Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Mój świat bez autoagresji i choroby
Autor Wiadomość
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-01-31, 16:47   

Byłabym na trzecim roku, nie na pierwszym z groźbą repety. Nie mieszkałabym z rodzicami. Miałabym lepsze relacje z ludźmi. Nie bałabym się chodzić do kościoła ani w ogóle wychodzić z domu. Nie miałabym problemów z najprostszymi czynnościami. Nie bałabym się, że ktoś przypadkiem zobaczy moje blizny. Nie bałabym się kroić pomidora nożem. Nie wydawała oszczędności na leki i psychologa.

Ale też byłabym dużo bardziej dumna, mniej dojrzała, mniej był rozumiała ludzi, była zarozumiałym świętoszkiem, nie grałabym na perkusji, nie pisała wierszy ani książki, nie poznałabym pewnych ludzi, nie spełniła marzenia i nie poszła do szkoły biblijnej.
Gdybym mogła cofnąć czas i miała szansę zacząć od nowa bez aa, nie wiem, czy bym to zrobiła. Nawet blizn nie chcę się pozbywać. Są dla mnie zbyt ważnym symbolem.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Mój świat bez autoagresji i choroby
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-06-28, 12:03   

Siedzę i patrzę w klawiaturę tępo, próbując sobie to wyobrazić, ale kiepsko mi fo idzie. Bez choroby nie byłabym sobą. Choroba zajmuje tyle mojego charakteru, że bez tego wszystkiego nie byłoby mnie takiej.
Ale jedno mogę stwierdzić. Bez choroby moje relacje byłyby łatwiejsze. I pewnie skończyłabym więcej kierunków i wyruszyła w świat wiecznie ciągnięta przez wewnętrzną ciekawość, którą często widać we mnie, gdy jestem w lepszym stanie.
Brak choroby zabrałby też wiele dobrych cech. To nie tak, że choroba ma tylko minusy.




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Mój świat bez autoagresji i choroby
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11