Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego to ciągle powraca?
Autor Wiadomość
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 00:02   

WhiteBlankPage., Szczerze mówiąc to nie mam ochoty wychodzić z domu jeśli nie jest to spotkanie z jakąś osobą,poza tym jestem teraz po wszystkim zmęczony.Gdy przejdę do sklepu 2 km to czuję się jakbym przeszedł 20 a gdy przejechałbym rowerem kawałek to szedłbym z niego i prowadziłbym go całą drogę.Niestety ale zrobienie większości rzeczy sprawia mi teraz trudność :(



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2070
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-06-02, 00:17   

BloodDragon, wiem, zdaje sobie z tego sprawę i naprawdę rozumiem ten stan. Nie musisz iść na spacer 2km, możesz przejść 500m, dotlenić się troszkę... Wiem, że jest Ci cholernie ciężko, ale jeśli o siebie sam nie zadbasz to nie spadnie to z nieba niestety. :(



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 00:21   

WhiteBlankPage., Wiem,i na tym to właśnie polega.Jedyne co nie sprawia mi kłopotu to picie alkoholu i oglądanie serialu albo samo oglądanie serialu bez picia.



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2070
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-06-02, 00:47   

BloodDragon, najlepiej zostań przy samym oglądaniu, bez picia. :tuli:



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 00:53   

WhiteBlankPage., Spróbuje choć nie obiecuję bo kupiłem zapas na cały weekend.W ogóle ze względu na to że poniedziałek mam wolny to chciałem w ten dzień kaca leczyć



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2070
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-06-02, 07:59   

BloodDragon, lepiej budzić się bez kaca, a alkohol jest depresantem, pamiętaj o tym...



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Arkowski 
Takinikt



Wiek: 47
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 63
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-06-02, 13:46   

Od kad rozsypało sie moje zycie mam problem z autoagresja. Nieraz zastanawiałem sie dlaczego to robie. Nie robiłem tego by sobie coś zrobić choc coraz czesciej miewam myśli samobójcze. Ale myśle nad cięciem sie. Kiedy odpadają mnie myśli te najbardziej dobijajace i bolace robie to. Może po to by bolało. Ale to inny bol. To ból nad ktorym ja panune. Może po to to robię... By zamienić jeden te. Gorazy na ten nad ktorym panuje ja....


<<< Dodano: 2019-06-03, 15:19 >>>


Tak jak pisałem powraca bo ból bóle które w nas siedzą nje panujemy nad nimi. Ja wczoraj załapałem dola. Piękna pogoda ludzie razem. Ja sam i caly dzień smutno. Wieczorem już musialem zastąpić ból takim nad którym ja panuje choć miałem wczoraj goraze mysli. Coraz czesciej mysle by spakowac plecak i isc przed siebie gdziea dalejo gdzie nie ma ludzi. I już nie wrocic. Ogarnąć myśli wyciszyć sie i wreszcie przestać istnieć.




 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-06-17, 19:29   

Dlaczego powraca? Dlatego że jak zaczyna brakować sił, to jest jedyne rozwiązanie, a inne ścieżki są jeszcze gorsze.



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-24, 13:55   

Lalalala, chce to zrobić bo czuję się wspaniale i musze roladować to napięcie. Cięcie się na wesoło czy na smutno, co za róznica? Wdech wydech.



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Arkowski 
Takinikt



Wiek: 47
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 63
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-07-27, 21:28   

Nie wiem czemu powraca...
Ale wrocilo. Pochlastalem znowu wczoraj caly tors.
Nikt z bluskich rodziny nie wie ze to czasem robie




 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Xysaim 



Wiek: 23
Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 162
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-08-13, 20:10   

Bardzo długo się nie cięłam, dobre pół roku. A teraz po każdej najdrobniejsze uwadze czy kłótni płaczę i tnę nadgarstek - o ironio - tym samym nożem, którym kroję na pół tabletki antyepresyjne. Nie wiem o co mi samej chodzi, oszaleję chyba.



"... niektóre marzenia się nie spełniają
I niektórych burz nie da się przetrwać."
 
 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-23, 21:44   

O mój Boże, jak mocno chcę się przypalić. Jezu, strasznie mocno, ale nie mogę, nie po 8 miesiącach. Nie, dla niej. Nie mogę. Nie mogę!



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2070
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-08-23, 21:59   

Exmit, nie możesz i tego nie zrobisz, z pewnością!



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-23, 22:46   

WhiteBlankPage., Będę walczył. Nie dam się. Nie po tym wszystkim!!!



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2070
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-08-23, 22:47   

Exmit, i to jest właśnie świetna postawa, tylko podziwiać. ;)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11