Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Nauka języków obcych
Autor Wiadomość
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2014-11-18, 00:03   

życie???, jak masz chęci to próbuj też sam, ja tak robię. Lubię to, bo ciekawie jest motywować się samemu. Albo poszukaj osoby, która też się chce nauczyć tego języka, możecie się wspierać albo rywalizować o to kto szybciej i więcej się nauczy :D



 
 
Nauka języków obcych
życie??? 
debilka



Wiek: 24
Dołączyła: 08 Lis 2014
Posty: 71
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2014-11-18, 00:41   

selfishbastard, jakoś nie znam żadnej osoby która by chciała się uczyć hiszpańskiego,znam takie osoby tylko co uczą się angielskiego i niemieckiego w szkole i maja dość nie sądzę że ktoś by chciał się jeszcze uczyć dodatkowo innego języka,a rywalizować to nie za bardzo lubię wole wolniej a dokładniej zrobić. :)



Siedzę sama w ciemnym pokoju nie pozostawiona nikomu,
tłumiąc w sobie ból raniących mnie słów,
a żyletka znów pozostawiła na mym ciele po sobie ślad.
 
 
Nauka języków obcych
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2014-11-18, 07:07   

życie???, to mam nadzieję, że uda Ci się nauczyć mimo wszystko. Powodzenia! c:



 
 
Nauka języków obcych
życie??? 
debilka



Wiek: 24
Dołączyła: 08 Lis 2014
Posty: 71
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2014-11-18, 08:51   

selfishbastard, tez tak myślę że mi się uda o ile dożyje takiej chwili



Siedzę sama w ciemnym pokoju nie pozostawiona nikomu,
tłumiąc w sobie ból raniących mnie słów,
a żyletka znów pozostawiła na mym ciele po sobie ślad.
 
 
Nauka języków obcych
Kissa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-18, 10:43   

Znam osoby uczące się hiszpańskiego... również słyszałam, że jest łatwy. Jako, że jest to dość popularny, a raczej jeden z popularniejszych języków to materiałów powinno być w bród :)

Są też szkoły z hiszpańskim. Ale raczej tak jak mówisz większość angielski/niemiecki ewentualnie rosyjski - ale już coraz (całe szczęście dla mnie) rzadziej.




 
 
Nauka języków obcych
Vanilla 


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-11-22, 03:15   

Uczyłam się rok hiszpańskiego. To bardzo przyjemny i ładny język, z nauką też raczej nie ma problemów. Może kiedyś do niego wrócę. Jak na razie angielski i niemiecki zajmują cały mój czas.



 
 
Nauka języków obcych
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-22, 12:22   

Uczyłem się niemieckiego 11 lat. Szkoda, że nie uczyłem się w to miejsce hiszpańskiego. Przez niechęć to niemca nic z niego nie zapamiętałem, a hiszpańskiego uczyłbym się z uśmiechem na papie. Ech.



 
 
Nauka języków obcych
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-22, 13:16   

Języki, języki, języki... :love:
Mam możliwość nauczenia się dwóch dodatkowych języków obcych (z racji tego, że w domu często te języki słyszę), i chcę się za to zabrać w najbliższym czasie. Trochę martwi mnie fakt, że angielskiego uczę się od... 14 lat, i dopiero niedawno zaczął on być na bardzo dobrym poziomie... Jeśli innych języków też będę się uczyć w takim tempie, to średnio to widzę. :roll:
Motywujący jest fakt, że są osoby, które potrafiły się nauczyć ponad 70 języków. Może więc te 3-4 to wcale nie tak dużo, żeby je opanować w ciągu kilku lat?




 
 
Nauka języków obcych
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-22, 13:50   

Arya, szczerze mówiąc to jeśli będziesz tak samo przykładać się do nich jak do angielskiego to zajmie ci to jeszcze więcej czasu, bo angielski w tych czasach ćwiczysz praktycznie wszędzie - czytając artykuły, oglądając filmy itp., za to inne języki nie są wszędzie wokół nas i dlatego będzie ci to szło wolniej... Chyba, że się zdeterminujesz, poświęcisz temu więcej czasu i faktycznie będziesz się chciała go nauczyć, wtedy nic cię nie zatrzyma :)



 
 
Nauka języków obcych
Vanilla 


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-01-12, 02:33   

Avadakedaver napisał/a:
Arya, szczerze mówiąc to jeśli będziesz tak samo przykładać się do nich jak do angielskiego to zajmie ci to jeszcze więcej czasu, bo angielski w tych czasach ćwiczysz praktycznie wszędzie - czytając artykuły, oglądając filmy itp.,

Ano właśnie. Dodatkowo ponoć po 21 roku życia prawie niemożliwe jest perfekcyjne opanowanie języka. Więc śpiesz się. :D




 
 
Nauka języków obcych
tomek87
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-12, 05:27   

Oooo widze ze duzo osob uczy sie norweskiego. Jak ktos jest chetny mam duzo materialow do nauki, glownie po angielsku ale mam tez cos polskiego. Skany ksiazek, audio, rozne programy do nauki jezyka, ogolnie chyba z 7GB. Polecam rowniez kanal Karin na youtube https://www.youtube.com/user/Crienexzy glownie podstawy ale przedstawione w bardzo fajny sposob (po ang). W ogole jak ktos ma problemy z angielskim to walcie smialo chetnie pomoge ze wszystkim czym mozecie mnie zaskoczyc :)



 
 
Nauka języków obcych
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-13, 19:22   

tomek87 napisał/a:
W ogole jak ktos ma problemy z angielskim to walcie smialo chetnie pomoge ze wszystkim czym mozecie mnie zaskoczyc :)


Super! Mi by się przydały korki z angielskiego. :D Półrocze muszę poprawić. ;-; No i niemiecki... :evil: Polski też muszę poprawić, ale to już o język nie chodzi. Literatura tylko, albo aż! :D




 
 
Nauka języków obcych
Vanilla 


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-01-13, 21:23   

Nightmare, ja bardzo chętnie pomogę i z angielskim, i z niemieckim. ;)



 
 
Nauka języków obcych
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-01-14, 09:58   

http://wiedzoholik.pl/mez...e-umiejetnosci/





Este blestemata
 
 
Nauka języków obcych
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-02-03, 16:50   

Strefa gramatyki języka angielskiego na Facebooku: https://www.facebook.com/...adiki.elfilali/

Mnóstwo infografik dodawanych codziennie o idiomach, błędach, słownictwie i innych.


<<< Dodano: 2015-07-14, 13:23 >>>


Szukałem innego tematu, ale ten wydaje się być bardziej odpowiedni.

Szperając dzisiaj w Internetach natknąłem się na słówko hir:
Cytat:
zaimek osobowy stosowany w 3 os. lp w sytuacji, gdy określenie tej osoby jako mężczyzny lub kobiety jest niewłaściwe, np. stosunku do osób bezpłciowych, obojniaczych, transseksualnych

(żródełko)

Miałem zawsze problem z odpisywaniem komuś, kogo płci nie znałem, a teraz problem się rozwiązał. :>





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Nauka języków obcych
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12