Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Nauka języków obcych
Autor Wiadomość
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-12-13, 20:03   

Aya, ja też mam słomiany zapał. Przekuwam go w pewne dawki wiedzy, nauki. I jakoś idzie. W ten sposób uczę się angielskiego i jakoś idzie.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Nauka języków obcych
John Doe
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-05, 15:07   

Aya, poszukaj może jakaś uczelnia wyższa/uniwersytet organizuje kurs.



 
 
Nauka języków obcych
kathika*** 



Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 827
Skąd: śląskie

Wysłany: 2013-01-05, 19:37   

ho napisał/a:
Aya, ja też mam słomiany zapał.


Też się pod tym podpisuję, niestety. Mam na strychu cały segregator z lekcjami norweskiego ( kursy wysyłkowe) i już od paru dni zastanawiam się czy nie śmignąć po niego i nie zacząć się na nowo uczyć. Tak dla samej siebie, bo w sumie do niczego mi się to nie przyda, ale czas i myśli wypełni.




"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy"

Haruki Murakami
 
 
 
Nauka języków obcych
Gość

Wysłany: 2013-01-05, 20:17   

kathika***, jag heter Paul :D



 
 
Nauka języków obcych
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-05, 21:09   

kathika***, ja też chcę norweskiego!

Ale, ale. Słuchajcie, ze słomianego zapału można wyciągnąć ile się da. Potem on zawsze wraca. Ja się w ten sposób sporo nauczyłam.
Poza tym nie mylmy słomianego zapału ze złamaniem schematów perfekcjonizmu, po którym to rezygnujemy.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Nauka języków obcych
Aya 



Wiek: 37
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 544
Skąd: Katowice

Wysłany: 2013-01-05, 23:25   

John Doe, hmm problemu ze znalezieniem kursu jako tako nie mam. Ale z kasą niestety krucho :(



"Każdy ma niezbywalne prawo do zmarnowania sobie życia."
Amelia
 
 
Nauka języków obcych
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-06, 08:00   

kathika*** napisał/a:
Mam na strychu cały segregator z lekcjami norweskiego ( kursy wysyłkowe) i już od paru dni zastanawiam się czy nie śmignąć po niego i nie zacząć się na nowo uczyć

ho napisał/a:
ja też chcę norweskiego!

Nie że marudzę, ale skoro jest tyle osób zafascynowanych Norwegią (w różnych aspektach), w tym kilka chce się uczyć języka, a jedna nawet ma kurs... to może łatwiej by wam było się uczyć gdyby powstał temat o nauce tego języka? Byście sobie wstawiali nowe słówka, opisywali zasady gramatyczne, zadawali sobie nawzajem zadania domowe, które gdzieś wyszukacie... Tak tylko proponuję, skoro dział rozwojowy trochę się ożywia.




 
 
Nauka języków obcych
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-06, 14:57   

rozwielitka, ja jestem za.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Nauka języków obcych
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-01-06, 21:37   

Ja na norweski się nie piszę, ale mam problem z angielskim, a w maju muszę zdać maturę. Co prawda póki co mam wolny internet i gg czasem się wyłącza, ale jeśli znalazłby się ktoś chętny, aby popisać w tym języku, to możemy spróbować :)



Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Nauka języków obcych
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-07, 02:58   

Ella, po angielsku bardzo chętnie.



 
 
Nauka języków obcych
Gość

Wysłany: 2013-01-07, 03:04   

Ella, jakby co to też moge pomóc :)



 
 
Nauka języków obcych
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-07, 09:05   

A ja też się mogę podpiąć pod ten angielski w razie czego? Bo ja samouk jestem i czasem mam problem :(



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Nauka języków obcych
meggi 
Wredota :D



Wiek: 37
Dołączyła: 15 Kwi 2011
Posty: 698
Skąd: z krańca świata

Wysłany: 2013-01-07, 10:38   

ho, myślę, że nie musisz pytać ;)
No i jakby co to ja też chętnie pomogę, tylko niestety za bardzo czasowa ostatnio nie jestem :(




Nie bójcie się, moje myśli są takie malutkie, że będę je i po śmierci rzucał wam na płatkach śniegu spadających z nieba. A w lecie? Namyślę się! Przecież nie umieram jeszcze.

----------
Bierny obserwator.
 
 
 
Nauka języków obcych
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-07, 10:58   

Spoko, ja jestem na etapie uczenia się nazw części garderoby, więc mi też wiele czasu nie potrzeba w razie czego no i będę się ratować.

Jesteście moją motywacją,dziękuję.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Nauka języków obcych
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-01-07, 13:59   

O a ja mam taki problem.
Chce zdawać mature z angielskiego, rozszerzenie. Wiem, że zdać zdam na pewno. Ale zależy mi na dobrym wyniku, bardzo dobrym... Zostało zaledwie pare miesięcy a ja jestem że tak powiem tam gdzie światło nie dociera...

Czy jest sens zacząć chodzić na korki? Czy w ogóle jestem w stanie jeszcze coś ogarnąć? Wiem, że sama mogłabym zacząć się uczyć i jestem naprawdę pełna zapału, z tym, że nie wiem od czego zacząć i na tym moje chęci się kończą, bo czuję sie totalnie nie zorganizowana... :roll:




 
 
 
Nauka języków obcych
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12