Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Nauka języków obcych
Autor Wiadomość
melodia 


Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 68
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-02-24, 18:03   

Jeśli chodzi szkoły to nie bardzo, ale ja korzystałam z takiej strony jak buusu.com albo niemiecki.slowka.pl (analogicznie angielski itp.). Teraz chodzę do British School i sobie chwalę, ale może po prostu miałam szczęście, co do ludzi, na których trafiłam. :D
(btw. to chyba nie jest reklama niezgodna z regulaminem?)




 
 
Nauka języków obcych
cruella
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-12, 21:55   

Mógłby mi ktoś polecić dobry podręcznik do nauki języka rosyjskiego dla początkujących? :)



 
 
Nauka języków obcych
Melody 



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Gru 2013
Posty: 68
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2014-03-12, 22:08   

cruella, Dla początkujących polecam Ycniex (Uspiech się czyta). :)



 
 
Nauka języków obcych
Melody 



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Gru 2013
Posty: 68
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2014-03-12, 22:11   

Ogólnie uczyłam się języka rosyjskiego przez 9 lat. I nie jest to trudny język. :)



 
 
Nauka języków obcych
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-03-13, 17:10   

melodia, popieram i daję jeszcze www.duolingo.com co do angielskiego, bo jest świetna.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Nauka języków obcych
melodia 


Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 68
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-03-14, 22:50   

meme, założyłam tam sobie konto.
Poziom mojej znajomości angielskiego jest dołujący, ale pierwsze wrażenie dobre. Jak ktoś ma stały dostęp do internetu, warto skorzystać. Darmowa, przyjazna nauka :D
A poza tym najlepsze są filmy i książki. :D




 
 
Nauka języków obcych
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-15, 12:41   

meme napisał/a:
melodia, popieram i daję jeszcze www.duolingo.com co do angielskiego, bo jest świetna.

Zgodnie ze wcześniejszą zachętą meme zarejestrowałam się tam i jestem zadowolona. Z tym, że gdy robię kurs lub test na którymś pytaniu wyłącza mi się dźwięk na stronie... I nie mogę iść dalej, bo mam np. napisać coś ze słuchu... Też tak macie?

cruella napisał/a:
Mógłby mi ktoś polecić dobry podręcznik do nauki języka rosyjskiego dla początkujących?

Polecam audiobookowy kurs, żebyś słyszała wymowę... ;) http://chomikuj.pl/krzy35...skiego+-+EDGARD




 
 
Nauka języków obcych
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-03-15, 14:41   

Naamah, a wyświetla Ci się komunikat? Ja tak miałam, ale wystarczyło stronę odświeżyć.

A co do języków, to ja się jeszcze uczę kurmanji :) ale to ze słuchu, od znajomych i lubego.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Nauka języków obcych
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-03-15, 14:45   

Ja uczę się angielskiego i niemieckiego w szkole. Dawniej uczyłem się francuskiego. Chętnie bym wrócił do niego, ale mam obawy, że nie podołam ;)
Marzę też o norweskim, szwedzkim, japońskim i rosyjskim. ;)





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Nauka języków obcych
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-15, 15:18   

meme napisał/a:
Naamah, a wyświetla Ci się komunikat? Ja tak miałam, ale wystarczyło stronę odświeżyć.

Nic mi się nie wyświetla... A gdy odświeżam stronę to kurs/test muszę przechodzić od początku, a problem się nie rozwiązuje. Koło się zamyka.

Melody napisał/a:
ruella, Dla początkujących polecam Ycniex (Uspiech się czyta).

Jak czyta się "Uspiech", to nie pisze się przypadkiem: Ycnuex?




 
 
Nauka języków obcych
cruella
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-15, 16:57   

Naamah, chodzi mi jedynie o podręcznik, bo uczyć będzie mnie dziadek. :) Chcę tylko nauczyć się pisać. :)



 
 
Nauka języków obcych
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-03-15, 20:42   

Naamah, mnie się tylko na pierwszym zadaniu wyłącza. Może warto na tym forum napisać że jest taki problem?



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Nauka języków obcych
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-15, 21:47   

Tak zrobię, gdy przy następnej okazji problem się pojawi.



 
 
Nauka języków obcych
Tsukiko
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-17, 18:42   

W szkole uczę się francuskiego i angielskiego przez pierwszy semestr miałam też greke i łacine ale pani poszła na zwolnienie a w domu uczę się japońskiego myślę jeszcze nad koreańskim :D



 
 
Nauka języków obcych
CAnn 
Autodestrukcja



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Mar 2014
Posty: 210
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-04-06, 15:46   

Marzy mi się mówić płynnie po hiszpańsku, włosku, angielsku i rosyjsku. Niemieckim i francuskim też bym nie pogardziła. Wiem, że to dużo i marzenie ściętej głowy przy totalnym braku samodyscypliny, ale warto mieć marzenia... :D
W piątek moja rusycystka przypomniała mi, że w sumie lubię się uczyć języków, ale jestem zbyt leniwa, żeby robić to sama regularnie. Ktoś chętny do wspólnej nauki w Krk?
(Włoski, rosyjski, hiszpański-ledwie podstawy znam. Przedstawić się umiem i czytać, chociaż z rosyjski to i czytanie ciężko mi idzie. Angielski jakoś tam może i nawet bym skleciła jakieś zdania.)




I can be your china doll
If you like to see me fall.
 
 
Nauka języków obcych
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12