Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Związki homoseksualne

Czy jesteś za legalizacją związków homoseksualnych?
Tak
67%
 67%  [268]
Nie
20%
 20%  [82]
Nie mam zdania/Wisi mi to
12%
 12%  [50]
Głosowań: 400
Wszystkich Głosów: 400

Autor Wiadomość
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-26, 12:02   

R. de Valentin, kocham ten argument...
Pisałam o dopasowaniu społecznym. Nie ubrałabym krótkiej spódniczki w Arabii Saudyjskiej.

Michał, i o to mi miedzy innymi chodzi.




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Związki homoseksualne
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-07-26, 12:04   

Tam by się przydał taki marsz.



dead but delicious
 
 
Związki homoseksualne
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-26, 12:05   

R. de Valentin, a myślałam, że jesteś za homoseksualistami. Haha



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Związki homoseksualne
SchrodingerCat 
Kwantowy Paradoks



Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 84
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-07-26, 12:41   

R. de Valentin napisał/a:
L.M., a jeśli założysz krótką spódniczkę to liczysz się z tym, że możesz zostać zgwałcona, tak? Jestem na to gotowa. Ponoszę wszystkie konsekwencje.


Kiedyś jak jeździłem do Białegostoku mając dredy, liczyłem się z tym że mogę dostać po mordzie. W kieszenie zawsze miałem gaz pieprzowy a pewnych miejsc unikałem nawet w dzień.
Narzucone normy społeczne i prawa to jedno ale w ludziach w pewnych sytuacjach budzą się zwierzęta i nic na to nie poradzisz. Jedyne co możesz zrobić to mieć tego świadomość i być na to przygotowanym.




 
 
 
Związki homoseksualne
Xysaim 



Wiek: 23
Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 162
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-07-26, 15:06   

Suicider, właśnie przez osoby mające taki tok myślenia jak ty Polska wydaje mi się (i nie tylko mi) tak zacofana i pozostająca zawsze w tyle. I w dodatku pisanie, że dziecko będzie homoseksualne ponieważ wychowane zostało przez homoseksualną parę jest prymitywne i wręcz absurdalne i generalizuje, a tego nigdy nie powinno się robić. :facepalm:



"... niektóre marzenia się nie spełniają
I niektórych burz nie da się przetrwać."
 
 
 
Związki homoseksualne
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-26, 15:27   

Czytaj ze zrozumieniem. Polska jest wciąż katolicka a nie zacofana, w oczach wierzącego homo to zboczenie i grzech, a to wciaz skrajna mniejszość, nie będą nic narzucac. Niech sobie żyją, osobiscie czuję obrzydzenie do gejów i się z nich śmieje ale nie będę ich za to po mordzie lać



 
 
Związki homoseksualne
Xysaim 



Wiek: 23
Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 162
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-07-26, 15:30   

Suicider, "niech sobie żyją" a "czuję do nich obrzydzenie i się z nich śmieje"?? No błagam, to się wyklucza, nie rozumiem kompletnie takiego myślenia...



 
 
 
Związki homoseksualne
Porcelaine 
Annie_



Wiek: 24
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 132
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-07-26, 15:57   

Suicider napisał/a:
Niech sobie żyją, osobiscie czuję obrzydzenie do gejów i się z nich śmieje ale nie będę ich za to po mordzie lać

Problem w tym, że ciężko im żyć gdy inni np. się z nich śmieją. Jest to negatywne podejście, które tworzy nienawiść. A nienawiść prowadzi do agresji.
Marsze mają na celu m.in. "znormalizowanie" homoseksualizmu (który jest naturalny, wcale nie zły czy obrzydliwy) i zwrócenie uwagi na problem homofobii. Sama byłam na marszu w Warszawie. Jestem osobą biseksualną, ale poszłam tam również ze znajomymi hetero. I nie, nie jesteśmy grupą, która chce zwrócić na siebie uwagę. Poszliśmy, żeby wspierać innych i że tak powiem "szerzyć miłość". Polecam każdemu :D
Nikt nie chodził "z gołą dupą", nie obrzydzał innych, nie siał nienawiści. Szczerze mówiąc to nawet nie widziałam całujących się par homo, najwyżej chodzili za rękę.
W sumie po tym wydarzeniu zrobiłam się pewniejsza siebie widząc tyle życzliwości wokół. Całe 3h miałam szeroki uśmiech na twarzy i było to bardzo emocjonalne doświadczenie.
Z roku na rok coraz bardziej neutralnie/pozytywnie podchodzi się do osób nieheteronormatywnych. Widać to po rosnącej ilości osób właśnie na marszach. I mam nadzieję, że ta liczba dalej będzie się zwiększać.




It's not your fault.
 
 
 
Związki homoseksualne
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-26, 17:05   

Ja czuję obrzydzenie do homofobów, transfobów, ksenofobów i szowinistów a jednak nie leję ich po mordzie, nie rzucam w nich śmieciami, nie odzieram ich z godności.

Marsz w Białymstoku obnażył hipokryzję KK i rządzących. Z jednej strony wsparcie dla ONR i podobnych organizacji przy znajomości ich celów i wartości i wspieranie takich działań (patrz: podziękowania polityków i kapłanów za udział w kontrmanifestacji i 'obronienie' tradycyjnych wartości); a z drugiej -- obłuda i puste słowa, że potępiają agresję (patrz: wypowiedź rzecznika Episkopatu i innych księży).

Byłem na proteście związanym z 'tęczową Maryją' (moja twarz przewijała się w materiałach telewizyjnych i na zdjęciach w internetach), byłem na marszu we Wrocławiu i w tym roku pójdę ponownie.





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Związki homoseksualne
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-07-26, 19:06   

Cytat:
Więc jeśli postanawiam iść na paradę, muszę być świadoma, że są osoby, którym się to nie spodoba i ponoszę ryzyko np. zaatakowania.

Jak idę na paradę, albo jak idę z dziewczyną za rękę. Nie chcę ponosić ryzyka zaatakowania za to, że trzymam za rękę kogoś kogo kocham. Dlaczego miałabym? A dokładnie ci sami ludzie, którzy rzucali kamieniami w osoby niosące tęczowe flagi (nie półnagie, z gołą dupą czy z obrożą i na smyczy) pojawiają się w parkach, na plaży, na ulicy w mieście, tylko mniejszymi grupami. Nie chcę, zostać pobita za zwyczajne, subtelne okazywanie uczuć czy posiadanie tęczowej torby. Nie chcę, żeby czuli się bezkarni, nie chcę, żeby władze państwowe dawały im poczucie lepszości, wyższości nad złymi homoseksualistami, którzy samą swoją obecnością ponoć rozwalają polskie tradycyjne rodziny (chyba straszne słabe więzi te rodziny mają).




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Związki homoseksualne
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-07-26, 23:38   

Suicider napisał/a:
Polska jest wciąż katolicka

Zgodnie z konstytucją mamy rozdział kościoła od państwa. Państwo jest świeckie. A przynajmniej powinno być.

Jestem przerażona tym, co się działo w Białymstoku. I tym, że nadal są ludzie, którzy uznają inne orientacje seksualne za chorobę.




:myszka:
 
 
Związki homoseksualne
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-27, 10:28   

Zgodnie z art. 18 Konstytucji RP małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo pozostają pod opieką i ochroną Rzeczypospolitej Polskiej.



 
 
Związki homoseksualne
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-07-27, 11:00   

Suicider, artykuł 18 Konstytucji RP nie mówi o tym, że pary homoseksualne nie mogą być małżeństwem. Po prostu małżeństwo jako związek osób tej samej płci nie byłoby pod opieką i ochroną RP, czyli, najzwyczajniej w świecie, łatwiej by było wziąć rozwód małżeństwom homoseksualnym, bo nikt nie próbowałby na siłę godzić małżonków.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Związki homoseksualne
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 834
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-27, 11:22   

Suicider napisał/a:
Dzieci biorą przykład z rodziców, im więcej homo zaadoptuje dzieci tym więcej w przyszłości ich będzie (nie mówię że każdy wychowywany przez gejów czy lesbijki będzie homo ale zapewne dużo więcej niż w hetero), a to nie jest normalne.

Skoro dzieci biorą przykład z rodziców w tej kwestii to jakim cudem w heteroseksualnych rodzinach rodzą się homoseksualne dzieci? Wciąż w tej dyskusji się zapomina, że osoby homoseksualne nie są bezpłodne. Mogą mieć dzieci biologiczne, których nikt im nie odbiera i które już wychowują się w rodzinach homoseksualnych. Problem pojawia się wtedy, kiedy biologiczny rodzic umiera albo choruje i nie może sprawować opieki nad dzieckiem, wtedy owo dziecko zamiast pozostać z osobą, którą traktuje jak drugiego rodzica jest zabierane do domu dziecka, bo "obca osoba" nie może sprawować nad nim opieki.
Suicider napisał/a:
o potwierdzone naukowo?

Takie jest obecnie stanowisko środowiska naukowego.
Suicider napisał/a:
Ale robienie marszy żeby wywrzeć coś na władzy to głupie.
L.M. napisał/a:
Nie trzeba od razu maszerować gdzieś i po coś.
"Głupie" sufrażystki też maszerowały i dzięki temu 50% społeczeństwa ma prawa wyborcze.
Suicider napisał/a:
skrajna mniejszość 1.5%-2%

W genetyce, jeżeli dana wersja genu występuje w populacji częściej niż w 1%, to już nie mówimy o mutacji, a o polimorfizmie, staje się to częścią zmienności genetycznej populacji, więc to wcale nie taka skrajna mniejszość. Jak masz w szkole 3 klasy po 33 osoby, to 1-2 z nich będą homoseksualne.
L.M. napisał/a:
jestem za tym, by społecznie jeden nie przeszkadzał drugiemu

Przeszkadzają mi procesje katolickie, bo mi wyją pod oknem. Proszę zakazać. Przeszkadzają mi maratony i wyścigi kolarskie, bo ulice zamykają i zmieniają trasy autobusów. Proszę zakazać. Przeszkadzają mi mecze piłkarskie, bo kibice wracając zachowują się głośno. Proszę zakazać. Mogę tak długo...
L.M. napisał/a:
Więc jeśli postanawiam iść na paradę, muszę być świadoma, że są osoby, którym się to nie spodoba i ponoszę ryzyko np. zaatakowania
Rozumiem, że jak idziesz do kościoła to masz świadomość, że może to przeszkadzać komuś kto swoje życie chce poświęcić dla jihadu i liczysz się z tym, że może Cię w tym kościele wysadzić. Co więcej uważasz, że to normalne i nie należy temu przeciwdziałać.



 
 
Związki homoseksualne
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-27, 15:38   

Castro napisał/a:
Skoro dzieci biorą przykład z rodziców w tej kwestii to jakim cudem w heteroseksualnych rodzinach rodzą się homoseksualne dzieci?

Jest ich mało, mniej niż 2 %. Jakby pozwolić adopcji dzieci przez homo to ich liczba na pewno dużo by wzrosła, takie są moje spekulacje. To też musiałoby zależeć od dziecka czy chce być wychowywany przez dwóch ojców czy dwie matki, poza tym musiało by być takie dziecko pod "obserwacją" czy na pewno taka sytuacja nie odbija się na jego psychice, przez równieśników itd...




 
 
Związki homoseksualne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14