieniłam środowisko, wyprowadziłam się w drugi koniec Polski i zaczęłam życie od nowa.



 
 
Narkotyki
Pennyroyal Tea 
Pennyroyal Tea



Wiek: 24
Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-09-09, 19:24   

Smutna mia, bardzo dobrze, że już Cię nie ciągnie! Tylko na tym drugim końcu Polski, nie kieruj się zasadą "ćpun ćpuna wszędzie znajdzie", bo znów zaczniesz to traktować inaczej. Zmiana środowiska czasem na prawdę pomaga :>



 
 
 
Narkotyki
MalaMi 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Lip 2020
Posty: 83
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-09-09, 19:35   

Ja nigdy nie czulam sie uzalezniona, nie zamierzam w to wchodzic bardziej probowalam zrobic wszystkim wokol na zlosc tym ze zniszcze swoje zycie, chcialam zwrocic na siebie uwage bo wszyscyt mieli mnie w dupie.



 
 
Narkotyki
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-09, 19:44   

Smutna mia napisał/a:
probowalam zrobic wszystkim wokol na zlosc tym ze zniszcze swoje zycie

Nie wydaje Ci się, że tylko rozogniłaś satysfakcję obiektów Twojej "złości" z owego powodu, że podjęłaś się próby zejścia na dno? Lwia ich część z pewnością nie byłaby wzburzona takowym zachowaniem.




 
 
Narkotyki
MalaMi 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Lip 2020
Posty: 83
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-09-09, 19:47   

Próbowałam ale nie zeszłam, było wiele powodów przez które chciałam mieć swój własny świat ale na szczęście żyje w miarę normalnie od paru lat.



 
 
Narkotyki
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-09, 19:52   

Smutna mia, można go posiadać, nie wytracając przy okazji rdzenia swojego żywota. ;) Niemniej jednak to dobrze, że Twoje położenie obrazuje się już w korzystnym świetle.



 
 
Narkotyki
MalaMi 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Lip 2020
Posty: 83
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-09-09, 19:54   

Byłam młoda głupia, potrzebowałam czasu by zrozumieć że żle postępuję. Teraz wiem że to było głupie, ale po tym jak mnie zgwałcono i nikt mi w to nie uwierzył tylko mnie obwiniono za to uciekałąm w inny świat.



 
 
Narkotyki
Pennyroyal Tea 
Pennyroyal Tea



Wiek: 24
Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-09-30, 11:18   

Nie spodziewałam się tego, że w mojej szkole będą podchodzić do mnie ludzie i pytać czy idę na dzisiejszą imprezę i czy nie potrzebuje jakiegoś "wzmacniacza zabawy" do niej. Poważnie nie wiedziałam, że na korytarzu liceum jest w stanie dziać się narkotykowy handel. Jestem trochę w szoku, pomimo że sam "temat" nie jest mi obcy :shock:



 
 
 
Narkotyki
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13