Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co jest po śmierci?
Autor Wiadomość
Valentina 
Valentina



Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 186
Skąd: z nikąd

Wysłany: 2013-02-08, 12:26   Co jest po śmierci?

Mam nadzieje ze nie naruszam regulaminu, mam pytanie -Co jest po śmierci waszym zdaniem, czy jest piekło i nie bo czy też jak zamyka się oczy to jest ciemność która cię ogarnia i która nie ma końca i jest się tak jakby w czarnej dziurze, czy może jest reinkarnacja i rodzimy się na nowo może to głupie, ale mi najbliższa była reinkarnacja? Z drugiej strony moja rodzina miała styczność z duchami, moja mama widziała ducha cioci na 3minuty przed telefonem ze nie żyje w mojej rodzince wiele było takich rzeczy np w domu babci jak mama mojej babci umierała to w minute przed pękła waza sama z siebie i za moment był telefon, czy tez jak inna ciocia umierała jej koty zaczęły miauczeć wszystkie jednocześnie tak płaczliwie i za moment był telefon że ciocia nie żyje. Co wy sądzicie co jest po śmierci?



Ostatnio zmieniony przez Ella 2015-06-30, 19:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Co jest po śmierci?
bloody_kitten
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-08, 13:59   

Valentina napisał/a:
mi najbliższa była reinkarnacja

ja też w to "wierzę". Czasem łapię się na tym, że myślę, że wcześniej żyłam w całkiem innej epoce, a teraz żyję tu i teraz, i nawet nie jestem świadoma, że takie coś działo się wcześniej.
(nie wiem, czy rozumiesz :D )

Valentina napisał/a:
ciocia umierała jej koty zaczęły miauczeć wszystkie jednocześnie tak płaczliwie i za moment był telefon że ciocia nie żyje.

zwierzęta "wyczuwają" duchy. Może nie tyle je widzą, ale wyczuwają.

Ja uważam, że umieramy i rodzimy się jako ktoś inny. Ale może to głupie myślenie. ;)




 
 
Co jest po śmierci?
Motyl 
talitha kum



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 1733
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2013-02-08, 15:22   

Mnie jakoś reinkarnacja nie przekonuje. Przeraża mnie myśl, że miałabym żyć całą wieczność... Ciągle od nowa. Nie chciałbym tak.
Wierzę, że istnieje coś na kształt nieba, jakieś takie miejsce, gdzie będziemy szczęśliwi. Co za tym idzie wierzę też w piekło.




Jeżeli śmierć bliskich czegoś nas uczy, to przede wszystkim tego, że na świecie nie liczy się nic poza miłością.
 
 
Co jest po śmierci?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-08, 15:55   

Valentina napisał/a:
Co jest po śmierci waszym zdaniem

Pogrzeb, stypa i walka o spadek.




 
 
Co jest po śmierci?
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-08, 15:58   

Jak dla mnie po śmierci jest to samo co przed urodzeniem.



 
 
Co jest po śmierci?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-08, 16:04   

Emaleth napisał/a:
po śmierci jest to samo co przed urodzeniem.

Orgazm?




 
 
Co jest po śmierci?
Valentina 
Valentina



Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 186
Skąd: z nikąd

Wysłany: 2013-02-08, 18:28   

rozwielitka, Uwielbiam twoje wypowiedzi są w stylu czarnego humoru ;) Bez urazy ale zawsze gdy widzę twój post lub go czytam poprawia mi się humor ;)



Trzeba więcej niż patrzeć by na prawdę widzieć
 
 
 
Co jest po śmierci?
opcjonalna 
chwile ulotne.



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 490
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2013-02-08, 18:30   

Ja też jestem zdania, że najbliżej do reinkarnacji, ale tak na prawdę dowiem się (albo nie dowiem), jak umrę.



Agresja jest dynamiczna, jak crescendo w muzyce. Zło jest nieruchome.
 
 
Co jest po śmierci?
MrG
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-09, 02:10   

Mnie też to od zawsze zastanawia :)



 
 
Co jest po śmierci?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-10, 16:48   

Bardzo proste pytanie;) Po śmierci czeka mnie wulkan piwa, klopsy i makaron na wieki <3



 
 
Co jest po śmierci?
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-02-10, 20:42   

Mercy, tak. :D Ja myślę, że nie mamy jednego życia. Musi być jakaś reinkarnacja po, bo za często miewam deja vu i poczucie, że kiedyś już gdzieś byłam.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Co jest po śmierci?
dragon29 


Wiek: 41
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 101
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-02-10, 21:08   

widziałem kiedyś program, o osobach które przeżyły śmierć kliniczną niektórzy mówili że widzieli jakiś tunel i światło, niektórzy twierdzili że wyszli niby jako duch z własnego ciała podczas operacji. Tylko te kwestie można naukowo uzasadnić owym światłem to mogła być latarka lekarza który świeci po oczach patrząc czy źrenice reagują na światło, chodzi o to by sprawdzić czy mózg jeszcze funkcjonuje. Z kolei jeśli chodzi o wyjście z własnego ciała podczas operacji zapytano pacjenta jakich czynności lekarze dokonywali podczas operacji, jakich narzędzi używali, Pacjent nie był w stanie nic powiedzieć.



 
 
Co jest po śmierci?
Silentio
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-10, 21:16   

Mam nadzieję, że każdy będzie mógł sobie wybrać, co będzie robił po śmierci. Tak byłoby o wiele lepiej iciekawiej :D Choć ja sama uważam, że po przejściu tego "tunelu" znanego ze śmierci klinicznej po prostu rodziny sięi przeżywamy całe życie od początku, ze to wszystko jest po prostu błędną pętłą...



 
 
Co jest po śmierci?
Chloe 
szelest



Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 1396
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-02-10, 22:04   

Naamah napisał/a:
Bardzo proste pytanie;) Po śmierci czeka mnie wulkan piwa, klopsy i makaron na wieki <3


Według mnie powinny być te osławione fabryki striptizerek. <3




"Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj jaki pokój może być w ciszy."
 
 
Co jest po śmierci?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-11, 16:30   

Naamah napisał/a:
Po śmierci czeka mnie wulkan piwa, klopsy i makaron na wieki
Chloe napisał/a:
fabryki striptizerek

Tak, tak, to też, ale nie podzielę się swoim makaronem! Sądzę, że jeśli ktoś nie chcew swoim niebie striptizerek, to nie będzie do nich zmuszany.

dragon29 napisał/a:
widziałem kiedyś program, o osobach które przeżyły śmierć kliniczną niektórzy mówili że widzieli jakiś tunel i światło, niektórzy twierdzili że wyszli niby jako duch z własnego ciała podczas operacji

Kiedyś widziałam mojego ojca. Jak ktoś go pytał o to czy 'widział światło' kiedy był właśnie 'półmartwy' odpowiadał 'chyba cię poje*', a poza tym nie przeklinał. Z tego co pamiętam, to tendencję do takich wrażeń miewają raczej osoby religijne. No i nie wiadomo, czy oni te doznania (czymkolwiek są) mieli w momencie kiedy byli niezbyt żywi, czy może nieco wcześniej, albo nieco później, bo to przecież nie jest tak, że nagle wracasz do świata żywych, wstajesz, chodzisz i wracasz do pracy w kopalni.




 
 
Co jest po śmierci?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13