Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Samobójstwo drugiej osoby
Autor Wiadomość
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-17, 07:38   

jo_aśka, porozmawiać z nim?

utzi.nazazu, zapewnić, że jesteś. Może pogadać z Tobą i po prostu powiedzieć jej, żeby skupiła swoje myśli na czymś co lubi i nie jest destrukcyjne?




 
 
Samobójstwo drugiej osoby
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-01-17, 08:30   

Inertia Rozmawiamy bardzo dużo, po rozmowie zawsze jest parę dni okej, ale później znowu jest to samo. Błędne koło.



 
 
Samobójstwo drugiej osoby
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-01-17, 09:16   

jo_aśka, to mit, że osoby, które mówią o planach tego nie robią. Przede wszystkim porozmawiać, zaproponować, żeby poszedł po pomoc. Ale jeśli nie przestanie Cię szantażować to lepiej dla Ciebie, żeby się rozstać. Bo to potrafi wykańczać psychicznie.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Samobójstwo drugiej osoby
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-01-17, 15:28   

utzi.nazazu, namów ją na leczenie, sama rozmowa przez komunikatory nic nie da, ta osoba potrzebuje fachowej pomocy.
jo_aśka, mówiłaś mu wprost jak się z tym czujesz? Z tym, że mówi, że idzie się wieszać? I mówi tak, bo "ma Cię dość", czy łapie takiego doła? Bo to też różnica.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Samobójstwo drugiej osoby
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-01-19, 11:16   

Szamanka Tak mówiłam mu, o tym, jeszcze mówiłam mu, że dopóki nie zmieni tego to nie ma mowy o dzieciach (tematu już zaczęły się pojawiać), bo nie chce by potem wychowywały się bez ojca.



 
 
Samobójstwo drugiej osoby
supernowa 
supernowa



Dołączyła: 05 Cze 2019
Posty: 9
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2019-06-05, 18:08   

Ja byłam na pogrzebie też znajomej samobójczyni, której dawno nie widziałam, z dobrych kilka lat. Poszłam, bo widziałam jej reanimację i nie mogę sobie wybaczyć, że kilka dni wcześniej chciałam się z nią spotkać, ale tego nie zrobiłam.



"Imię moje tak przeszło, jako błyskawica,
I będzie, jak dźwięk pusty, trwać przez pokolenia."
 
 
Samobójstwo drugiej osoby
piter574 
Płomień



Wiek: 29
Dołączył: 02 Kwi 2020
Posty: 47
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2020-04-08, 20:58   

Od jakiegoś czasu widuje w snach kolegę klasowego z czasów szkoły średniej. Popełnił samobójstwo gdy byliśmy w trzeciej klasie technikum. To był szok. Dzień wcześniej jeszcze pytał "Blady, masz wodę" - zawsze miałem, zawsze się dzieliłem i trach, przestał pytać. Mieliśmy przyjacielskie stosunki, nie jakieś mega bliskie ale do tego stopnia, że planowaliśmy razem wypad do Hyde Parku w wakacje, miał ogarnąć jakieś kupony zniżkowe na tańszą podróż czy coś. W dniu jego samobójstwa dzwoniłem kilka razy do niego wieczorem około 21-22, chodziło o jakąś pierdołę związaną ze szkołą, nie odbierał. Następnego dnia dowiedziałem się dlaczego. Od paru dni odwiedza mnie w snach i pyta dlaczego nie zadzwoniłem wcześniej... :(



Życie jest piękne jak poranek na kacu.

Nie zapamiętuj mnie, ucieknę jak tylko powiem coś prosto z serca
 
 
 
Samobójstwo drugiej osoby
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12