Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Męskość
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-03, 16:59   

Poczucie bezpieczeństwa, które daje mi facet jest dla mnie najlepszym dowodem męskości xd Poza tym zero ciepłych kluch. Jeżeli trzeba na mnie wrzasnąć, to niech wrzaśnie.
A jeżeli chodzi wygląd, to na pewno nie widzę męskości w metroseksualnych facetach.




 
 
Męskość
LadyDracula 



Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 607
Skąd: Arges

Wysłany: 2012-11-03, 23:09   

Naamah napisał/a:
Poczucie bezpieczeństwa, które daje mi facet jest dla mnie najlepszym dowodem męskości


Dokładnie. Jak dla mnie także.
lubieplacki pytał o mężczyzn, którzy umieją przy nas płakać... moim zdaniem, to nie ujmuje męskości. Jak dla mnie w pewien sposób nawet jej dodaje. Wiadomo,że chodzi nie o jakąś przesadzoną płaczliwość,ale o to,czy mężczyzna umie się wzruszyć, pokazać emocje... jak najbardziej. Szaleję za takimi mężczyznami. Poza tym uważam,że mężczyzna powinien umieć postawić na swoim i dążyć do celu. Ponadto te cechy wyglądu, za którymi szaleję: zarost (ach, bródka! :D ), wysoki wzrost, najlepiej dłuższe włosy. I jak dla mnie nie musi być wielce umięśniony... uwielbiam tą naturalność w męskiej budowie. Oraz delikatnie wystające kosteczki przy nadgarstkach, obojczyki.




Jestem więźniem. Zamkniętym w klatce mego ciała. A jednak nazywam się wolnym jak sokół.
 
 
 
Męskość
Lilith
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-03, 23:28   

Dziewczyny! Stanął mi przed oczyma wspaniały widok!

Mężczyzna, szczęśliwy i uśmiechnięty bawiący się ze swoim 3 letnim synkiem! Toż to takie słodkie i męskie! <3




 
 
Męskość
LadyDracula 



Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 607
Skąd: Arges

Wysłany: 2012-11-03, 23:33   

hole napisał/a:
Mężczyzna, szczęśliwy i uśmiechnięty bawiący się ze swoim 3 letnim synkiem! Toż to takie słodkie i męskie!


Cudowne!
Właśnie mi przypomniałaś,że zapomniałam dopisać jedną rzecz... mężczyzna jest bardzo męski, gdy zajmuje się swoim dzieckiem. Gdy jest dobrym ojcem. Jak dla mnie to absolutnie wspaniały obraz.




Jestem więźniem. Zamkniętym w klatce mego ciała. A jednak nazywam się wolnym jak sokół.
 
 
 
Męskość
Lilith
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-03, 23:42   

Noo a faceci się tym gryzą "to takie niemęskie, tylko cioty tak robią". Oni się nie znają :/

Ooo ! albo jeszcze coś mam!

Zawsze sobie marzę o tym, że kiedyś,po długim związku powiem partnerowi, że jestem w ciąży. Nie planowaliśmy tego, ale specjalnie też się nie zabezpieczaliśmy - zakładając hipotetycznie. Wtedy on zaczyna płakać i całować mój brzuch ciesząc się, że będzie miał dziecko :roll:




 
 
Męskość
quietis 


Wiek: 28
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 172
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-11-03, 23:47   

męski facet jak dla mnie przede wszystkim szanuje ludzi wokół siebie i ponosi odpowiedzialność za swoje czyny.

reszta to już kwestia gustu tak naprawdę... ;)




 
 
Męskość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-04, 09:42   

hole napisał/a:
Mężczyzna, szczęśliwy i uśmiechnięty bawiący się ze swoim 3 letnim synkiem! Toż to takie słodkie i męskie! <3

Anegdota.
Kiedyś byłam na placu zabaw i kilku dwulatków płci męskiej dorwało się do różowego wózka z lalką jednej z dziewczynek.
Komentarze babć: ooo pewnie wyrosną na kierowców. Kiedy do tego samego wózka dobierały się dziewczynki było: ooo pewnie będą dobrymi matkami. Zabawne, że chłopiec nie może być w ich oczach ojcem, a dziewczynka kierowcą.
Komentarz matki jednego z bawiących się wózkiem chłopców,galopującej w stronę syna: Ojej, muszę go zabrać stamtąd. Jakby jego ojciec się dowiedział, że on się wózkiem bawi, to by mi robił wyrzuty do końca życia. Mnie to nie przeszkadza, ale on twierdzi, że to strasznie niemęskie.
Komentarz mojej siostry: zamknij się! Nie waż się odzywać! Później mi powiesz o co ci chodzi.
Dlaczego? Bo wiedziała, że powiem coś, że babcie i mamuśka pospadają z ławek. Tym razem to było: To po cholerę sobie tego bachora robił skoro to takie niemęskie? Co za ciapa.

No właśnie. Już przerabiałyśmy w którymś temacie zagadnienie urlopów dla ojców z tytułu urodzenia się dziecka. Z tego co wiem panowie z nich korzystający są narażeni na kpiny ze strony współpracowników i znajomych i przede wszystkim zaskarbiją sobie nienawiść szefa. Czy słusznie?




 
 
Męskość
Strigoi 


Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 347
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-11-04, 11:24   

rozwielitka napisał/a:
Z tego co wiem panowie z nich korzystający są narażeni na kpiny ze strony współpracowników i znajomych i przede wszystkim zaskarbiją sobie nienawiść szefa. Czy słusznie?


A czy nienawiść jako reakcja na korzystanie z praw pracownika z założenia może być słuszna? To tak jakbym ja nienawidziła rowerzystów za to że jeżdżą po ścieżkach dla rowerzystów, bo ja chcę tam chodzić...

A kpiny to już inna sprawa. Chociaż osobiście jeszcze się z czymś takim nie spotkałam. Według moich obserwacji, zwykle koledzy z pracy do kwestii urlopu podchodzą obojętnie. Irytuje ich co najwyżej fakt, że przez jakiś czas mają więcej pracy. A może tylko ja miałam w tej kwestii styczność wyłącznie z dojrzałymi ludźmi?




 
 
Męskość
Lilith
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-04, 13:19   

Kto robi sobie z tego kpiny znaczy, że jest głupim i niedorozwiniętym facetem, który męskością nie grzeszy.



 
 
Męskość
Samael21 
Upadły anioł



Wiek: 28
Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 156
Skąd: Samo dno Piekła...

Wysłany: 2013-03-14, 14:38   

Męskość moim zdaniem to rodzaj myślenia i odpowiednie zachowanie. Moim zdaniem męskość to stanięcie w obronie słabszego, nawet jeśli jest spore ryzyko że my sami dostaniemy porządny wpier*ol. Mężczyzna potrafi przyznać się do własnego błędu i nigdy więcej go nie popełnić. Rodzina jest dla niego priorytetem i nic nie ma prawa zepchnąć jej na boczny tor. Mężczyzną nie ma prawa nazywać się "laluś" który dba tylko o siebie nie myśląc o innych. Prawdziwy facet ma swoje zdanie i potrafi się w nim utrzymywać i bronić go... Ale oczywiście to jest tylko i wyłącznie moje zdanie i mogę się mylić...

//wulg. Emaleth




Ziemia to inny rodzaj piekła, a ludzie są jego demonami.
Ostatnio zmieniony przez 2013-03-14, 15:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Męskość
Camarde 



Wiek: 29
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 196
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-03-14, 15:08   

Samael21, Czytając twój post widzę przed oczami członków dawniejszej włoskiej mafii(a'la Ojciec Chrzestny). :P No ale generalnie popieram.



 
 
Męskość
faja 



Wiek: 39
Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 80
Skąd: śląskie

Wysłany: 2013-03-14, 18:52   

Męskość to sikanie na stojąco. :yahoo:



 
 
Męskość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-15, 13:05   

faja napisał/a:
Męskość to sikanie na stojąco

Dobre. Wypowiedź dwa posty wyżej po prostu opisuje dojrzałą, odpowiedzialną osobę - niekoniecznie mężczyznę.




 
 
Męskość
nadzieja
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-17, 15:59   

Prawdziwy mężczyzna to odpowiedzialny mężczyzna. Nie ucieka przed konsekwencjami swoich wyborów, jest oparciem dla swoich najbliższych i nie boi się okazywać swoich uczuć i słabości. Zresztą tak powinien postępować każdy człowiek czy to kobieta czy mężczyzna. Takie jest moje zdanie.



 
 
Męskość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-17, 16:48   

nadzieja napisał/a:
Zresztą tak powinien postępować każdy człowiek czy to kobieta czy mężczyzna.

Czyli nie opisałaś mężczyzny, a po prostu porządnego człowieka. A co konkretnie z mężczyzną?




 
 
Męskość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12