Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Biżuteria
Autor Wiadomość
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-09-06, 11:12   Biżuteria

Dziewczyny, poszukuję bransoletek takich, które mogą dopasować się do ręki... Chcę zakryć blizny. I nie mogę nic znaleźć :( Mam obwód ręki na jakieś 16 cm, może pół cm mniej. Szukałam takich na gumkę, ale nie mogę znaleźć nic szerokiego.
Mogą być z koralikami, mogą być w kolorach czarny, brąz, beż, zieleń ciemna (khaki), popiel.
Spotkałyście się? Szukam na szafa.pl i na allegro, ale nic.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
Ostatnio zmieniony przez Ella 2016-05-12, 15:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Biżuteria
Mała Mi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-06, 13:00   

ho, niestety nic Ci nie mogę polecić z bransoletek, ale powiem Ci że ja przez dłuższy czas nosiłam takie chustki zawiązane na nadgarstkach. Trochę uciążliwe jak jest gorąco,ale zakrywają wszystko idealnie;]



 
 
Biżuteria
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-09-06, 16:12   

Mała Mi, takie bandany? i w jaki sposób to wiązałaś?
Bo ja mam blizny wewnątrz, a nie na zewnątrz ręki.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Biżuteria
Mała Mi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-06, 21:10   

A co to za różnica na której są stronie. obwiązujesz całą rękę dookoła ;] Gorzej jak są wyżej jak nadgarstek...



 
 
Biżuteria
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-09-07, 02:26   

No z taką chustką nie większej filozofii :) A bransoletki takie na gumce z koralikami to tu u mnie np. mam za niecałe 5 zł. Ostatnio dostałam takie od kumpeli. To jest komplet- 3 sztuki. Jak chcesz to jutro wstawię zdjęcie i powiesz mi czy takie coś może być.



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Biżuteria
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-09-07, 07:38   

megi -s, bardzo chętnie :)

aaa, całą rękę :P Ja się wytłumaczę! :D Bo u mnie była moda kiedyś na bandany i się wiązało tak jakoś dziwnie, że dół był cały odsłonięty.. I stąd moje pytanie. :oops:




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Biżuteria
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2011-09-07, 18:04   

ho napisał/a:
Bo u mnie była moda kiedyś na bandany i się wiązało tak jakoś dziwnie, że dół był cały odsłonięty..


Jakim cudem? :D Słaba moja wyobraźnia, nie mam pojęcia jak mogło to wyglądać. W sensie, że bandana była na zewnętrznej części ręki, a wewnętrzna strona była odsłonięta?

Co do szerokich bransoletek to kupiłam sobie w szmateksie (w niektórych jest drobna biżuteria) taki gruby, skórzany pasek na rękę, zapina się go tak jak zegarek, na dziurki. Jednak nigdzie nie widzę czegoś podobnego w internecie...




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Biżuteria
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-09-07, 18:43   

Ella napisał/a:
Jakim cudem? Słaba moja wyobraźnia, nie mam pojęcia jak mogło to wyglądać. W sensie, że bandana była na zewnętrznej części ręki, a wewnętrzna strona była odsłonięta?

tak właśnie. A rozumiesz, gdybym wiązała tak samo, tylko odwrotnie, to dziwnie by to wyglądalo.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Biżuteria
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2011-09-08, 08:59   

ho, a te blizny masz tylko w okolicach nadgarstka, czy całe przedramię? Bo możesz sobie kupić frotki, ja zawsze nosiłam na bliznach na nadgarstku i świetnie się sprawdzały.



 
 
Biżuteria
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-09-08, 10:35   

Sadist, na nadgarstkach najwięcej..



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Biżuteria
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2011-09-08, 13:09   

Proponuję te frotki, a wyżej możesz zamalować podkładem gdy gdzieś wychodzisz. Słyszałam, że są specjalne podkłady do blizn, ale sama nigdzie nie mogłam takich spotkać.



 
 
Biżuteria
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-09-08, 14:15   

Sadist, dziękuję :)



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Biżuteria
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-09-10, 01:20   


By magdash at 2011-09-09


By magdash at 2011-09-09


By magdash at 2011-09-09


By magdash at 2011-09-09


By magdash at 2011-09-09


Obiecane zdjęcia bransoletek dla ho. Prawie spadłam z krzesła ściągając z szafy pudełko ze szpargałami, bo tam miałam płytę z programem nokia ovi, ale udało się :)
Na pierwszej fotce to są paciorki na gumce- 3 bransoletki, taka szeroka do tego też zasłania nadgarstki. Z twojego opisu wnioskuję, że o coś takiego Ci chodzi. Na 2 i 3 fotce to są bransoletki na drucie dopasowującym się do ręki (moja siostra takie coś robi). Na 4 i 5 to moja pieszczocha- zdaje się, ze ktoś już pisał o skórzanym pasku. Ta pieszczocha jest szersza po zewnętrznej stronie, ale jest zapinana jak zegarek i też dużo zasłania. Mam nadzieję, że pomogłam :)




AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Biżuteria
Ita
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-10, 13:34   

ho, ja załatwiam świeże ślady inaczej, jak chcę schować. czy jak chodziłam do pracy z dziećmi to też tak samo robiłam.
kupuję jakieś fajne podkolanówki, ucinam ściągacz i stopy i to co zostaje zakładam na ręce. fajnie wygląda przy okazji, jest dość nietypowe (nie widziałam jeszcze żeby ktoś miał takie same. tzn widziałam na jednym filmie i stąd pomysł, ale 'na żywo' nikt tak nie miał). dodatkowo możesz sobie dopasowywać kolory i wzory do ubrań. świetnie zasłania oczywiście, jako że to po prostu materiał bawełniany.

mam na przykład takie:








 
 
Biżuteria
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-10, 13:42   

to czarne super :)



 
 
Biżuteria
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12