Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Bujanie się
Autor Wiadomość
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-02-14, 16:03   

Kiwam się coraz częściej i coraz bardziej. Po prostu siedzę, siedzę, zapominam się i kiwam. Różnie. Nieraz na boki, nieraz przód - tył. Nie potrafię tego kontrolować. Nie mam depresji, chory sierocej. Znaczy hm. nie mam stwierdzonej.



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Bujanie się
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-02-15, 00:33   

Mi też często się zdarza bujać w przód i w tył w sytuacjach dużego napięcia nerwowego, ogromnego smutku, silnych emocji...



 
 
 
Bujanie się
szaman676 


Wiek: 26
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 128
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-02-15, 00:48   

Nie mam :>



Yes, my lord.
 
 
Bujanie się
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-15, 14:51   

Rainbow napisał/a:
Kiwam się coraz częściej i coraz bardziej. Po prostu siedzę, siedzę, zapominam się i kiwam. Różnie. Nieraz na boki, nieraz przód - tył. Nie potrafię tego kontrolować. Nie mam depresji, chory sierocej. Znaczy hm. nie mam stwierdzonej.

:piatka:
Mam tak samo, odkąd pamiętam.




 
 
Bujanie się
Skierka78 



Wiek: 45
Dołączyła: 10 Lut 2013
Posty: 98
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-02-15, 19:23   

Bo taki bujanie bardzo uspokaja. Kojarzy nam się z etapem bezpieczeństwa w ramionach najbliższej osoby, a wiele z nas przeżywa leki i takie bujanie powoduje ukojenie.



... w sercu swym poszukam przepisu na świat...
 
 
Bujanie się
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-02-17, 10:05   

Miałam okres kiedy się bujałam, ale jakoś samo przeszło. Najczęściej wieczorami, kiedy siedziałam sama w pokoju i potrzebowałam czyjejś obecności, mając przy tym świadomość, że A. jest w domu z żoną...



Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Bujanie się
biały królik 
odmieniec



Wiek: 28
Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 855
Skąd: świat

Wysłany: 2014-02-18, 13:51   

Czasem się na tym przyłapuję przy monotonnych czynnościach lub np. przy oglądaniu filmów lub dłuższym siedzeniu w jednym miejscu.



Szuu - powiedział ręcznik, fan wielkich prędkości.
 
 
Bujanie się
dekadentyzm21
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-19, 17:51   

Myslalem ze tylko ja sie bujam ale widocznie nie jestem sam. bujajmy sie wszyscy
http://www.youtube.com/watch?v=vfiCbjfHyKA

W rytmie SKA :) ;)




 
 
Bujanie się
inspire2306 



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 325
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-02-20, 01:53   

W ostatnim czasie podczas stresu trudno mi opanowac bujanie sie, badz nerwowe ruszanie nogami/stopami lub rekami/dlonmi, pomijajac, ze zwykle i tak czyms sie bawie (np. wyzwalaczem na szyji :D ). Najgorsze jest to, ze czesto lapie sie na tym w miejscach publicznych. Na terapii tak macalam caly czas wisiorek, ze terapeutka caly czas na to patrzyla i czasem ja to rozkojarzalo. Z tym, ze na terapii to jeszcze pol biedy, tam moge byc szczera i nie musze chowac sie z moimi myslami, przeszloscia i zachowaniem. Gorzej ze szkola, zdarzylo mi sie juz zaczynac bujac podczas lekcji, ale w miare szybko staralam sie to ogarnac, niestety odruchow konczyn nie jestem w stanie pohamowac. A tak bardzo nie chcialabym zwracac na siebie uwagi.



 
 
Bujanie się
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-07-19, 18:32   

Z bujaniem nigdy tego nie miałam, nawet przy atakach płaczu jako dziecko raczej siedziałam prosto i tylko ramiona mi latały. Za to zawsze mam coś z palcami, gryzę skórki, coś skubię, bawię się naszyjnikiem albo pierścionkiem
inspire2306 napisał/a:
badz nerwowe ruszanie nogami/stopami lub rekami/dlonmi, pomijajac, ze zwykle i tak czyms sie bawie

dokładnie tak ;)
Pamiętam jeszcze jako dziecko mówiłam, że swędzi mnie między palcami u stóp albo rąk i musiałam je jakby krzyżować. Zrobiono mi mnóstwo badań i nic. Teraz już wiem, że to była jakaś wczesna nerwica natręctw albo coś w tym stylu ;)




czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Bujanie się
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-08-12, 00:18   

Po każdej kłótni z rodzicielką zamykam się w pokoju, rzucam na łóżko i kołysze się w przód i w tył, gryząc przy tym palca. Zawsze gdy mój płacz zapowiada się na dość "mokry"tak robię. To... Mnie uspokaja. Czasem robie to bez opanowania, bardzo szybko, jakbym wpadła w trans, miała histerie..



 
 
Bujanie się
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-08-15, 10:20   

Mam to w stanie silnego stresu, kolejnej histerii albo jakiejś długiej bezczynności. Czasami nawet u siebie tego nie zauważam, dopóki ktoś mi tego nie powie. A do tej pory śpię z kciukiem w ustach. Trochę to wstydliwe, ale nie mogę inaczej zasnąć. ;-;






平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
Bujanie się
NobodyListening 



Wiek: 32
Dołączyła: 01 Cze 2014
Posty: 180
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-08-17, 20:18   

Czasami odczuwam lekkie bujanie ... sama się na tym łapię. Wtedy kiedy jest mi smutno albo jestem zdenerwowana.



Ciągle się czuję jak pies - skopany, pozbyty zębów.
Ale ja dziś gryzę więc uciekaj, nie biorę jeńców.
 
 
Bujanie się
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-13, 03:21   

Przyłapałam samą siebie ze dwa razy... tak to nie zauważam. ; o



 
 
Bujanie się
Dulcynea
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-13, 12:49   

Znam to. Kilka razy zauważyłam, więc pewnie zdarza się często. Czasem świadomie się bujam, gdy chcę się uspokoić lub nie mogę zasnąć i zrezygnowana siedzę koło okna...



 
 
Bujanie się
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11