Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Samotni poszukujący
Autor Wiadomość
Sasquel 


Wiek: 30
Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 42
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-06-26, 07:01   

Cześć wszystkim. Jeżeli ktoś potrzebuje z kimś porozmawiać to zawszę znajdę czas. Nie było mnie ok 2 lat na forum ponieważ borykałem się sam ze sobą. Jestem prawie zawsze dostępny i chętnie nawiąże kilka kontaktów. Można pisać priv lub na GG. Zawsze odpowiem i nie zostawię nikogo bez odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie



Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

A. Sapkowski
 
 
Samotni poszukujący
Rentoono 


Wiek: 41
Dołączył: 29 Maj 2018
Posty: 50
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-06-26, 11:24   

Żurawek, Empiria, Artemisia, Szamanka, Drogie Panie,ja chętnie porozmawiam zawsze gdy mam czas a to przynajmniej z pół godziny dziennie. Tak się tu ogłaszałem i nikt nie napisał,więc chyba zacznę do Was pisać sam😂
Miłego Dnia!




„Little things...there is nothing bigger in life”
 
 
Samotni poszukujący
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-30, 14:52   

Rentoono napisał/a:
Tak się tu ogłaszałem i nikt nie napisał,więc chyba zacznę do Was pisać sam

Dobry pomysł. Daj nam tutaj później znać, które z pań są chętne do rozmowy. :>




 
 
Samotni poszukujący
Artemisia 



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 711
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-06-30, 23:23   

użytkownik, a co to, jakiś biznes matrymonialny się tutaj rozkręca? Tylko które z pań? ;>



"Na całe szczęście wiem jak radę dać bez wiary
I znalazłem wielu, którzy drogę pokazali mi.
Przez całe życie na najwyższej pędzą fali.
Pochmurne niebo im na głowy się nie zwali."
 
 
Samotni poszukujący
Aerolit 



Wiek: 27
Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 128
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-07-01, 16:29   

Zły Pan wraca :evil:

Ogłoszenie z kluczykiem. Od czego zacząć? Prawie jak bohater ''Purpurowej róży z Kairu'' wyszedłem z ekranu w kinie i zacząłem żyć w świecie zwyczajnym. Fikcyjni marzą o prawdziwym życiu, prawdziwi marzą o zwyczajnym. Los rzucił mnie ostatecznie do malowniczej miejscowości na południu Polski, nad którą góruje wielki krzyż, postawiony bez sensu i polotu. Lgnę do ludzi, czasem ich naprawdę lubię, czasem nawet mnie wzruszają, chociaż bez wzajemności.

Dobry słuchacz, jeszcze lepszy opowiadacz. Na zewnątrz zdystansowany, wycofany, ironiczny, wewnątrz wrażliwy i nieco emocjonalny. Wyróżniający się długimi, kasztanowymi, falowanymi włosami (dla miłośniczek osobników z dłuższymi fryzurami :) ). Fan Królika Bugsa, Sąsiadów, rodziny Adamsów, Jamesa Bonda (ach, te chłopięce zabawy z bronią i gadżetami!), urody Carole Bouquet, ciętych ripost Bogusława Lindy, antyków (sam się takim czuję), audycji Tomasza Beksińskiego (nie pytajcie mnie o ''Ostatnią rodzinę''!) i wierny czytelnik Tygodnika ''NIE''. Piszę opowiadania, wierszyki, książeczki, bajki dla dzieci, w których tłumaczę się z życia swojego i innych. Naśladuję obecnie stylowo Hłaskę i Świetlickiego, ale to etap przejściowy i wkrótce wyrobię swój własny styl. Przez ostatni rok grałem na perkusji jazz z licznymi składami, ale wszystkie te składy szybko się rozleciały, być może dlatego, że ja w nich grałem. Taki urok.

3/4 mojego życia stanowi muzyka. Zespołem mojego życia jest bez wątpienia Riverside (chciałbym wybrać się z kimś na jeden z październikowych koncertów, a może nawet dwa?) dalej Lisa Gerrard (zarówno solo jak i w DCD), Steven Wilson, Anathema, Paradise Lost, KAT, Type O Negative, Tiamat, Bel Canto, Lebowski, Świetliki. Kiedyś był Closterkeller, ale po ''Kolorowej Magdalenie'' mam wielki uraz, po którym jeszcze do siebie dochodzę. Poza tym dużo muzyki filmowej, jazzu, na wieczory najlepiej sprawdza się Sade, obecnie odkrywam Bjork. Wolę melodramaty od horrorów, wolę chińszczyznę od kebabów, wolę spacery w deszczu niż w słońcu, wolę rozmowy telefoniczne od klikania. Ponoć mam radiowy głos, więc jeśli lubisz nocne rozmowy filozoficzne z męskimi, niskimi głosami - jestem do Twojej dyspozycji. Chciałbym znaleźć kogoś z podobnym obłędem w oczach (zdjęcie obłędu w oczach na priv, For your eyes only) aby słuchać wspólnie swoich muzyk, oglądać swoje filmy, czytać swoje wiersze (może piszesz?). Żeby polatać sobie i żeby nic nie ściągnęło na ziemię. W dodatku mogę pokazać Ci swoją trumienkę. Ładna, dwuosobowa. Prawdopodobnie jestem młody, prawdopodobnie atrakcyjny i romantyczny. Tylko z główką odwiecznie poza normą, ale to przecież przypadłość wielu, prawda? Zostaw wiadomość po usłyszeniu sygnału...

GG: 47203819
mail: regulski-dariusz@wp.pl
facebook: https://www.facebook.com/janszczesnysmutny




Nad stanami jest i stanów-stan,
Jako wieża nad płaskie domy
Stercząca, w chmury...
 
 
 
Samotni poszukujący
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-02, 05:27   

Gdyby ktokolwiek nie miał komu się wygadać to zostawiam moje gg: 54803766. Jestem tam cały czas i odpisuję jak tylko mogę.



 
 
Samotni poszukujący
Nikusek95 


Wiek: 29
Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 23
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2018-07-07, 20:26   

Hejoo. Tak pomyślałem, że napiszę tutaj, może ktoś zechciałby pogadać, wyżalić się, żebyśmy sobie nawzajem pomogli, wsparli bezwzględnie na wszystko. I tak mam dużo czasu a nie mam kompletnie z kim pogadać. Zostawię swoje GG, ale wątpię czy ktoś odpisze.
GG: 63620373




 
 
Samotni poszukujący
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-16, 21:55   

To ja też się dołączę. Moje GG 66030116. Jakby ktoś chciał lub potrzebował to bardzo proszę pisać. Na pewno odpowiem ;)



 
 
Samotni poszukujący
Po prostu ja 


Dołączyła: 05 Cze 2018
Posty: 56
Skąd: świat

Wysłany: 2018-07-19, 18:17   

Ja bym z chęcią z kimś popisała. Jeżeli nie tutaj, na forum, to mogę podać na pw jakiś inną metodę. Jestem otwarta na wszystkich. :3



Jeżeli kiedykolwiek upadnę, to będzie to spowodowane tym, że chmury zasłaniają mi obraz, a nie dlatego, że to ty mnie przewróciłeś.
 
 
Samotni poszukujący
InvisibleSapce 
Jesteś pewien?



Wiek: 24
Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 310
Skąd: Miejsce na ziemi

Wysłany: 2018-07-20, 21:23   

Po prostu ja Najlepiej pisać tutaj. Anonimowość jest czym pięknym.



 
 
Samotni poszukujący
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2018-07-30, 20:20   

Jak ktoś chce popisać smsy to zostawiam nr telefonu: 696876231



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Samotni poszukujący
Avenon 
nihilism



Wiek: 26
Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 61
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2018-08-08, 16:48   

Na moim profilu jest gg, można też prywatną wiadomość, cokolwiek..



Napiszę list otwarty do prezesa drogi mlecznej
czy może widział się z tym co obiecał nam życie wieczne.
Zarząd nic o tym nie wie, rada nadzorcza milczy
to skąd prosty człowiek ma wiedzieć czy może na końcu na coś liczyć
 
 
Samotni poszukujący
Smoku 



Wiek: 29
Dołączył: 12 Sie 2018
Posty: 11
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-08-12, 00:28   

Witam wszystkich. Chętnie z kimś porozmawiam, zakoleguję się. Zostawiam tutaj swoje GG - 47977924, chociaż można też odezwać się przez PW.



 
 
 
Samotni poszukujący
maclan 
maclan



Dołączył: 08 Lis 2017
Posty: 103
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2018-08-31, 22:04   

Cześć wszystkim, ja tu też raczej jestem żeby pomóc, wysłuchać (jak jest bardzo źle nawet o tej 3 nad ranem), niż żeby mi pomagano (jak mi natomiast jest źle to pomocy szukam zazwyczaj w Bogu a nie u ludzi, czemu? nie wiem...może to skuteczniejsze?) ;-). Yyy, no, wracając do myśli przewodniej - czujesz się źle? może chcesz zabić smutny czas? uciec od "wszystkiego", podzielić się swoim ciężarem z inną osobą lub poprostu popisać/porozmawiać? - czekam na wiadomość, otwarty jestem na każdy trudny temat, myślę że jestem w jakimś stopniu Ciebie wesprzeć... Nr gg to 64018737, czekam cierpliwie :-) PS mnie też będzie "lżej" na sercu jak się trochę udzielę, może choć odrobinkę pomogę ;-)



Ab alio exspectes, alteri quod feceris
 
 
 
Samotni poszukujący
Jokotor 



Wiek: 23
Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 8
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2018-09-03, 17:18   

Hej, jakby ktoś chciał popisać GG: 65302523



 
 
 
Samotni poszukujący
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11