Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Samotni poszukujący
Autor Wiadomość
Lilith
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-04, 19:34   

rozwielitka napisał/a:
quietis napisał/a:
istnieje sporo ludzi, z którymi nie chcę rozmawiać, a upierdliwie piszą za każdym razem jak jestem dostępna

Istnieje opcja ignoruj.


nie każdy jest zdolny być taki chamski :D




 
 
Samotni poszukujący
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-04, 19:54   

Chamskie jest upierdliwe zaczepianie ludzi, a nie bronienie się przed zaczepkami. Może zrozumie i po jakimś czasie będzie można odblokować?
Jak mi jeden inteligentny inaczej za każdym razem jak z kimś rozmawiałam pisał coś w stylu 'vdfbgcnh' albo 'fetrjyukjh', to po jakimś czasie ignorowania już tak nie robi.




 
 
Samotni poszukujący
quietis 


Wiek: 28
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 172
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-11-04, 19:59   

a ja nie wiem co jest złego w siedzeniu na niewidoku. lubię tak, to lubię, nie muszę dzięki temu codziennie rozmawiać z ludźmi, z którymi mam ochotę pogadać np. raz na dwa tygodnie. tak mi odpowiada i tyle. :roll:



 
 
Samotni poszukujący
Lilith
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-04, 19:59   

rozwielitka, hmm.. pewnie tak. To znaczy wiesz, ja strasznie boję się, że zostanę wyśmiana przez innych więc pewnie też dlatego tak myślę. Strach robi swoje. Ale masz rację, jak ludzie piszą o niczym to najlepiej ignorować,.. :)



 
 
Samotni poszukujący
Gość

Wysłany: 2012-11-04, 20:00   

quietis napisał/a:
istnieje sporo ludzi, z którymi nie chcę rozmawiać, a upierdliwie piszą za każdym razem jak jestem dostępna


Nie wiecie nawet ile macie szczęścia. Myśle że nie wolałabyś siedzieć cały czas na dostępnym wiedząc że i tak nikt do Ciebie nie napisze.




 
 
Samotni poszukujący
Lilith
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-04, 20:03   

Nusquam napisał/a:
quietis napisał/a:
istnieje sporo ludzi, z którymi nie chcę rozmawiać, a upierdliwie piszą za każdym razem jak jestem dostępna


Nie wiecie nawet ile macie szczęścia. Myśle że nie wolałabyś siedzieć cały czas na dostępnym wiedząc że i tak nikt do Ciebie nie napisze.


<lubię to!>




 
 
Samotni poszukujący
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-04, 20:11   

Nusquam napisał/a:
Myśle że nie wolałabyś siedzieć cały czas na dostępnym wiedząc że i tak nikt do Ciebie nie napisze.

No właśnie ja tak siedzę. Jak jest komputer włączony, to jest i gg i jak raz na miesiąc się ktoś odezwie, to się dziwię, że coś często ostatnio...




 
 
Samotni poszukujący
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-04, 20:21   

Chodzi ci o to, że siedzę na dostępnym i czekam aż ktoś się odezwie, a sama milczę. Nie, nie milczę, ale jak mi nie odpowiadają, to nie będę się upierdliwie narzucać. Jak widać z powyższych postów nie jest to dobrze widziane.



 
 
Samotni poszukujący
Lilith
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-04, 20:33   

Mercy, jak ktoś ma 3 osoby na krzyż na liście kontaktów a nikogo nie ma to do kogo ma się odezwać? :P



 
 
Samotni poszukujący
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-04, 20:54   

Ostatnio miałam ciekawą sytuację. Znalazłam ogłoszenie osoby, która 'szukała kogos do pogadania'. Dziewczyna z mojej okolicy, 10 lat starsza, więc sądziłam że sobie faktycznie pogadam.
Tylko mi odpowiadała na pytania tak lub nie, a bardziej precyzyjne pytania wymagały z mojej strony istnych wygibasów. Musiałam zapytać na 5 sposobów zanim się dowiedziałam, że lubi horrory. Ze swojej inicjatywy pytała tylko 'a ty?'. Jak zapytałam czy ją nudzę/ przeszkadzam w czymś, to się dowiedziałam, że ona mnie nie zna, więc nie będzie nic mówić. Przecież nie wie co mnie ciekawi. Także tylko czeka na pytania. Odpowiedziałam, że ja też mogę powiedzieć, że czekam na jej pytania bo jej nie znam i tak będziemy sobie milczeć w oczekiwaniu.
I tak już sobie milczymy od dwóch tygodni ;)




 
 
Samotni poszukujący
Lilith
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-04, 20:56   

Mercy, właśnie piszę i się udzielam :)



 
 
Samotni poszukujący
quietis 


Wiek: 28
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 172
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-11-04, 21:04   

do mnie też możecie pisać, po to numer podałam, żeby pogadać. nie gryzę ;)



 
 
Samotni poszukujący
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-04, 21:11   

I wzajemnie. Też możesz do mnie napisać.



 
 
Samotni poszukujący
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-04, 21:13   

hm teraz każdy będzie czekał na to żeby ktoś inny napisał pierwszy :lol:



 
 
Samotni poszukujący
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-04, 21:18   

Tak aśka, czekam z niecierpliwością ;p
A tak serio, to przez najbliższą godzinę nie mam czasu.




 
 
Samotni poszukujący
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11