Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Ja pana nie znam.
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-25, 23:31   

Olejmy sytuacje sprzed 8 lat i skupmy się na teraźniejszości, bo szczerze mówiąc chciałam dzisiaj pisać w tym temacie o tym, że widać, że zima się zbliża.

O ile latem takie durne sytuacje zdarzają się raz na tydzień lub dwa, tak zimą, to jest ze 4-5 razy na dzień. Jestem w stanie to zrozumieć, bo w kurtce zimowej raczej większość ludzi wygląda jak ludziki Michlein. No i szalik zasłaniający twarz...

No ale jak to jest, że nawet kiedy przychodzi mi żebrak do domu, kiedy nie mam na sobie kurtki i mówi: "może mi pan dać coś do jedzenia?", przy okazji narażając moją framugę i wątłe ściany PRLowskiego bloku na gniew Anaru? Jak to jest, że w sklepie ekspedientka pyta "co pani podać", a pół minuty później, kiedy wyglądam dokłądnie tak samo jak przed chwilą, słyszę "ha ha ha za niski pan jest!" (komentarz do tego, że walnęłam się głową w nisko umieszczoną framugę, bardzo zabawne)? Jak to jest, że pani na poczcie mówi do mnie "chce to pani wysłać priorytetem", a potem widząc w polu "nadawca" imię Tomasz zaczyna mnie przepraszać, że się pomyliła i w ogóle nie rozumie jak mogła mnie wziąć za kobietę? To są przykłady z ostatnich... dwóch tygodni? W sklepie byłam dzisiaj, żebrak przyszedł wczoraj, a na poczcie byłam właśnie ze 2 tygodnie temu. I zdjęcie w dokumentach nie ma z tym nic wspólnego.




 
 
Ja pana nie znam.
Dust 



Wiek: 34
Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 284
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2013-11-25, 23:35   

Jak bardzo ślepym trzeba być, żeby brać Ciebie za faceta? Nie pojmuję tego.



'Czasami wolę być zupełnie sam, niezdarnie tańczyć na granicy zła
I nawet stoczyć się na samo dno
Czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk(...)'
:smok:
 
 
 
Ja pana nie znam.
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-25, 23:37   

Statystyki mówią, że nie trzeba nawet okularów nosić.



 
 
Ja pana nie znam.
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-25, 23:43   

W zimowych ubraniach wiekszosc ludzi wyglada jak bezplciowe stwory.

Niektorym wystarcza rysy twarzy, postawa, czy ruchy, zeby od poczatku zakodowali sobie, ze maja do czynienia z mezczyzna. Obsluga sklepu czy panie z poczty maja tyle pracy, ze w sumie nie rejestruja, z kim maja do czynienia - zobacza, na przyklad damska kurtke i stwierdza, ze beda mowic na 'pani', zobacza krotsze wlosy - wyskocza per 'pan'.
Stawiam po prostu na to, ze obsluga nie zwraca uwagi na klienta, dla menela totalnie obojetne jest, kto mu rzuci zlotowke.




 
 
Ja pana nie znam.
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-25, 23:46   

nyaa napisał/a:
Niektorym wystarcza rysy twarzy

No dzięki.:/




 
 
Ja pana nie znam.
Dust 



Wiek: 34
Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 284
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2013-11-25, 23:47   

Może właśnie trzeba i w tym sęk! No ale poważnie tego nie rozumiem. Widziałam Cię na paru zdjęciach i w ogóle mężczyzny mi nie przypominasz, a wręcz przeciwnie: całkiem sympatyczną dziewuchę.



'Czasami wolę być zupełnie sam, niezdarnie tańczyć na granicy zła
I nawet stoczyć się na samo dno
Czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk(...)'
:smok:
 
 
 
Ja pana nie znam.
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-25, 23:56   

Chochlik napisał/a:
No dzięki.:/

To nie byla zlosliwosc, po prostu niektorzy maja totalnie zakodowane, ze niektore rysy twarzy sa totalnie meskie, a niektore przynalezne jedynie kobietom. Nie ujmuje Ci to urody, czy kobiecosci.
Z reszta, z doswiadczenia wiem, ze ludziom wystarczy brak makijazu, by przestac dowierzac w czyjas plec :/




 
 
Ja pana nie znam.
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-11-26, 00:01   

Chochlik, a czy to nie stereotyp, ze tylko facet moze byc takiego wzrostu, jak Ty i dlatego tez zachowuja sie w ten sposob? Dla mnie branie za faceta Ciebie jest bardzo dziwne, bo nie wygladasz jak facet.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Ja pana nie znam.
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-26, 00:12   

nyaa napisał/a:
niektorzy maja totalnie zakodowane, ze niektore rysy twarzy sa totalnie meskie, a niektore przynalezne jedynie kobietom



nyaa napisał/a:
ludziom wystarczy brak makijazu, by przestac dowierzac w czyjas plec

No i zagadka wyjaśniona - thnks ma fisia na punkcie makijażu, bo chce potrafić rozpoznawać płeć u ludzi! Dzięki, ten problem spędzał mi sen z powiek. :)

Yennefer napisał/a:
a czy to nie stereotyp, ze tylko facet moze byc takiego wzrostu, jak Ty i dlatego tez zachowuja sie w ten sposob?

Czy jest na sali niski mężczyzna? Czy jest nagminnie brany za kobietę?




 
 
Ja pana nie znam.
Mirodow 


Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 166
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-11-30, 01:49   

Chochlik napisał/a:


aśka. napisał/a:
mówiąc że pomyłka i jesteś kobietą

Nie działa. Nawet jak pokażę cycki.



jeśli wystarczy uznać Cię za faceta by zobaczyć Twoje cycki to witam pana




 
 
 
Ja pana nie znam.
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-30, 09:23   

Mirodow napisał/a:

jeśli wystarczy uznać Cię za faceta by zobaczyć Twoje cycki to witam pana


4. Zabronione jest umieszczanie na forum postów, które zawierają jakiekolwiek treści lub materiały niezgodne z obowiązującym prawem RP lub naruszające dobre obyczaje, a w szczególności obraźliwe, wulgarne, obsceniczne, oszczercze, nienawistne, zawierające groźby, nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia, godzące w czyjąś własność i dobra osobiste lub zmierzające do naruszenia praw innych osób.

18. Administracja zastrzega sobie prawo do edycji i usuwania treści (zdjęć, awatarów, postów), które mogą źle oddziaływać na innych użytkowników (na przykład budzić w nich chęć zrobienia sobie krzywdy).

10. Nie należy publikować postów, które:
- są nieczytelne pod względem stylistycznym,
- są napisane wyłącznie dużymi literami, literami i cyframi albo na przemian dużymi i małymi literami,
- zawierają rażącą ilość błędów ortograficznych,
- są niezgodne z tematem, w którym zostały opublikowane,
- nie wnoszą nic do tematu,
- są powielone w różnych miejscach na forum (spam),
- są formą reklamy.


...że o próbie manipulacji nie wspomnę.




 
 
Ja pana nie znam.
Mirodow 


Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 166
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-12-01, 14:11   

Cytat:
4. Zabronione jest umieszczanie na forum postów, które zawierają jakiekolwiek treści lub materiały niezgodne z obowiązującym prawem RP lub naruszające dobre obyczaje, a w szczególności obraźliwe, wulgarne, obsceniczne, oszczercze, nienawistne, zawierające groźby, nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia, godzące w czyjąś własność i dobra osobiste lub zmierzające do naruszenia praw innych osób.

18. Administracja zastrzega sobie prawo do edycji i usuwania treści (zdjęć, awatarów, postów), które mogą źle oddziaływać na innych użytkowników (na przykład budzić w nich chęć zrobienia sobie krzywdy).

skoro jest to dla Ciebie obraźliwe, to przepraszam




 
 
 
Ja pana nie znam.
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-01, 14:13   

Cytat:
skoro jest to dla Ciebie obraźliwe, to przepraszam

Rozumiem, że dwie strony w tym temacie nie są dość wymowne...?




 
 
Ja pana nie znam.
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-12-01, 14:22   

Mirodow napisał/a:
koro jest to dla Ciebie obraźliwe, to przepraszam


A niby jakie miało być - "zabawne"? :facepalm:




Disqualified as a human being.
 
 
Ja pana nie znam.
Mirodow 


Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 166
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-12-01, 14:23   

Niestety jako osoba mało rozgarnięta z tych dwóch stron wyciągnąłem tylko tyle że zadałaś pytanie i ile razy ktokolwiek próbował Ci pomóc, to od razu robiłaś wszystko, by udowodnić że nie ma racji. Jak widać mamy trochę różne poczucia norm społecznych stąd taki odbiór tej treści, różnimy się, rozumiem że masz potrzebę działania ofensywnego, nie będę wnikał dlaczego bo z pewnością jesteś lepsza w te klocki ode mnie. Cóż postaram się w przyszłości nie żartować na zasadach "seksistowskich"
Co do Twojego wyglądu nie powiem pewnie nic nowego, jedynie chyba wiem dlaczego ludzie tak idą w zaparte




 
 
 
Ja pana nie znam.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11