Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Hazard
Autor Wiadomość
Anonimowa. 



Wiek: 31
Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 57
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-10-08, 22:00   Hazard

Zastanawiam się czy istnieje taka osoba, która większość swojego wolnego i nie tylko wolnego czasu poświęca grze w pokera?

Czy to według was uzależnienie? A może sposób na rozrywkę?




Potrzebuję wczoraj aby wygrać jutro.
Ostatnio zmieniony przez Ella 2016-01-30, 19:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Hazard
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-08, 22:17   

Vilemma, znam taką osobę...
Przez niego rozpadło się jego małżeństwo ...
Owszem , uzależnia




 
 
Hazard
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-09, 18:36   

Wszystko może uzależnić. A hazard jest jednym z popularniejszych uzależnień.



 
 
Hazard
Anonimowa. 



Wiek: 31
Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 57
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-10-12, 17:21   

No i chyba ja się ostatnio troszkę w tej bajce zgubiłam . Jak nie urok to... no wlasnie.



Potrzebuję wczoraj aby wygrać jutro.
 
 
 
Hazard
rafiki
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-16, 20:16   Hej

Ja czuje ze maruje sobie zycie nie mam z kim podzielic sie swoim problem... Dostalem wczoraj wyplate 2000 tys funtow... Okolo 8 tys zlotych... Wszystko stracilem w pierwsza noc w kasynie po tym jak sie upilem. Nie mam kogo winic nie wiem co ze soba zrobic... Jak temu zapobiec czy moze mi ktos pomoc? :(



Ostatnio zmieniony przez Sadist 2013-04-17, 13:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hazard
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-16, 20:37   

rafiki napisał/a:
Nie mam kogo winic nie wiem co ze soba zrobic

Nie wiem jak to wygląda w UK, ale w Polsce z tego co mi wiadomo możesz iść do kasyna i złożyć prośbę o zakaz wstępu. To jednak nie jest rozwiązanie doskonałe - najlepiej rozpocząć leczenie uzależnienia.




 
 
Hazard
rafiki
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-16, 21:26   

Mercy dokladnie tak jest jak napisalas... Sa internetowe kasyna... Zaklady bukchamerskie tego szatanstwa jest wszedzie pelno... Mam dwie opcje przestac od zaraz albo skoncze wiszac na petli :)



Ostatnio zmieniony przez Sadist 2013-04-17, 13:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hazard
MocWzoru_pl
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-25, 13:52   

rafiki napisał/a:
Mercy dokladnie tak jest jak napisalas... Sa internetowe kasyna... Zaklady bukchamerskie tego szatanstwa jest wszedzie pelno... Mam dwie opcje przestac od zaraz albo skoncze wiszac na petli :)


To już chyba sam udzieliłeś sobie odpowiedzi na pytanie, co zrobić dalej. Podpowiem tylko tyle, żeby być dobrze zrozumianą, że chodzi raczej o wyjście nr 1. Przestać od zaraz. Leczenie jest najlepszą opcją.




 
 
Hazard
kumite89 



Wiek: 34
Dołączył: 21 Cze 2013
Posty: 27
Skąd: Dokąd ?

Wysłany: 2013-06-26, 19:19   

Rafki Skończ z tym puki nie jest za późno..wiem że łatwo jest tak mówić ale lepiej tak zrób.. bo wpakujesz się jak ja



Zbytnie myślenie, nadanalizowanie oddziela ciało od umysłu
 
 
 
Hazard
Alistair 



Wiek: 30
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 295
Skąd: Południe

Wysłany: 2013-06-29, 04:45   

W pokera grywalem, jednak jeszcze w okresie mieszkania na totalnych slumsach gdzie stawką głównie był alkohol, papierosy. Potem może rok, dwa w przód było dużo gorzej. Grałem kilka lat, można powiedzieć, że do niedawna. Począwszy od bukmachera, co na początku traktowałem jako luźną rozrywkę, nie licząc ile moich "pewniakow" nie weszło. Druga, chyba nawet gorsza wpadka jeżeli można to porównać to automaty, często z jednego szedłem od razu do drugiego codziennie widząc tych samych ludzi, tracąc kompletnie poczucie czasu. Codziennie wchodząc przeważnie z założeniem, że dzisiaj maksymalnie pójdzie stowka, często wychodziłem pusty. Bywały dni, że wyciągalem z maszyny dosyć sporo, jednak podliczajac wszystko łącznie, człowiek kupił drogą lekcję w życiu.



Żadna rzecz zewnętrzna nie może uszczęśliwić
człowieka, który wewnątrz siebie
nie posiada szczęścia.
 
 
Hazard
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-04-27, 12:56   

Kiedyś bardzo często grywałam w pokera. Kiedy w grę wchodziły pieniądze mogłam grać w nieskończoność, chcąc zyskiwać coraz to więcej. Był czas kiedy nie wyobrażałam sobie dnia bez gry w karty. Teraz grywam rzadziej.
Znam jednak człowieka, który sporo stracił przez grę w karty. Hazard zniszczył mu życie.




 
 
Hazard
nicooola
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-26, 21:42   

A to jedno z gorszych moich słabości. Kochani i kochane uwaga bo zaczyna się niewinnie. kupon za 2 zł w zakładach bukmacherskich. Czy lotto za 4 zł. Z hazardem trzeba uważać to najgorsze praktycznie uzależnienie.

[ Komentarz dodany przez: Arya: 2014-10-26, 22:20 ]
Przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji.
Zdanie zaczyna się z wielkiej litery.
Literówki.




Ostatnio zmieniony przez 2014-10-26, 22:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hazard
Student 



Wiek: 32
Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 184
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-26, 11:03   Hazard

Dziwię się że nie ma tego tematu wśród uzależnień
Nie chcę mi się wierzyć że jestem jedyną osobą tutaj z takim problemem...
U mnie obecnie się to przejawia udziałem w internetowych serwisach bukmacherskich
Właściwie ostatnio zawsze gdy mam wolne środki powyżej stu złotych to ta stówka lub więcej ląduje na takim serwisie
Łatwe pieniądze kuszą do tego żyje w przeświadczeniu że nikt nie da mi pracy a pieniądz jednak zawsze jakiś fajnie mieć
Nawet udaje się wygrywać ale przez brak umiaru przeważnie większość zdobyczy tracę wraz ze swoim wkładem
Dziś właśnie wpłaciłem pieniądze których nawet nie powinienem mieć, jak zwykle łudzę się że uda się je pomnożyć jakoś. Nie potrafię się ostatnio przed tym powstrzymać

Ma ktoś podobne problemy...? Karty, maszyny, cokolwiek...




 
 
 
Hazard
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-26, 11:29   

Scaliłam z tematem o pokerze i hazardzie.




 
 
Hazard
Student 



Wiek: 32
Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 184
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-26, 12:06   

Spoczi, musiałem przeoczyć ;)
Etap pokera już w sumie mam za sobą choć to teraz jest chyba gorsze




 
 
 
Hazard
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15