Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Związki homoseksualne

Czy jesteś za legalizacją związków homoseksualnych?
Tak
67%
 67%  [268]
Nie
20%
 20%  [82]
Nie mam zdania/Wisi mi to
12%
 12%  [50]
Głosowań: 400
Wszystkich Głosów: 400

Autor Wiadomość
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-07-27, 16:49   

Suicider, argument "przez rówieśników", "będą się śmiać", "będą dręczyć" jest przeciwko homofobii, nie przeciwko adopcji dzieci przez pary homoseksualne.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Związki homoseksualne
ananas
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-27, 17:03   

Suicider napisał/a:
Jest ich mało, mniej niż 2 %.
jakie to ma znaczenie? Warto pamiętać, że nadal duża część z nich nadal boi się o tym publicznie mówić.

Cytat:
Jakby pozwolić adopcji dzieci przez homo to ich liczba na pewno dużo by wzrosła
to coś złego?

Cytat:
To też musiałoby zależeć od dziecka czy chce być wychowywany przez dwóch ojców czy dwie matki

Mam nadzieję że chociażby co do chrztu masz podobne podejście? W końcu o tym też powinno decydować dziecko.

Cytat:
przez równieśników
a więc chcesz mi powiedzieć, że obecnie duża część zaburzeń psychicznych wśród dzieci i młodzieży wcale nie wynika z "działalności" rówieśników?

Dodatkowo zdradzę Ci sekret... Na tym forum jest dużo osób "odmiennej" orientacji. Jakim cudem jesteś w stanie tu przesiadywać?




 
 
Związki homoseksualne
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-27, 19:44   

Jak ktoś nie wierzy to co mu z tego że go obleją woda przy chrzcie? Zresztą, ja tam jestem za tym by referendum decydowało o takich sprawach a nie nacisk przez homo by się im podporządkować. Ogólnie ludzie są mega głupi i naiwni


Cytat:
Dodatkowo zdradzę Ci sekret... Na tym forum jest dużo osób "odmiennej" orientacji. Jakim cudem jesteś w stanie tu przesiadywać?


Dlaczego? Nie jestem homofobem, jestem hetero. Śmieję się po prostu z gejów i feministek ale krzywdy im nie zrobię przez to, ze ma inne spojrzenie na świat. Lubię wulgarne żarty itd, komuś się to może nie podobać ale mam to gdzieś, ale homo nie może znieść tego że ktoś go nie akceptuje.


Poprawiłam cytat. Myszka




Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2019-07-27, 20:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Związki homoseksualne
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-27, 19:56   

Przeraża mnie to, że w Rosji została zabita aktywistka LGBT.
https://queer.pl/news/203134/rosja-pierwsza-ofiara-z-listy-homofobicznej-strony-pila-nie-zyje-aktywistka-lgbt Link dla zainteresowanych.

Suicider, śmiejesz się z gejów (wspomniałeś ze czujesz do nich obrzydzenie) i feministek - co z lesbijkami?




 
 
Związki homoseksualne
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-07-27, 20:25   

Suicider, to, że nie bijesz, a tylko się śmiejesz nie sprawia, że jesteś mniej homofobem niż ci co biją. Przez wulgarne żarty nt. nawet nie homoseksualizmu, a domniemania homoseksualizmu, popełnił samobójstwo kuzyn jednej z użytkowniczek forum, był jeszcze dzieckiem. Niedawno z mostu łazienkowskiego skoczyła transseksualna Milo - nikt jej nie bił, trochę wcześniej, również z powodu "wulgarnych żartów" popełnił samobójstwo nastoletni Kacper. Osoby homoseksualne umierają z powodu tych, twoim zdaniem, niewinnych wulgarnych żartów. Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, że ktoś z twojego otoczenia jest homo, dowiesz się jak rzuci się pod pociąg, bo TY i być może kilku twoich kolegów, zaszczepicie w tej osobie przekonanie, że jest nikim, zaledwie jednym z 50, gorszym sortem.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Związki homoseksualne
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-27, 20:31   

Delphi, louder.



 
 
Związki homoseksualne
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-27, 21:33   

Nie smieje się im prosto w oczy, nikogo nie urażam. Po prostu sprawia mi to radość. Mógłbym normalnie rozmawiać z gejem, nie jestem wrogo nastawiony do żadnego człowieka, po prostu bawią mnie pewne sytuacje i tyle, z innymi się mogę nie zgadzać, ale nikogo nie upokarzam i nie zmuszam przez swoje zachowanie do popełnienia s.



 
 
Związki homoseksualne
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-07-27, 21:47   

Suicider, skąd wiesz, że nie śmiejesz się im prosto w oczy? Możesz zwyczajnie nie wiedzieć, że ktoś jest homo. A ktoś, kto słyszał twoje żarty z pewnością ci tego szybko nie powie.

toksyczna, nie rozumiem. Nie, że słowa, przekazu.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Związki homoseksualne
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 833
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-27, 22:52   

Suicider napisał/a:
Jakby pozwolić adopcji dzieci przez homo to ich liczba na pewno dużo by wzrosła

Z dotychczas przeprowadzonych badań nie płyną wnioski, że dzieci par homoseksualnych częściej deklarują się jako homoseksualiści. Częściej natomiast są to osoby otwarte na różne doświadczenia erotyczne.
Suicider napisał/a:
poza tym musiało by być takie dziecko pod "obserwacją" czy na pewno taka sytuacja nie odbija się na jego psychice, przez równieśników itd...

Dzieci biologiczne osób homoseksualnych już wychowują się w homoseksualnych związkach. Po prostu "drugi rodzic" formalnie jest dla nich obcą osobą.
Castro napisał/a:

Jak ktoś nie wierzy to co mu z tego że go obleją woda przy chrzcie?

Na przykład to, że dane osobowe takiego dziecka są przetwarzane przez KK i nie można tej instytucji zmusić do ich usunięcia?




 
 
Związki homoseksualne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14