Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak powiedzieć rodzicom, że chcę pomocy?
Autor Wiadomość
Agata634 



Wiek: 28
Dołączyła: 13 Lis 2016
Posty: 37
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-11-16, 22:36   

.Shadow. napisał/a:
Cirnellé, a może mogłabyś poprosić o pomoc wychowawcę, żeby porozmawiała z Twoją mamą i przemówiła jej do rozsądku.

Popieram. Jak ja miałam problemy, to od razu wiedziałam,że rozmowa z matką nic nie da, więc jak już było bardzo źle i postanowiłam, że chce umrzeć w wieku 13 lat, zrobiłam sobie krzywdę na lekcji wychowawczyni. NIE MÓWIĘ, ŻE MASZ PRÓBOWAĆ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO, ANI MI SIĘ WAŻ!!!
Tylko mówię, że rozmowa, szczera rozmowa z wychowawcą albo pedagogiem szkolnym, a potem oni nawet bez twojej prośby zawiadomią twoją mamę żeby przyszła do szkoły i jej otworzą oczy. Zobaczysz pomoże a tak nawiasem sorry, że to mówię, ale twoja mama jak tak mówi że to "bunt nastolatków" to jest to bardzo bezmyślne lekceważące i w ogóle twoja mama według mnie nie powinna tak Ci mówić, ona po prostu chce mieć według mnie mnie spokój, trzeba jej otworzyć oczy, że dzieci też mają problemy, jak teraz tego nie zobaczy i Ci nie pomoże to będzie Tobie jeszcze gorzej, zobaczysz wiem jak to jest. Jestem zła na to jak potraktowała Cię twoja mama :zły:

[ Komentarz dodany przez: Żurawek: 2016-11-16, 22:44 ]
Poprawiłam czytelność, zwracaj uwagę na literówki i na składnię. Staraj się nie używać skrótów, a pełnych słów, to ułatwia czytanie.




Ostatnio zmieniony przez Żurawek 2016-11-16, 22:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Jak powiedzieć rodzicom, że chcę pomocy?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12